Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

Marvel's Jessica Jones (2015)

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,659
  • Înscris: 13.12.2006
trish e cea mai tampita :))

#20
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,659
  • Înscris: 13.12.2006
deci...ori actrita e buna rau de tot in ceea ce face ori e o cretina care s-a potrivit cu ce vroiau producatorii....nevertheless e iritanta si enervanta rau de tot. pacat ca n-a omorat-o jessica.


ps: naspa finalul

#21
AMETHIST

AMETHIST

    Hardware Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,518
  • Înscris: 11.11.2007
Mai am 2 episoade jumate.

#22
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,659
  • Înscris: 13.12.2006
exact ca mine...am ajuns la momentul cand l-a omorat pe gardian. si totusi e retardata rau de tot trish

#23
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,659
  • Înscris: 13.12.2006
si....a revenit cu sezonul 3

#24
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,659
  • Înscris: 13.12.2006
dupa 2 episoade nu s-a schimbat nimic...trish e aceeasi tampita ca de obicei, in caz ca va era dor de ea. iar serialul ar fi trebuit sa se numeasca "patsy" deoarece jessica e doar in trecere prin el.

n-am citit comic-urile cu jessica jones....dar era acolo si patsy? si la fel de enervanta?

#25
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,805
  • Înscris: 10.12.2006
Trish!!!! Cand incepuse sa imi placa de ea i-au dat iar in moalele capului cu scenariul, dar macar am scapat de niste personaje tampite sezonul asta.

Dar acum intervine alta problema, ca m-am saturat de atitudinea negativa a Jessicai, chiar e necesar ca de fiecare data cand isi incheie ziua sa puna mana pe o sticla plina de whisky? La un moment dat ajunge in spital de la deshidratare deoarece nu bea apa nici cand isi lua medicamentele.

Dar e o chestie care sa ne aduca aminte ca serialele astea sunt facute pe niste benzi desenate pentu copii.

#26
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,659
  • Înscris: 13.12.2006
si in desene animate..omu indiferent cat bea sau cata bataie incaseaza e tot lucid si perfect sanatos :)

n-am ajuns decat la ep. 4....se contureaza un villain dragutz, nu ca primul, dar totusi, sa vedem ce-o fi.

View PostMizu, on 18 iunie 2019 - 14:47, said:

Trish!!!! Cand incepuse sa imi placa de ea ii.
nu striu cum poate sa-ti placa de retardata aia... e un fel de brie larson

#27
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,805
  • Înscris: 10.12.2006
Ioi man, daca stiam ca nu ai terminat as fi fost mai atent la spoilere :))

Accentul pe Trish e bine pus de data asta pentru ca va juca un rol principal in a doua parte a sezonului, ea si ma-sa. Partea slaba la sezon nu e ea ci nenea psihopat Gregory Sallinger, care devine repede neconvingator ca geniu capabil sa lupte cu Jessica.

Ma mai enerveaza si Jeri cu bipolaritatea ei.

#28
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,659
  • Înscris: 13.12.2006
nu-s fetitza virgina in legatura cu spoilere...poti sa-mi povestesti tot filmul de la cap la coada cu 90% amanunte, daca nu-l vad eu cu ochii mei tot degeaba Posted Image

au scenaristii astia un obicei de a lauda si ridica in slavi un villain ca mai apoi sa dea cu el de pamant de zici ca-i ultimul retardat mintal de pe planeta

Edited by VipeR85, 19 June 2019 - 07:30.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate