Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

YouTube, subiect general

* * * - - 4 votes
  • Please log in to reply
505 replies to this topic

#145
Bombalurina

Bombalurina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,259
  • Înscris: 08.11.2016
Au fost ceva probleme ieri dar se pare ca au rezolvat.

#146
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 71,986
  • Înscris: 15.06.2007
Exista posibilitatea de a scapa de sugestiile lui youtube? Taman cand era mai  interesant in ultimele secunde mi-o umplut ecranul cu alte porcarii. Pai ne uitam printre randuri sau doar asa ne prefacem? Astia's neseriosi
Attached File  Screenshot_2018-05-06-21-13-03.png   70.03K   20 downloads

#147
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,971
  • Înscris: 02.02.2008
o posibilitate de a scapa de sugestii e prin descarcarea clipului si urmarirea lui offline...

Edited by zyppster, 06 May 2018 - 21:43.


#148
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,128
  • Înscris: 19.09.2005
Poti sterge datele colectate, doar vor fi alte sugestii.

#149
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 71,986
  • Înscris: 15.06.2007

View Postzyppster, on 06 mai 2018 - 21:42, said:

o posibilitate de a scapa de sugestii e prin descarcarea clipului si urmarirea lui offline...
Prea multa bataie de  cap..

#150
Morphinus

Morphinus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,861
  • Înscris: 29.09.2010
In noua tema/skin al YouTube era disponibila optiunea de a reveni catre vechiul tip de afisare cu ceva vreme in urma de cand a fost lansat.
Inca este disponibila respectiva optiune?
De la mine cel putin a disparut... si se pare ca nu sunt singurul, situatii similare existand si la alti utilizatori.

#151
Bombalurina

Bombalurina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,259
  • Înscris: 08.11.2016

View PostMorphinus, on 11 mai 2018 - 12:31, said:

Inca este disponibila respectiva optiune?
Din pacate nu mai este disponibila.

#152
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,434
  • Înscris: 15.07.2008
YouTube a lansat o noua sectiune Topuri muzicale  , aceasta cuprinde 4 TOP_uri MUZICALE: tendinte, topul melodiilor, topul videoclipurilor muzicale si topul artistilor

Edited by stlk, 11 May 2018 - 17:55.


#153
adrian_tr

adrian_tr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 18.04.2018
Youtube lansează Youtube Music

YouTube Music va fi noul serviciu de redare muzicală al YouTube, care va rivaliza cu Spotify și va înlocui Google Music Play. Va fi disponibil din 22 mai.

YouTube Music va fi, după cum spune și numele, un serviciu de streaming pentru muzică și-ți va oferi acces la albumele artiștilor preferați, coveruri, remixuri și transmisiuni live. YouTube Music va fi foarte accesibil indiferent ce dispozitiv folosești, pentru că urmează să fie disponibil atât ca aplicație mobilă, cât și în variantă de desktop.

De asemenea, vei putea asculta oricând doar genurile muzicale care-ți plac, pentru că YouTube Music îți personalizează playlisturile în funcție de istoricul melodiilor ascultate.

În principal, serviciul va fi gratuit, fiind susținut doar din publicitate, dar dacă ai deja cont pe Google Play Music și plătești câte 10 dolari pe lună, primești automat YouTube Music, care-ți permite să descarci muzică pentru offline și să ruleze aplicația în fundal, fără reclame.

Dacă ne amintim, Google vrea de ceva vreme să-și înlocuiască Play Music, iar YouTube Music pare să fie soluția ideală. Nu e nimic nou pentru Google când vine vorba de lichidarea propriilor aplicații, cu altele noi, aparent îmbunătățite.

YouTube Music vrea să fie un fel de Spotify, dar rămâne de vâzut dacă se va bucura de aceeași popularitate. În general, YouTube are o bază imensă de melodii, dintr-o extrem de largă varietate de genuri, dar și Spotify se mândrește cu aceeași performanță, inclusiv în versiunea gratuită.

Dacă vrei neapărat să plătești pentru muzica pe care o asculți, mai e o veste de la Google. YouTube Red devine YouTube Music Premium cu un abonament de 12 dolari pe lună. Până acum, acolo unde era disponibil, era oferit la pachet cu Play Music. Acum e produs de sine stătător.

sursă: Playtech

#154
deathnite

deathnite

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,421
  • Înscris: 08.06.2005
Nu zice de Romania. https://youtube.goog...-streaming.html

Quote

Starting Tuesday, we're rolling out early access to the new YouTube Music experience in the U.S., Australia, New Zealand, Mexico and South Korea*. It will expand more broadly in the coming weeks. We’ll also soon be launching in Austria, Canada, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Italy, Norway, Russia, Spain, Sweden, Switzerland and the United Kingdom. If you want to know when the new YouTube Music is available in your country, head to music.youtube.com/coming-soon and let us know you’re interested.


#155
djl

djl

    Smrt fašizmu, sloboda narodu!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,222
  • Înscris: 13.06.2004
Bleah, ce apare la tendinţe   :puke:
Oricum, văd că o ia şi ăsta în jos. Pe vremuri apărea numele utilizatorului/utilizatoarei ce-ţi dădea like la un comentariu. Acum nici când primeşti un like nu mai eşti notificat.
Şi văd că iară nu merge copy-paste la "Youtube".

#156
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
Eu ca sa scap de videourile repetitive si care nu ma intereseaza am facutr cateva chestii
1 https://www.youtube....istory youtube
2 am sters si istoricul vizionarilor
3 am pus un addon numit youtube videoblocker, am bagat niste keywords acolo printre care cele de manele si gata
RECOMAND SA IMPRASTIATI VESTEA DESPRE ADDONUL ASTA  poate asa mai scade numarul de videouri naspete sau indecente.
uite link
https://addons.mozil...ker/?src=search

#157
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Daca stergi istoricul rezulta exact opusul. YouTube iti sugereaza intr-un mare procentaj genul de melodii/videoclipuri pe care le urmaresti/apreciezi.

Edited by MembruAnonim, 30 May 2018 - 12:40.


#158
djl

djl

    Smrt fašizmu, sloboda narodu!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,222
  • Înscris: 13.06.2004
Vouă vă merg notoficările?   :huh:

#159
djl

djl

    Smrt fašizmu, sloboda narodu!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,222
  • Înscris: 13.06.2004
Am întrebat pe cineva şi e o problemă generală cu notificările.

#160
djl

djl

    Smrt fašizmu, sloboda narodu!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,222
  • Înscris: 13.06.2004
YouTube nu mai are mesagerie privată?   Posted Image

Edited by djl, 15 July 2018 - 19:00.


#161
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 71,986
  • Înscris: 15.06.2007

View PostBombalurina, on 07 februarie 2018 - 17:35, said:

Niciodata n-am cautat manele, de aceea nu stiu de ce tot apar.


Din pacate nu e asa, tot prostii apar.
Parca aveau o sectiune cu "recommended videos". Daca vezi manele, au pe acolo niste puncte care indica un meniu pop-down, nu stiu daca m-am exprimat corect. Imi amintesc ca se putea selecta "not interested"/ irrelevant.

View Postdjl, on 15 iulie 2018 - 19:00, said:

YouTube nu mai are mesagerie privată?   Posted Image
Are ceva chat room. Am vazut un individ facand live, si se putea lasa mesaj comment la video, si sus in dreapta filmului se derula  chatul cu o viteza ametitoare, ca nu apucai sa citesti tot.

View Postzyppster, on 06 mai 2018 - 21:42, said:

o posibilitate de a scapa de sugestii e prin descarcarea clipului si urmarirea lui offline...
eu nu pot descarca clipuri de pe yt pe telefon. Pe pc nici nu ma intereseaza.

#162
Bombalurina

Bombalurina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,259
  • Înscris: 08.11.2016

View Posttfmercedez, on 29 iulie 2018 - 11:56, said:

Parca aveau o sectiune cu "recommended videos". Daca vezi manele, au pe acolo niste puncte care indica un meniu pop-down, nu stiu daca m-am exprimat corect. Imi amintesc ca se putea selecta "not interested"/ irrelevant.
Au acea optiune, o folosesc doar ca are memoria cam scurta si dupa cateva zie iar apare continut romanesc de "calitate'. Asta e, n-avem ce face.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate