Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

IPTV player samsung smart TV.

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#37
nehru

nehru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 512
  • Înscris: 16.12.2001
Update folosire aplicatie SMART IPTV

Samsung has suspended the app from the Apps store. You can manually install the app by using the following options:

#38
godzil

godzil

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 07.08.2005
Salut

Intreb si eu ca sa nu mor prost. Ce imi recomandati pentru LG smart TV? Imi puteti da PM ceva paid option care ofera canale englezesti gen Sky Sports, plus si ceva americanisme? Daca sunt si niste frantuzeli ar fi minunat, sa mai exersez franceza mea ruginita. Nu ma intereseaza daca e legal sau un pic mai putin legal Posted Image  

Mulsumesc

Edited by godzil, 31 August 2019 - 14:13.


#39
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,268
  • Înscris: 16.05.2005
Am Smart IPTV aplicatia platita pe un Samsung seria 7 model 2014 si cand intru in aplicatie scrie sus Loading channels list si se misca niste patratele pe display ca si cum ar incarca dar ramane asa blocata. Ce as putea sa ii fac ? Am incercat sa ii fac update dar nu arata ca ar necesita update aplicatia. Am intrat in aplicatie, eu nu o mai folosisem din iunie si la vremea respectiva mergea ceas aplicatia. A mai patit cineva asa ceva cu aceasta aplicatie ? Multumesc

Edited by serpiko33, 22 October 2019 - 17:58.


#40
innesat

innesat

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 8,027
  • Înscris: 26.09.2010
Ai incercat sa dezinstalezi și reinstalezi aplicația? La mine funcționează încă ok, seria 6 2017.

#41
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,268
  • Înscris: 16.05.2005

 flobuc, on 22 octombrie 2019 - 18:53, said:

Ai incercat sa dezinstalezi și reinstalezi aplicația? La mine funcționează încă ok, seria 6 2017.

Da, la fel face, foarte ciudat.

#42
jeolis

jeolis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,264
  • Înscris: 27.08.2007
Lista de canale ai mai urcat-o pe http://my.siptv.app ?

#43
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,268
  • Înscris: 16.05.2005
S-a rezolvat, acuma imi merge, dupa mi-am uploadat lista de canale calumea merge. Multumesc celor care au incercat sa ma ajute.

#44
tnyxero

tnyxero

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 23.01.2007
Salut. De unde pot face si eu rost de o lista de canale functionala ?

#45
veraTM

veraTM

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.10.2010
Buna, sunt nou pe acest forum. incerc sa descifrez cum pot avea tv pe smart tv. am reusit sa descarc aplicatia pe tv, am MAC. am cumparat SMARTIPTV cu 5.49 euro, am gasit o lista de canale pe SMARTiptv dar sunt in dilema !! uni scriu aici de abonament altii au cumparat canale cu $ 19- $25, eu am gasit la SMARTiptv sa cumpar cu 100 euro!!! pe un an...... care e cea mai optima solutie ?????

Edited by veraTM, 02 January 2020 - 21:20.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate