Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...
 Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping
 Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font
 problema ping in jocuri online

Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...
 

Multifunctionala Hp 1510 - probleme scanare/xerox

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
gbogdanv

gbogdanv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 17.01.2006
Pana de curand ...ca la orice produs trebuie sa apara si problemele: la scanare imi apare de ex la un document format A4, in partea dreapta o coloana de 1cm grosime asemanatoare cu un cod de bara, la fel imi apare si la xeroxare. Am incercat pe siteul oficial, am reinstalat driverele desi nu au nici o treaba cu xeroxul si nimic! Faza e ca la imprimare nu mai apare coloana respectiva..Si ca sa fiu mai exact am atasat si 4 poze. Am mai avut inca o data asemenea problema, dar am rezolvat in sensul ca am scos din nou cartusele si le-am dat iar align si a mers treaba pana recent..de data asta nu a mai mers..Poate cineva sa ma ajute sau sa dea un print screen asemanator cu poza a doua ca poate asa sunt astea Hp, mai mananca putin din imagine...Am garantie la ea,dar din pacate e cumparata de la Bucuresti,iar eu sunt in Iasi..Multumesc anticipat.

Ultima imagine reprezinta o foaie xeroxata (la fel cu aceleasi probleme ca si la scaner)

Attached Files


Edited by gbogdanv, 18 January 2006 - 20:49.


#2
CUSTOMERCUS

CUSTOMERCUS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 06.01.2004
hp are service cam peste tot in tara.ai aici lista completa.te poti duce la ce service vrei nu conteaza de unde ai luat imprimanta.

Edited by CUSTOMERCUS, 18 January 2006 - 21:44.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate