Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

RadioNET Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
rnet

rnet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.01.2006
RadioNET Romania http://www.radionet.z1.ro sper sa va placa,noi  incercam sa fiu pe placul tuturor. Aici puteti asculta foate multa muzica club, house, trance, r&b, rap, si binenteles ceva muzica romaneasca, toate atent selectate. In plus am implementat sa zic asa un sistem de dedicatii live folosind skype, asta pentru amatori. Deci daca aveti o dedicatie "de la nasu` mare"  va astept pe frecventza :)). Nu suntem cei mai buni si nici nu stim daca vom reusi sa atingem cele mai inalte standarde dar incercam sa multumim pe toata lumea.

www.radionet.z1.ro

#2
worm

worm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,806
  • Înscris: 21.06.2002
mi-a sarit in fata sloganul radio-ului... "Listen your cable freqvency" nu stiu daca e intentionat sau nestiinta, dar freqvency se scrie frequency. acel cuvant nu exista in engleza...

Edited by worm, 19 January 2006 - 12:46.


#3
rnet

rnet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.01.2006

View Postrnet, on Jan 19 2006, 12:24, said:

RadioNET Romania http://www.radionet.z1.ro sper sa va placa,noi  incercam sa fiu pe placul tuturor. Aici puteti asculta foate multa muzica club, house, trance, r&b, rap, si binenteles ceva muzica romaneasca, toate atent selectate. In plus am implementat sa zic asa un sistem de dedicatii live folosind skype, asta pentru amatori. Deci daca aveti o dedicatie "de la nasu` mare"  va astept pe frecventza :)). Nu suntem cei mai buni si nici nu stim daca vom reusi sa atingem cele mai inalte standarde dar incercam sa multumim pe toata lumea.

www.radionet.z1.ro

Bine ca mi-ai atras atentia, multumesc

#4
worm

worm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,806
  • Înscris: 21.06.2002
vezi ca mai apare odata in imaginea aia cu snowboarder-ul...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate