Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Turnee pokerstars

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
LemonxD

LemonxD

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 28.06.2015
Buna ziua.Joc pe pokerstars de ceva timp,insa cu pauze.Joc doar cu bani virtuali si ma intrebam daca nu sunt turnee pe bani virtuali care iti dau tichete la turnee cu bani reali sau care sa iti dea bani reali?Am intrebat o gramada de cunostinte dar nimeni nu cunoaste,si am cautat pe pokerstars la faq si totusi nu gasesc nimic.

#2
xe3nder

xe3nder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 31.08.2014
Se numesc turnee freeroll!

In aceste tipuri de turnee se inscrie o gramada de lume, de ordinul miilor sau zecilor de mii iar primele 10-100 de locuri sunt premiate cu bani, dar sume foarte mici, de ordinul 0,01$ pana la cativa $ sau bilete de intrare la turnee pe bani reali!

Poker Stars -> Turnee -> Freeroll  sa fi in optiunea de bani reali, nu virtuali!

Personal, cred ca este o pierdere de timp! Unele turnee de acest gen tin cateva zeci de ore!
Daca vrei poker de calitate iti recomand oricand un club de poker! Experienta este net superioara si acolo ai sanse reale de castig, nu exista principiul, daca vrea soft-ul, castig!


Mult succes!

#3
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011
apuca-te bre de munca, fa-ti o meserie, gaseste-ti alta ocupatie Posted Image

Edited by Danubian, 12 August 2015 - 14:06.


#4
xe3nder

xe3nder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 31.08.2014
@Danubian: Poate omul joaca poker din pasiune.

Motive ar fi destule. De exemplu, eu joc poker ca sa ma linistesc, sa ma recreez. Nu am dezvoltat o pasiune pentru asa ceva, dar imi place sa imi pierd cateva ore pe luna intr-un club de poker!

#5
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

View Postxe3nder, on 12 august 2015 - 13:47, said:

@Danubian: Poate omul joaca poker din pasiune.

Motive ar fi destule. De exemplu, eu joc poker ca sa ma linistesc, sa ma recreez. Nu am dezvoltat o pasiune pentru asa ceva, dar imi place sa imi pierd cateva ore pe luna intr-un club de poker!

Am jucat si eu poker si multe alte jocuri pe bani ... nu duc la nimic ... pierdere de timp ... cei care au pokerul doar ca hobby sunt putini ... cred ca omul spera sa poata trai de pe urma pokerului si de aceea i-am scris sa-si gaseasca alta ocupatie  si nu am facut-o cu rautate Posted Image

Edited by Danubian, 12 August 2015 - 14:06.


#6
xe3nder

xe3nder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 31.08.2014
Nu cred ca s-a gandit la asta, dar daca s-ar gandi cineva la asa ceva, sa-si ia gandul.

Poker-ul este un joc de noroc, chiar daca il joci cu mintea, asta nu reprezinta decat un skill. Cei care castiga constant din Poker prin propriile puteri sunt foarte putini spre inexistenti, iar cei ce apar pe la televizor si spun ca traiesc din poker, de fapt traiesc din sponsorizari. Sponsorii le platesc astora intrarile in turnee foarte mari, si daca au noroc, castiga, daca nu, devine pierdere de timp!

#7
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,808
  • Înscris: 10.12.2006
Si mie imi place pokerul dar cand ajungi la 3-4 de joc.... parca nu renteaza dolarii aia care poate ii castigi, si poate nu.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate