Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Plecari Anglia prin firma YSPA-Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
neo27bz

neo27bz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 03.11.2011
Am gasit un job pentru Anglia (lucrator in depozite UK), am fost sunat de cineva de la YSPA-Romania (Craiova). Vreau sa stiu daca a mai plecat cineva prin aceasta firma in Anglia, daca sunt seriosi, si cam cati bani ar trebui sa am pentru plecare.

#2
xe3nder

xe3nder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 31.08.2014
Tatal meu pleaca pe 2 septembrie cu avionul, dar costurile au depasit 1000 RON, pentru ca nu am stiut din timp care este data exacta pentru plecare, si nu am putut sa cumparam biletul mai devreme. Face o ora jumate in aer, asta ar fi marele avantaj.
Chiar sunt curios care ar fi costurile aici!

#3
neo27bz

neo27bz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 03.11.2011

View Postxe3nder, on 20 august 2015 - 09:37, said:

Tatal meu pleaca pe 2 septembrie cu avionul, dar costurile au depasit 1000 RON, pentru ca nu am stiut din timp care este data exacta pentru plecare, si nu am putut sa cumparam biletul mai devreme. Face o ora jumate in aer, asta ar fi marele avantaj.
Chiar sunt curios care ar fi costurile aici!

Care au fost mai exact costurile? Mai trebuie platit ceva in afara de banii astia? Biletul de avion trebuie sa il cumperi dupa cum vad. Odata ajuns in Anglia trebuie sa ai si bani de chirie, sau iti opresc ei din primul salariu? Tatal tau a mai plecat cu firma asta? Ai idee daca sunt seriosi?

#4
xe3nder

xe3nder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 31.08.2014
Nu e prin firma asta! E prin alta firma! El o sa faca training o luna, timp in care va primi jumatate din salariu, iar in primele doua saptamani va avea cazarea asigurata.
Nu stiu sa-ti spun exact firma recrutoare, insa iti pot spune ca va fi sofer in transportul in comun din Londra.

#5
Petrecristi

Petrecristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,367
  • Înscris: 19.12.2009
Daca pleci sa revii când poti si sa spui cum a fost.  Care au fost costurile, cum e la munca acolo, cum esti platit, ai fost pacalit cu ceva?
Si pe mine ma intereseaza sa plec...

#6
usrnm

usrnm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,761
  • Înscris: 29.06.2015
subscriu

View PostPetrecristi, on 20 august 2015 - 11:29, said:

Daca pleci sa revii când poti si sa spui cum a fost.  Care au fost costurile, cum e la munca acolo, cum esti platit, ai fost pacalit cu ceva?
Si pe mine ma intereseaza sa plec...


#7
adelutza28

adelutza28

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.08.2015
Candcai pkecarea in anglia?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate