Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id
 DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...

Avem sanse sa avem energie electr...
 

Caut coleg videograf

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
massaro1978

massaro1978

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 12.01.2007
Imi cer scuze daca am postat unde nu trebuia.

Caut coleg videograf pt. nunti in Bucuresti (in cea mai mare parte).

Eu sunt fotograf, pagina mea de fb: https://www.facebook.com/FotoTudor

Am lucrat pana acum pe partea de video cu 2 rude dar vreau sa progresam iar in formula actuala acest lucru este imposibil.

Mentionez ca pt. inceput am nevoie de un videograf care doar sa filmeze, montajul urmand sa cada in sarcina mea.

Pt. mai multe detalii pot fi contactat la 0726 348 594 sau la adresa de mail [email protected].

Multumesc!

#2
Razorbladed

Razorbladed

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 10.05.2010
Salutare. Eu sunt in cautare de un videograf SERIOS pentru a oferi pachete cu 2 operatori DSLR, in Bucuresti. Relatia asta profesionala as vrea sa se bazeze pe incredere si seriozitate, cameramani sunt destui dar n-am gasit unul serios care sa nu ma incurce sau sa ma pot baza pe el.
Precizez ca e irelevant cu ce marca filmeaza sau ce accesorii are, cade in atributia mea, e posibil sa includ si cadre cu drona pt anul viitor.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate