Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 

Vrem să scoatem dihorul din oraș!

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,119
  • Înscris: 04.02.2011

View Postpasilla, on 29 iulie 2015 - 22:29, said:


Dezinformezi tu sau Continental ? Acolo sunt in jur de 7000 de angajati. Ai idee ce inseamna asta. Cati oameni traiesc datorita faptului ca exista asemenea companie acolo. Plus cei care nu sunt angajati acolo, dar au loc de munca datorita acestei societati (soferi, agricultori, vanzatori, etc.).
Pe secția aia cu cauciucurile nu-s 7000, te rog nu dezinforma.

View Postmyshyk, on 29 iulie 2015 - 22:34, said:

Mai Benis, te-ai gasit sa dezgropi morti? De cati ani e aceasta problema? Cati bani a "donat" Continentalul orasului? Cati bani a investit in amenajarea orasului?Cate locuri de munca a infiintat? Vrei sa devii un Don Quijote de la Timisoara?Posted Image
Da, vezi să nu, a făcut alee pietonală în centru, ca să te plimbi prin mirosul de rahat să vezi blocuri crăpate, ce să zic, mirific.

În principiu eu aș dori să las acest proiect, #contiexit în administrarea cuiva competent, aici oricum e plin de trolli care nu fac altceva decât să distragă atenția. Din păcate timișorenii sunt naivi rău în ultima vreme.

#38
milovme

milovme

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 814
  • Înscris: 01.11.2012

View Postpasilla, on 29 iulie 2015 - 22:29, said:



Dezinformezi tu sau Continental ? Acolo sunt in jur de 7000 de angajati. Ai idee ce inseamna asta. Cati oameni traiesc datorita faptului ca exista asemenea companie acolo. Plus cei care nu sunt angajati acolo, dar au loc de munca datorita acestei societati (soferi, agricultori, vanzatori, etc.).
Majoritata sunt olteni. Ce s-ar putea intampla? 7 mii olteni se intorc in oltenia. Muta si fabrica in oltenia.

#39
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,471
  • Înscris: 04.05.2006
Eu nu am inteles niciodata ce au banatenii cu oltenii......Cred ca nici ei nu prea stiu, e ceva asa...transgenerational, iar lumea ii denigreaza si combat, fara sa aiba neaparat un motiv anume. Da' nah....banatenii sunt....fruncea. Atat de frunce.....incat m-am mutat de acolo dupa 9 ani,  cu prima ocazie care mi s-a ivit si nu am mai privit inapoi. Si nu, nu sunt oltean, sunt ardelean :)).

#40
milovme

milovme

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 814
  • Înscris: 01.11.2012
Asa ziceam si eu inainte sa am de aface cu ei. Am tot auzit povesti spuse de vecini cum ca la lucru au numai olteni ce imbarliga. Nu mi s-a parut o chestie serioasa. Dar de anul trecut am inchiriat un ap unui oltean. Ii atata de avar, face figuri la facturi si de fiecare data vrea sa dea teapa macar de 10 lei ca cica nu mai are marunt. Plus ca mai cumpara masini sh sa le vanda mai scump si umple parcarea si vecinii mi se plang. O data pe saptamana imi cere cate ceva ca e de principiu ca plateste chiria si trebuie sa pretinda. Sa nu mai spun ca a vrut sa dea teapa agentiei imobiliare prin care a venit. Si i-am si lasat mult din chirie ca am zis ca sunt tineri si tot ii nemultumit.
Plus cand le vin prieteni din oltenia fac o galagie ca ramai uimit. Nu-ti vine sa crezi ca sunt oameni.
Scuze de of topic. Dar a trebuit sa-mi zic oful. Asta e acuma, data vitoare nu mai fac afaceri cu ei
Si azi a venit mirosul de cauciuc ars de la continental. Azi am trecut pe la padurea verde si chiar ma gandeam la bietii oameni ce stau in zona. Cred ca si in dulap le miroase a cauciuc ars

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate