Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id
 DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...

Avem sanse sa avem energie electr...
 

PROBLEMA MISIUNI GTA 5

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
alex6969

alex6969

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 13.06.2015
Salut,
Joc si eu GTA 5 si tocmai ce am terminat cu Trevor misiunile de la Federal Investigation Bureau *cand trebuia sa duc la sediu masina de tractari, masina de gunoi, sa cumpar 3 masti si 3 costume* si acum pe caracterele Michael si Fanklin nu-mi mai apar misiuni.iar pe Trevor imi apare doar o misiune "Rampage" si un craniu...
Ce trebuie sa fac pentru a continua cu misiunile la FIB sau a putea face misiuni cu alte caractere?
Multumesc anticipat!!!

#2
JaJe

JaJe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,102
  • Înscris: 03.08.2008
Arata dovada ca ai jocul original :)

#3
ragabader

ragabader

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,009
  • Înscris: 25.09.2008

 JaJe, on 11 septembrie 2015 - 00:07, said:

Arata dovada ca ai jocul original Posted Image
Tu primul.

Incearca asta. Te duci cu Michael undeva in oras mai departe de casa apoi chemi un taxi sa te duca acasa, in timpul calatoriei ii dai skip extracost, dupa ce cobori iti apar misiunile, e un bug oficial recunoscut de rockstar.

#4
noname01

noname01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 693
  • Înscris: 11.08.2013
FIB ? Nu FBI (Federal Bureau of Investigation) ?

#5
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,849
  • Înscris: 06.01.2008
E FIB (Federal Investigation Bureau), nu FBI:
"The Federal Investigation Bureau (FIB) is a Law Enforcement Agency in the Grand Theft Auto series, appearing in all of the HD Universe games."
sursa: GTA wikia.

#6
noname01

noname01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 693
  • Înscris: 11.08.2013
Care face referire la FBI din ralitate, got it :D. Ca sa nu existe probleme cu legea :P.

#7
Marian8815

Marian8815

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.03.2017

 alex6969, on 10 septembrie 2015 - 23:55, said:

Salut,
Joc si eu GTA 5 si tocmai ce am terminat cu Trevor misiunile de la Federal Investigation Bureau *cand trebuia sa duc la sediu masina de tractari, masina de gunoi, sa cumpar 3 masti si 3 costume* si acum pe caracterele Michael si Fanklin nu-mi mai apar misiuni.iar pe Trevor imi apare doar o misiune "Rampage" si un craniu...
Ce trebuie sa fac pentru a continua cu misiunile la FIB sau a putea face misiuni cu alte caractere?
Multumesc anticipat!!!


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate