Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
NVIDIA Shield Programe Romania IP

Se opreste motorul in mers Golf 5

Linie vinetie mana stanga

Protectie soare/vizuala in interior
 Tratament pt piele..canapea

Buget 19k-masina noua-sfaturi

Grosime adeziv gresie

TVA doar la valoarea adaugata sau...
 Inregistrare ecran

M-am inregistrat in e-factura. Ca...

Voi cum faceți fața ava...

Spital stomatologic sector 4 grat...
 Pastrare numar inmatriculare !

Supraveghere autoturism in parcar...

Bsod repetat

Angst Romania - Oficial in Insolv...

Steaua a facut-o de oaie !

- - - - -
  • Please log in to reply
66 replies to this topic

feitosak1

feitosak1

Senior Member

• Grup: Senior Members
Nu tin cu vreo echipa anume din ROmania, dar cand aceasta turma a oierului e folosita la sters pe jos, sunt fericit si ma simt bine, vorba lu' Mimi Posted Image.....mai ales vazand toti coloratii si taranusii din tribuna (s-au vazut si azi la tv) agitandu-se pe acolo Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

sper ca Mirela sa reziste presiunii si sa ramana inca 10 ani la fecesebe ca sa ne aduca si alte rezultate deosebite Posted Image.

Urmeaza vremuri grele pentru ciobandante si turma lui Posted Image

View PostSpaghete, on 21 august 2015 - 00:13, said:

Mi-ar placea sa vad un baner urias cu JOS LABELE DE PE ECHIPA!

asta cred ca ar rezolva problemele Posted Image Posted Image))))))))))))))

apuca-te de scris!

P.S., inspirat titlul topicului! Era culmea s-o faca de vaca sau de capra! :D :D

Edited by feitosak1, 21 August 2015 - 01:06.

Friskey

Friskey

Guru Member

• Grup: Banned
Fotbalul romanesc e foarte profitabil chiar si atunci cand echipa pierde constant fiecare meci 15 ani. Cum? Pariuri si donatii de la stat. Nu exista echipa din Ro din grupa A care sa nu fi primit macar o data la 5 ani cateva zeci de milioane de euro, iar cu pariule cati bani nu s-or fi facut. Chiar si acum cu meciul asta pierdut sunt sigur ca s-au facut bani cacalau.
Apoi suporterii chiar merita dramele care le traiesc. Nu vreau sa supar anumiti suporteri dar am fost si eu de vreo 2 ori in viata mea pe stadion si va spun sincer ca cel putin 90% din suporteri sunt de-a dreptul oligofreni si oricum ei nu sunt in tribune pentru meci ci pentru scandal. Nu tata, e bine ce se intampla, prostia tre' sa doara.

Edited by Friskey, 21 August 2015 - 01:30.

feitosak1

feitosak1

Senior Member

Mai ales cand te duci si platesti bilet ca sa intre banii in buzunarul lui El Ciobandante :)))) Tre' sa fii prea idiot sa faci asta :))))))))))))

Spaghete

Spaghete

Active Member

• Grup: Members

View Postfeitosak1, on 21 august 2015 - 01:00, said:

Nu tin cu vreo echipa anume din ROmania, dar cand aceasta turma a oierului e folosita la sters pe jos, sunt fericit si ma simt bine, vorba lu' Mimi Posted Image.....mai ales vazand toti coloratii si taranusii din tribuna (s-au vazut si azi la tv) agitandu-se pe acolo Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

sper ca Mirela sa reziste presiunii si sa ramana inca 10 ani la fecesebe ca sa ne aduca si alte rezultate deosebite Posted Image.

Urmeaza vremuri grele pentru ciobandante si turma lui Posted Image

asta cred ca ar rezolva problemele Posted Image Posted Image))))))))))))))

apuca-te de scris!

P.S., inspirat titlul topicului! Era culmea s-o faca de vaca sau de capra! Posted Image Posted Image

'' a o face de oaie'' e o zicala veche destul de uzitata in limba romana, monsieur.
nu tre' s-o faci pa' dejteptu' cu ''apuca-te de scris!'', asa a inceput si asa-zisa revolutie romana.

JOS LABELE DE PE STEAUA ! gigele

Edited by Spaghete, 21 August 2015 - 02:48.

Shock-G

Shock-G

Senior Member

Armata face echipa noua.Galeriile sunt de acord cu acest proiect. Cat despre nenea Gigi, la anul Steaua, pardon. FCSB, va fi in insolventa. L-a adus pe Radoi, mare antrenor....mai intai sa i-a licenta de antrenor(sa nu zic de BAC) si sa antreneze echipe mici. Radoi, a fost un jucator simbol pentru Steaua, dar ca antrenor, zic sa isi vada de scoala de antrenori. Oricum, cum a iesit Becali din puscarie, Steaua s-a dus in jos. Adio, CL, adio EL si cum merg lucrurile, adio campionat.
Da, asta o zice unul din peluza Sud. Daca Becali nu vrea sa mai bage bani in Steaua, ca sa aiba fiicele lui bani, sa vanda echipa. Da stiu, vor sari cei care vor zice ca fara Becali Steaua era in liga a 2a si sa zicem merci ca a salvat el clubul. Adevarul este ca, a bagat bani, echipa a avut performante, dar daca nu vrei sa mai bagi bani, vinde clubul sau multumeste-te cu ce ai, daca nu bagi bani.

Edited by Shock-G, 21 August 2015 - 04:24.

Shock-G

Shock-G

Senior Member

.

View Post_overboost, on 20 august 2015 - 23:05, said:

Suporteri se numesc aia care au aplaudat golul 3 asta-seara si care huiduiau chiar si la 1-0?
Suporterii adevarati stau de ceva timp acasa, nu se mai duc la meciuri. Cei care au fost la Arena Nationala in aceasta seara, au fost doar simplii spectatori.

Edited by Shock-G, 21 August 2015 - 04:34.

barbosa

barbosa

Serious Member

Hai ma nu mai fiti asa demoralizati ca 3-0 nu e chiar asa un rezultat de neintors. Mingea e rotunda, terenul e plat, jucam 11 la 11 ... chiar sunt sanse. :)

Bob493

Bob493

Senior Member

View PostShock-G, on 21 august 2015 - 04:18, said:

Armata face echipa noua.Galeriile sunt de acord cu acest proiect. Cat despre nenea Gigi, la anul Steaua, pardon. FCSB, va fi in insolventa. L-a adus pe Radoi, mare antrenor....mai intai sa i-a licenta de antrenor(sa nu zic de BAC) si sa antreneze echipe mici. Radoi, a fost un jucator simbol pentru Steaua, dar ca antrenor, zic sa isi vada de scoala de antrenori. Oricum, cum a iesit Becali din puscarie, Steaua s-a dus in jos. Adio, CL, adio EL si cum merg lucrurile, adio campionat.
Da, asta o zice unul din peluza Sud. Daca Becali nu vrea sa mai bage bani in Steaua, ca sa aiba fiicele lui bani, sa vanda echipa. Da stiu, vor sari cei care vor zice ca fara Becali Steaua era in liga a 2a si sa zicem merci ca a salvat el clubul. Adevarul este ca, a bagat bani, echipa a avut performante, dar daca nu vrei sa mai bagi bani, vinde clubul sau multumeste-te cu ce ai, daca nu bagi bani.

Nu stiu cum se face ca taman semianalfabetii se gasesc sa rada de carentele din educatia unora. Radoi a recunoscut singur ca regreta abandonarea studiilor, dar omul asta a muncit din greu si a facut cariera si bani in sportul de performanta. Scuza ta care e?

sunshineraggae

sunshineraggae

Junior Member

• Grup: Junior Members

View Postbluesnake, on 20 august 2015 - 23:52, said:

La Steaua avem:

1. Investitii tarzii si mici - dar pretentii mari de imbogatire
2. Antrenor debutant fara licenta, antrenor italian de fatada, antronor din loja - dar se vrea sisteme de joc moderne, spectacol
3. Conducere cu amatorism - dar ii vedem peste tot cu declaratii, cu promisiuni
4. False iluzii grandomane de putere, faima si valoare - cine ii mai crede ?
5. Lipsa respectului fata de suporterii care veneau pe stadion si celor de acasa

Raman in continuare suporter stelist, dar la ora actuala prefer sa vad meciurile Astrei in EL decat sa ma imbolnavesc de nervi cu Chipciu.

corect.. Pedrazzini iarasi nu'mi explic ce cauta de atatia ani la Steaua ca mare lucru nu face, iar cat despre Becali... stiti cum e pana la urma ce a semanat asta a cules, el a facut transferurile, el sa suporte consecintele, cum spunea si un jurnalist aseara la Sport.Ro in emisiune macar MM avea fler pt chestia asta dar el... ce treaba are ciobanu cu fotbalul...la fel de adevarat e ca banii lui face ce vrea cu ei, nu'l poate obliga nimeni si nimic sa il tina aproape de Steaua daca va vrea sa investeasca in continuare, o va face, nu vrea, la revedere Steaua si asta e oricum viitorul Stelei nu stiu... il vad atat de sumbru, vom vedea de abia la anul ce se va intampla.

Edited by sunshineraggae, 21 August 2015 - 06:02.

excentryc

excentryc

Active Member

FCS-B = Fotbal Club Steaua in liga B

Spaghete

Spaghete

Active Member

Am gasit un articol acum...omul e clar ''pus pe fapte'', e clar ca nu are nimic in cap in ceea ce priveste fotbalul ! Cititi si minunati-va ! Sa faca public ca vrea sa vanda Steaua, mincinosul !
Auzi...''campionatul il iau la pas'' ...:))).
Pariez ca nu termina pe primul loc, cred  ca nici pe doi si pierde intrarea direct in grupele C.L. !

tiestodj20

tiestodj20

Senior Member

View Post_overboost, on 20 august 2015 - 23:05, said:

Suporteri se numesc aia care au aplaudat golul 3 asta-seara si care huiduiau chiar si la 1-0?
De ce sa nu fie aplaudata echipa adversa daca joaca mai bine? Am vazut asta acum cativa ani, in Spania, la Real Madrid -Manchester United ( sper ca tin bine minte meciul ), cand spectatorii spanioli aplaudau echipa adversa.

maxxmedia1999

maxxmedia1999

Senior Member

View PostSpaghete, on 20 august 2015 - 22:24, said:

Da ! Iarasi Steaua a facut-o de oaie ! Ca supporter stelist, asta a cam pus capac, nu mai support amatorismul de la echipa.

Specific stelistilor suporteri pentru cupe si flori

View PostSpaghete, on 20 august 2015 - 22:24, said:

Nu are nicio logica sa faci transferuri dupa ce te califici omuleee !

Basic shit in business e urmatorul lucru: investesti intai, apoi te asteti la profit !
Investea in iarna maxim 10 milioane de euro si acum poate altele erau rezultatele .

Va cer sa plecati domnule G. Becali, suporterii merita altceva !

Trebuia sa-i spui asta acum 3 luni cand ati castigat tripla,pe mine putin ma intereseaza ce se intampla la steaua,eu sunt rapidist,dar trebuie sa nu uitati ca in 10 ani cu oierul la echipa ati castigat 5 campionate si ati jucat an de an in europa

Spaghete

Spaghete

Active Member

Tripla a fost castigata cu extrem de mult noroc, daca nu bateau aia de la Otelul in ultima etapa ! Inteligenta lui Becali de a vinde tot axul central al echipei in iarna, era sa ne coste titlul.
Cand vezi ca omul incepe s-o ia razna si nu face decat sa ''mulga'' echipa de bani, e normal sa vrei sa vina altul. Numa' milioane viseaza Gigi, sa ia pe jucatori...vrea sa vanda tot...''Chipciu 6 milioane, Popa 2...''
La cum joaca Chipciu in ultima vreme(1 an lol) nici 500k nu merita !

Edited by Spaghete, 21 August 2015 - 11:00.

maxxmedia1999

maxxmedia1999

Senior Member

View PostSpaghete, on 21 august 2015 - 11:00, said:

Cand vezi ca omul incepe s-o ia razna si nu face decat sa ''mulga'' echipa de bani, e normal sa vrei sa vina altul.

Si altul care vine nu o sa mulga?? crezi ca vine cineva sa dea bani gratis fara sa recupereze.Mie mi-ar placea sa plece becali,in 3 luni sunteti in insolventa Posted Image echipa cu probleme,fara nume,fara stadion,desfiintarea scrie pe voi Posted Image

Edited by maxxmedia1999, 21 August 2015 - 12:03.

tiestodj20

tiestodj20

Senior Member

Si-a dat demisia Radoi! Posted Image

diskem

diskem

Junior Member

View Posttiestodj20, on 21 august 2015 - 12:30, said:

Si-a dat demisia Radoi! Posted Image

tocmai ai crescut cautarile pe google pentru 'radoi+steaua+demisie'

Antirsipowermate

Antirsipowermate

Member

View Postmaxxmedia1999, on 21 august 2015 - 12:02, said:

Si altul care vine nu o sa mulga?? crezi ca vine cineva sa dea bani gratis fara sa recupereze.Mie mi-ar placea sa plece becali,in 3 luni sunteti in insolventa Posted Image echipa cu probleme,fara nume,fara stadion,desfiintarea scrie pe voi Posted Image

Tu tot n-ai inteles, cum nu inteleg multi. La Steaua nu trebuie sa bagi nici un ban. Steaua de vreo 10 ani incoace are venituri de peste 20 milioane de euro/an, insemnand premii, prime de participare, drepturi TV, reclame, incasari bilete si vanzari de jucatori.
In 2013 veniturile declarate au fost de 37 milioane euro cu un profit de 11,8 milioane euro.
In 2014 veniturile au fost de 24 milioane de euro cu profit de 5 milioane euro (diferenta a fost pierderea calificarii in grupe).
Asta fara sa mai scadem cheltuielile de "capusare" ale clubului.

Ce bani trebuie bagati? Clubul se autofinanteaza singur de atata timp. Inca va mai uitati in gura lu' Ciobi?
http://www.prosport....rizari-14671681

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate