Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Prison Break "se intoarce" 2016

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#55
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,538
  • Înscris: 10.04.2009

View Postvladul_care_este, on 04 iunie 2017 - 15:39, said:

Prison Break nu mai are cu ce sa vina nou, dupa sezonul 2 a fost tras de par maxim, mai ramanea sa ii duca pe frati pe o statie spatiala si sa ii puna sa evadeze din vreo inchisoare a extraterestrilor.

!!!! SPOILER ALERT !!!!

Just my 2 cents:
- Ideea in sine a sezonului nu e rea dar trebuia o serie de cel putin 20 de episoade.
- Peste multe chestii s-a trecut in graba, superficial. De exemplu cine stie, poate dadeam doi rahati pe faptul ca Linc si Sheba raman impreuna la final insa serialul nu a reusit sa ma faca sa fiu suficient de investit ca sa imi pese. S-au mozolit la un moment dat si atat.
- Personajele noi nu au suficient character developement, majoritatea sunt personaje de carton care nu ies cu nimic in evidenta si pe care le-am vazut probabil in zeci de alte seriale.

Per total slab, daca vreti Prison Break mai bine revedeti primele doua sezoane.


+1 pt ideea cu episoadele, prea putine, de aceea (parerea mea) nu au reusit sa puna mai multa consistenta in tratarea anumitor situatii (ex: faza cu desenul copilului, si faptul ca acesta i-a zis ca nu el l-a facut... prea repede au trecut peste) si personaje (regasirea fiului de catre T-bag)

mie personal mi-a placut acest mini-sezon, chiar mai mult decat sezonul 4 as zice (o labareala cu Sylla & other shits de 2 lei) unde au prelungit aiurea, si faza cu invierea Sarah-ei de tot rahatul si faza cu mama sefa de clan, faptul ca Lincoln nu e frate-so lu' Michael si tot asa

#56
LAURENTIUMAR

LAURENTIUMAR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 02.02.2013
O sa fie si sezonul 6 !

Attached Files



#57
Ghici_Cine

Ghici_Cine

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 500
  • Înscris: 17.08.2009
What the f#ck.
Poate în sezonul 6 aflăm că Michael e de fapt în comă prin Siberia și și-a imaginat toate astea, adică, ar fi foarte plauzibil, nu? Era prea tras de păr scenariul cu conspirațiile alea absurde.
Și poate de fapt îl cheamă Mikael și e un simplu tăietor de lemne.
Serialul ăsta avea o oarecare reputație, cel puțin pentru primele două sezoane, hai și trei, dar văd că sunt hotărâți să-l termine de tot.

Edited by Ghici_Cine, 21 June 2017 - 22:27.


#58
octav727

octav727

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,794
  • Înscris: 17.01.2012
De ce nu? 6, 7, 8... Si asa a luat-o pe urmele seriei Fast & Furious - din ce in ce mai absurd de la un sezon/film la altul.

#59
Ghici_Cine

Ghici_Cine

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 500
  • Înscris: 17.08.2009
Eu cred că există o conspirație care are scopul de a distruge serialul, iar însăși povestea din serial e de fapt o alegorie despre serial, Michael reprezentând serialul pe care fanii vor să-l elibereze de sub ghearele masonilor, iar împreună luptă împotriva studiourilor de producție conduse de Illuminati. Vedeți, așa da, dacă privim din lumina asta parcă lucrurile devin mai interesante.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate