Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

TERA : The Exiled Realm of Arborea

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
noname01

noname01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 693
  • Înscris: 11.08.2013
TERA este primul joc de tipul Action MMORPG, oferind pe de o parte adancimea unui MMO iar pe de cealalta parte, intensitatea unui joc de aventura. Jucatorii isi pot controla caracterul utilizand sistemul dinamic de control al luptei. Actiunile jucatorilor pot schimba balanta puterii intr-o lume amenintata de puteri intunecate, pe masura ce 7 rase aliate lucreaza impreuna pentru a-si proteja teritoriile de monstri feroce, locuitori ai subteranelor si zei atotputernici.


Europe Server


North America Server



Acesta va fi topicul care va cuprinde subiectele legate de acest MMORPG. Eu joc pe serverul din America pentru ca economia e ceva mai okay acolo. Voi ?

Edited by noname01, 18 August 2015 - 13:49.


#2
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,805
  • Înscris: 10.12.2006
Sunt la Patch Progress 16% si mi-a mancat 40gb de pe SSD incat nu mai am spatiu deloc. Frate dar DOTA ocupa vreo 25-30gb numai.
Nici nu vad cum as putea selecta alt disc, s-a oprit la 16% si nu face nimic.

Game is 37GB but for installation you will be needing 74GB free disk space.

#3
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,326
  • Înscris: 24.05.2010
Mi-a luat vreo 4 ore sa il instalez complet ca dupa 1 ora sa il dezinstalez....

#4
noname01

noname01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 693
  • Înscris: 11.08.2013

View PostMooF2010, on 18 august 2015 - 15:18, said:

Mi-a luat vreo 4 ore sa il instalez complet ca dupa 1 ora sa il dezinstalez....

Ce anume te-a facut sa il dezinstalezi :P ?

View PostMizu, on 18 august 2015 - 15:06, said:

Sunt la Patch Progress 16% si mi-a mancat 40gb de pe SSD incat nu mai am spatiu deloc. Frate dar DOTA ocupa vreo 25-30gb numai.
Nici nu vad cum as putea selecta alt disc, s-a oprit la 16% si nu face nimic.

Game is 37GB but for installation you will be needing 74GB free disk space.

Dap, multi se plang de download, jocul e mare.

#5
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,805
  • Înscris: 10.12.2006
Well am ajuns la misiunea Acharak Attack care are un bug existent din 2012(!), deci de atunci asteapta lumea sa repare misiunea aia. Am farmat sa urc la nivelul 9 ca este ceva bila in capat ce cere nivel 9 pentru teleportare dar nici asa nu o pot folosi, caci misiunea in sine e ceva atac asupra bazei.

Jucati Path of Exile.

#6
noname01

noname01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 693
  • Înscris: 11.08.2013

View PostMizu, on 20 august 2015 - 11:36, said:

Well am ajuns la misiunea Acharak Attack care are un bug existent din 2012(!), deci de atunci asteapta lumea sa repare misiunea aia. Am farmat sa urc la nivelul 9 ca este ceva bila in capat ce cere nivel 9 pentru teleportare dar nici asa nu o pot folosi, caci misiunea in sine e ceva atac asupra bazei.

Jucati Path of Exile.

Joci pe EU ? Eu nu am intalnit bugul asta nici pe NA nici pe EU. E un story quest acela de care ai pomenit ?

#7
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,805
  • Înscris: 10.12.2006
E un quest principal, din ce-am vazut pe youtube aia ataca Tainted Gorge Garrison si tu trebuie sa o aperi. Insa cand ajung acolo baza nu e atacata de nimeni, inamicii se plimba intre baza si acel teleportor. Eram lvl8 si am farmat destul de mult sa ajung lvl 9 dar nu se intampla nimic, in baza sunt doar persoanje friendly iar inamicii se plimba in afara gardului.

Asa ar trebui sa arate misiunea.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/mcx_ARuQWH4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#8
noname01

noname01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 693
  • Înscris: 11.08.2013

View PostMizu, on 20 august 2015 - 13:24, said:

E un quest principal, din ce-am vazut pe youtube aia ataca Tainted Gorge Garrison si tu trebuie sa o aperi. Insa cand ajung acolo baza nu e atacata de nimeni, inamicii se plimba intre baza si acel teleportor. Eram lvl8 si am farmat destul de mult sa ajung lvl 9 dar nu se intampla nimic, in baza sunt doar persoanje friendly iar inamicii se plimba in afara gardului.

Asa ar trebui sa arate misiunea.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/mcx_ARuQWH4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Interesant. Eu i-am gasit mereu la locul lor. Si cum merge cu jocul?

#9
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,805
  • Înscris: 10.12.2006
Poi ca sa ocolesc misiunea aia trebuie sa farmez pana la nu stiu ce nivel, ca sa-mi dea alta. Si deja m-am plictisit farmand de la 8 la 9, deci nu il mai joc.

#10
Hidd3n

Hidd3n

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 04.08.2007

View PostMizu, on 21 august 2015 - 10:53, said:

Poi ca sa ocolesc misiunea aia trebuie sa farmez pana la nu stiu ce nivel, ca sa-mi dea alta. Si deja m-am plictisit farmand de la 8 la 9, deci nu il mai joc.
inteleg ca e un pic repetitiv la partea de questuri, dar sincer fatavde multe mmorpg-uri e mult mai ok. eu am dus cateva caractere la lvl maxim fara prea multa bataie de cap. ;)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate