Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

ejaculare prematura solutii netoxice si fara a fi periculoase

- - - - -
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#37
Duma91

Duma91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 01.10.2012
Va salut. Eu folosesc Priligy 30g am luat 6 pastile bineinteles dupa un consult medical la un medic urolog privat.Pastilele m-au costat 173 lei. Am luat 4 pana acuma,prima pastila cand am luat-o nu mi-am terminat treaba si am avut probleme,adică reacții adverse...Nu am putut dormi toata noaptea am avut insomnie la a doua si a 3 pastilă ce sa zic,înainte sa le iau actul sexual dura maxim 2 minute dar de multe ori nici un minut,după ce am inceput a lua actul sexual a durat maxim 10 minute si la a 4 pastilă iarăși nu mi-am terminat treaba si la fel insomnie. Am incercat si fara pastilă ca sa vad daca sa inbunatatit ceva si cat dureaza dar la fel de putin a durat actul sexual ca inainte sa le iau. In concluzie pe prospect nu scrie ca daca iei pastila si nu iti termini treaba ai insomnii si in al doilea rand daca nu iei pastila ca sa dureze actul mai mult nu ai nici o sansa fara,adica eu ar trebui sa iau cate o pastila la fiecare act sexual ca sa dureze mai mult si medicul mi-a dat maxin 6 pastile si daca nu se inbunatateste nimic sa merg din nou la consult si sa imi recomande tot Priligy dar de 60g.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate