Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Solutie Backup pentru Server Linux

Laptop CS 2

AirGPU (cloud gaming)

KAZA Univisa
 Reciclare hard disk-uri defecte v...

Vacanta 7-10 zile auto

Procedura inmatriculare auto din UE

Pot pune faianta noua peste adezi...
 Probleme martorii de bord Opel Me...

Opel Astra K sau Skoda Octavia 3?...

Completare formular Detalii Tehni...

Investitie intro firma
 Buget de vis: ce caravana sa aleg...

Caut un VPN gratuit si un Antivir...

ajutor VPN

Sfaturi montaj folie antivapori l...

Camera ,capacitate memorie.

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

niculaie93

niculaie93

Junior Member

• Grup: Junior Members
Salut ! Am si eu o camera Foto/Video Samsung ES95 are 32Mb memorie  si as vrea sa stiu care este capacitatea maxima de memorie pe care o suporta, deoarece vreau sa achizitionez un MicroSD dar nu stiu de cat 8gb 16gb?!
Ce MicroSD imi recomandati?

Edited by niculaie93, 09 September 2015 - 11:22.

jegmihai

jegmihai

Senior Member

• Grup: Senior Members
Vezi aici : http://downloadcente...95_Romanian.pdf

Eu nu pot sa ma uit, nu-mi merge link-ul.

LE : Uite aici
"Media
• Memorie internă: 70 MB • Memorie externă: Card Micro SD (garantat până la 2 GB), Micro SDHC (garantat până la 8 GB) * Capacitatea memoriei interne poate să nu corespundă acestor specificaţii."

Edited by jegmihai, 09 September 2015 - 11:31.

_Smiley_

_Smiley_

Guru Member

http://bfy.tw/1hh3

adisz

adisz

Targu Mures

View Postniculaie93, on 09 septembrie 2015 - 11:20, said:

Salut ! Am si eu o camera Foto/Video Samsung ES95 are 32Mb memorie  si as vrea sa stiu care este capacitatea maxima de memorie pe care o suporta, deoarece vreau sa achizitionez un MicroSD dar nu stiu de cat 8gb 16gb?!
Ce MicroSD imi recomandati?

Din link-ul dat de smiley reiese asa ceva

• Memorie internă: 70 MB • Memorie externă: Card Micro SD (garantat până la 2 GB), Micro SDHC (garantat până la 8 GB) * Capacitatea memoriei interne poate să nu corespundă acestor specificaţii.

Poate ar fi bine atunci cand cumperi sa ai la tine camera si sa incerci si cu un SDHC de 16 Gb.S-ar putea sa fie recunoscut.Vorbesc din experienta,insa camera nu era Samsung,ci Benq.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate