Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

RadioNET Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
rnet

rnet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.01.2006
RadioNET Romania http://www.radionet.z1.ro sper sa va placa,noi  incercam sa fiu pe placul tuturor. Aici puteti asculta foate multa muzica club, house, trance, r&b, rap, si binenteles ceva muzica romaneasca, toate atent selectate. In plus am implementat sa zic asa un sistem de dedicatii live folosind skype, asta pentru amatori. Deci daca aveti o dedicatie "de la nasu` mare"  va astept pe frecventza :)). Nu suntem cei mai buni si nici nu stim daca vom reusi sa atingem cele mai inalte standarde dar incercam sa multumim pe toata lumea.

www.radionet.z1.ro

#2
worm

worm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,806
  • Înscris: 21.06.2002
mi-a sarit in fata sloganul radio-ului... "Listen your cable freqvency" nu stiu daca e intentionat sau nestiinta, dar freqvency se scrie frequency. acel cuvant nu exista in engleza...

Edited by worm, 19 January 2006 - 12:46.


#3
rnet

rnet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.01.2006

View Postrnet, on Jan 19 2006, 12:24, said:

RadioNET Romania http://www.radionet.z1.ro sper sa va placa,noi  incercam sa fiu pe placul tuturor. Aici puteti asculta foate multa muzica club, house, trance, r&b, rap, si binenteles ceva muzica romaneasca, toate atent selectate. In plus am implementat sa zic asa un sistem de dedicatii live folosind skype, asta pentru amatori. Deci daca aveti o dedicatie "de la nasu` mare"  va astept pe frecventza :)). Nu suntem cei mai buni si nici nu stim daca vom reusi sa atingem cele mai inalte standarde dar incercam sa multumim pe toata lumea.

www.radionet.z1.ro

Bine ca mi-ai atras atentia, multumesc

#4
worm

worm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,806
  • Înscris: 21.06.2002
vezi ca mai apare odata in imaginea aia cu snowboarder-ul...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate