Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

Prison Break "se intoarce" 2016

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#19
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,265
  • Înscris: 22.07.2005
ciorba reincalzita...

#20
cristirg

cristirg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,711
  • Înscris: 16.11.2012
mie mi-a placut, imi pare bine ca revine

#21
Gran_Torino

Gran_Torino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 21.02.2009
Prison Break’ Season 5 Spoilers: Cast List For Episode 1 Revealed

According to the script of “Prison Break” season 5 episode 1, the list of characters who will make an appearance are as follows: Michael Scofield, Lincoln Burrows, Sara Tancredi, “T-Bag” Bagwell, Benjamin Miles “C-Note” Franklin and Fernando Sucre
The new season will show the explanation of how Michael Scofield came back to earth alive and the reason behind Sara’s new marriage. “Prison Break” season 5 is introducing a new character. Mark Feuerstein is to play the role of Sara’s new husband, Scott Ness. The rumors coming around are that Scott is a powerful man and had some sort of a grip over Michael’s life. It is also reported that the filming is about to begin its shoot in Vancouver, Canada, any moment (source: IB Times).
Dominic Purcell as Lincoln Burrows
  • Wentworth Miller as Michael Scofield
  • Sarah Wayne Callies as Sara Tancredi
  • Amaury Nolasco as Fernando Sucre
  • Robert Knepper as Theodore “T-Bag” Bagwell
  • Rockmond Dunbar as Benjamin Miles “C-Note” Franklin
  • Paul Adelstein as Paul Kellerman


#22
o_p_2005

o_p_2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,779
  • Înscris: 08.03.2010
Wow! E bine. Sper să înceapă în toamnă.

#23
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,754
  • Înscris: 23.05.2013
Trailer oficial. :)

PRISON BREAK is back and ready for its biggest escape yet.
In the thrilling new event series PRISON BREAK, original series stars Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Amaury Nolasco, Robert Knepper, Rockmond Dunbar and Paul Adelstein are reunited for an all-new adventure spanning the globe and featuring the signature thrills and cliffhangers that were hallmarks of the original series when it aired on FOX from 2005-2009. The original action drama centered on MICHAEL SCOFIELD (Miller, “The Loft”), a young man determined to save his convicted brother, LINCOLN BURROWS (Purcell, “DC’s Legends of Tomorrow”), from death row by hatching an elaborate plan to escape from prison. In the all-new event series, filmed on location in Morocco, clues surface that suggest a previously thought-to-be-dead Michael may be alive. Lincoln and SARA (Sarah Wayne Callies, “Colony,” “The Walking Dead”), Michael’s wife until he was assumed dead, reunite to engineer the series’ biggest escape ever, as three of Fox River State Penitentiary’s most notorious escapees, SUCRE (Nolasco, “Telenovela”), T-BAG (Knepper, “Heroes”) and C-NOTE (Dunbar, “The Mentalist”), are pulled back into the action. “Prison Break” was an immediate critical and ratings hit when it premiered on FOX in the fall of 2005, garnering Golden Globe Award nominations for Best Television Series – Drama and Best Performance by an Actor in a Television Series – Drama (Miller). The original producing team, including series creator Paul T. Scheuring, Neal Moritz, Marty Adelstein and Dawn Olmstead, will return to executive-produce the new series, with Scheuring serving as showrunner/writer.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/x9T-9fZn_oA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#24
Gran_Torino

Gran_Torino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 21.02.2009
La anuntul de relansare din septembrie anul trecut, eram entuziasmat, pentru ca acest serial, in primele doua sezoane (senzationale) m-a surprins prin originalitate/mister/rasturnari spectaculoase de situatie. Acum dupa vizionarea trailer-ului de mai sus, inclins sa cred ca este:

View Postfloraur, on 12 octombrie 2015 - 22:17, said:

ciorba reincalzita...
Pana si sezonul 4 a fost ceva nou/ingenios pentru un serial de genul lui, dar acum sa reiei firul cu un scenariu identic cu primul sezon....e jenant.

#25
Gran_Torino

Gran_Torino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 21.02.2009
Sneak Peek
Prison Break Sneak Peek
[ http://cdn.idigitaltimes.com/sites/idigitaltimes.com/files/styles/image_embed/public/2016/07/22/prisonbreakposterfox.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

PRISON BREAK (SEASON 5) BEHIND THE SCENES

Interview Casting Prison Break 5

Edited by Gran_Torino, 12 August 2016 - 19:25.


#26
black_dizzy

black_dizzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 26.07.2007

View PostGran_Torino, on 13 septembrie 2015 - 09:04, said:

Michael revine? Cum de? Ei bine iată ce răspunde Dominic „Știu că povestea începe acolo unde am lăsat-o. Știu ce se va întâmpla, dar nu pot să vă spun. Este chiar palpitant. Va avea sens pentru fani”.

Daca are la fel de mult sens ca intoarcerea Sarei... mai bine nu.
Mi-a placut foarte tare primul sezon. Sunt parte din minoritatea care a urmarit cu interes si sezoanele 2 si 3 (mi s-a parut foarte tare modul grosolan si nepregatit in care l-au aruncat intr-o hazna si mai mare cand in fine credea ca a scapat). Dar unii oameni chiar nu stiu cand sa se opreasca...

#27
LAURENTIUMAR

LAURENTIUMAR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 02.02.2013
Acum cateva zile m'am apucat de acest serial,si e cel mai tare serial care l'am vazut Posted Image))) Sunt la sezonul 3 acum.De abia astept sa il vad :DD Cred ca sezonul 4 si 5 o sa fie bestialeee.

Edited by LAURENTIUMAR, 02 October 2016 - 20:51.


#28
Gran_Torino

Gran_Torino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 21.02.2009
@laurentiumar
Sezonul 3 este cel mai slab din serie.
Sezonul 4 a reusit sa il revigoreze, dar se pune accentul prea mult pe tehnologie.

#29
intruderul

intruderul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 17.12.2013
Da,deci serialul "Prison Break - Continuarea", revine cu un nou sezon (5) de 9 episoade, ce va fi lansat în toamna anului 2017,deşi iniţial fusese programat pentru lansare la finalul anului 2016.Mai avem un an pentru cateva episoade ce pot fi "fumate" intr-o seara...

#30
LAURENTIUMAR

LAURENTIUMAR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 02.02.2013
Celor care le'a placut prison break,recomand sa se uite la primul sezon din Legends Of Tommorow,joaca si acolo ambii frati din serial :)))

#31
ion24

ion24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,031
  • Înscris: 05.02.2013

View PostGran_Torino, on 04 octombrie 2016 - 18:22, said:

@laurentiumar
Sezonul 3 este cel mai slab din serie.
Sezonul 4 a reusit sa il revigoreze, dar se pune accentul prea mult pe tehnologie.


Sezonul 3 este cel mai slab din serie ??????? Sona a fost cel mai bun dupa primul sezon, chiar la egalitate, dupa parerea mea.

#32
Gran_Torino

Gran_Torino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 21.02.2009
Official Trailer #2 | Season 5 | PRISON BREAK
Actiunea se petrece in Yemen. Filmarile s-au efectuat in Maroc si Vancouver.
Trailerul anunta un sezon foarte promitator.

Quote


Prison Break season 5 is set in Yemen with ISIS and ISA in the mix. While Michael is presumably dead, he really isn’t and he winds up working for an ‘organization.’ He’s thrown in a Yemen jail, realizes he’s been set-up and tries to stage a prison break. Scheuring mentioned that the fifth season was shot simultaneously in Morocco and Vancouver over 13 to 15 weeks.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Tr9ESD9YGGo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Gran_Torino, 04 February 2017 - 12:55.


#33
Manasu

Manasu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,849
  • Înscris: 25.12.2016
Inainte de noul sezon se recomanda (re)vizionarea vechilor sezoane... eu asa voi face, mai ales ca am mai uitat ce s-a intamplat de-a lungul primei serii.

Edited by Manasu, 05 February 2017 - 00:12.


#34
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,939
  • Înscris: 18.10.2007
eu revad serialul, s1 imi place seriile urmatoare........

#35
o_p_2005

o_p_2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,779
  • Înscris: 08.03.2010
Azi s-a lansat Prison Break Sezonul 5 (Prison Break: Sequel). A început în forță. Eu cred că promite multă acțiune.
Pe IMDB are un scor incredibil: 9.7!
Probabil ca va scădea pe măsura derulării episoadelor.

#36
Honkytonk

Honkytonk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 358
  • Înscris: 03.04.2017
Prison Break Season 5 "Breaking Out Promo
Prison Break Season 5 "Not All Deaths Are The Same" Promo
Prison Break Season 5 "You Can Never Escape Your Past" Promo (noua mana a lui Bagwel)
Prison Break Season 5 "Discovering The Truth" Promo
Lincoln Visits Michael's Grave | Season 5 Ep.  1 SNEAK PEAK
Foarte promitator primul episod din seria 5.

Quote

Step away from my brother
Spoiler 1
Spoiler 2
Spoiler 3
Spoiler 4

Prison Break 5x02 Promo "Kaniel Outis" (HD)

Edited by Honkytonk, 06 April 2017 - 19:08.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate