Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 

Pronostic Steaua - Partizan Belgrad

- - - - -
  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#1
rafan

rafan

    Banned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,143
  • Înscris: 04.05.2008
Un pronostic pentru diseara la meciul Steaua - Prtizan Belgrad ?
Incep eu : 0-2.

#2
eStev

eStev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 06.09.2012
1-0

#3
AlleXyS1

AlleXyS1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,107
  • Înscris: 05.05.2010
Nu stiu daca esti doar un alt troll care blameaza Steaua la orice ora de ai deschis tocmai tu acest subiect, sau e doar o "ciudatenie", intamplare. Parca mai indicat era sa fie deschis de unul mai optimist.

apararea lui Partizan e mai slaba decat a noastra, sarbii se plang pe forumul lor ca sunt praf in spate, si mizeaza pe atac. Cu tribunele goale, pare mai mult un amical, asa ca vad ceva goluri marcate.

3-1 sau 3-2 pentru Steaua.

si totusi, eStev sper sa ai tu dreptate si sa ma insel eu, 1-0 e mai bun decat 3-2 :D Oricum, decisiva e la Belgrad

Edited by AlleXyS1, 29 July 2015 - 12:50.


#4
dragos_loves_the_sun

dragos_loves_the_sun

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 27.07.2015
Bate steaua. Mai ales ca le-a crescut si bugetul, doneaza Ponta o parte din salariu clubului. Cu asa buget cum sa piarda?

#5
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011
Sa v-auda D-zeu. ca invinge Steaua si cu 1-0  Posted Image

#6
rafan

rafan

    Banned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,143
  • Înscris: 04.05.2008

 AlleXyS1, on 29 iulie 2015 - 12:48, said:

Nu stiu daca esti doar un alt troll care blameaza Steaua la orice ora de ai deschis tocmai tu acest subiect, sau e doar o "ciudatenie", intamplare.
Ti-e cald ?
Asa vad eu valoarea Stelei in meciul de diseara. Mi-am expus opinia. Care e problema ta ?

Edited by rafan, 29 July 2015 - 12:52.


#7
AlleXyS1

AlleXyS1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,107
  • Înscris: 05.05.2010

 rafan, on 29 iulie 2015 - 12:51, said:

Ti-e cald ?
Asa vad eu valoarea Stelei in meciul de diseara. Mi-am expus opinia. Care e problema ta ?

doar am intrebat :D pentru ca pe toate siteurile de sport vad doar trollalai anti-steaua :))) mai mult decat Steaua, diseara e Romania in Europa :D

#8
rafan

rafan

    Banned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,143
  • Înscris: 04.05.2008
Nu e nimeni anti-Steaua. Ti se pare tie. Este realitatea pe care o vedem cu totii.
Si mie mi-ar place sa bata Steaua cu 2-0 sau 3-0. Dar nu prea vad...in fine.  Doar tin cu orice echipa din Romania care joaca in cupele europene.

#9
MikeD

MikeD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 04.09.2013
1-2 sau 1-3 sau daca au (muuuuuuuuult) noroc 1-1, n-au sanse sa castige.
Asta este pararea mea, va rog, fara injurii de la stelisti.

Edited by MikeD, 29 July 2015 - 12:59.


#10
Dares

Dares

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,920
  • Înscris: 04.07.2010
Eu zic ca Steaua scoate macar un egal.

#11
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
3-1 pentru sarbi.

#12
AlleXyS1

AlleXyS1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,107
  • Înscris: 05.05.2010
uiii, inseamna ca n-ai citit stirile din sport de azi :))) hmmm, realitatea pe care o vedem noi e partiala, stim ca Steaua joaca prost pentru ca toti ochii sunt pe ea. Dar stim oare cum joaca Partizan? Sa nu ne impresioneze 2 victorii (4-0 si 6-0) din campionatul Serbiei cu doua echipe slabe, una nou promovata, iar cealalta locul 10 in sezonul trecut parca. Si daca ne uitam ca Steaua Rosie Belgrad (locul 2) a fost eliminata de o echipa din Kazakhstan in primul tur EL, iar Cukarici a fost scoasa dupa 1-0 acasa si 0-2 in deplasare de alti anonimi, o sa vedem ca Serbia e mai degraba la nivelul Moldovei. Partizan, pot spune ca e cam de nivelul lui Sheriff de atunci cand juca in grupele EL, sau a lui BATE Borisov. Cu ambele am obtinut alte rezultate decat infrangerea.

Ca o mediatizam noi acum pe Partizan, ca are super-jucatori, asa facem cu fiecare adversar in parte. Steaua n-ar trebui sa aibe probleme cu Partizan. Astra trebuie sa joace de la egal la egal cu West Ham, chiar cu un mic avantaj dupa ce am vazut ca in toate cele 4 meciuri din EL, West Ham s-a chinuit. Iar de ASA Targu Mures, nimic de reprosat din cauza adversarului, la fel cum a fost cu Botosani (vs Legia). Diferentele se vad la ocazii, Botosani a avut ocazii cu Legia, dar nu a reusit sa marcheze, Legiei nu i-au trebuit prea multe faze.

#13
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
Partizan are niște "hateri" de suporteri ... Așadar F.C.s.b. ar cam fi nevoită să învingă, nu contează cum,
"stâna" trebuie să se califice mai departe tocmai pentru ca să-i aducă profit ciobanului "comitagiu"

#14
mariuss24

mariuss24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,689
  • Înscris: 28.07.2010
Un 2-0 sau 3-1, chiar daca joaca prost Steaua, sper sa bata!

#15
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
Partizan are un nume cu rezonanță comunistă, F.C.s.b. trebuie să învingă Posted Image
prin absolut orice mijloace, sârbii naționalist-revanșarzii trebuie înjosiți :skull: :priest:

Druže Tito :bye: a murit, Yugoslavia a murit,  "Get over it: Serbia is very small!" Posted Image

Edited by Teophileos, 29 July 2015 - 13:12.


#16
ct13mey

ct13mey

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,435
  • Înscris: 02.05.2015
1-0 la pauza.2-0 final.

#17
Cami1981

Cami1981

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 150
  • Înscris: 03.01.2015
Sunt dinamovist , dar imi doresc tare mult sa bata Steaua .

Vad un 1-0 pt Steaua .Sper sa joaca Bojinov la aia :)) .E praf bulgaru , exact ca atacantul ala mare (gen ''plavanii '') luat acum de Dinamo .100 de kile in viu :)

#18
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,407
  • Înscris: 20.02.2008
0-0 pauza
0-2 final

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate