Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...
 Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?
 Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation

Reziliere contract Digi Mobil?
 

Huawei Honor 7

- - - - -
  • Please log in to reply
299 replies to this topic

#19
ionut_lazar2001

ionut_lazar2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 07.10.2009
A aparut la QM la un pret de 1900 ron varianta de 16 GB.
Pacat de garantia inexistenta la QM.

#20
silver_eye

silver_eye

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 982
  • Înscris: 15.03.2006
mare pretul. 350e in germania si 260lire in UK

#21
silver_eye

silver_eye

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 982
  • Înscris: 15.03.2006
pentru cine e curios de dezasamblare/constructie
http://www.myfixguid...our-7-teardown/

#22
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 07.10.2005
L-am achizitionat eu din Slovacia cu 369 EUR (1640 RON) - pare sa fie printre cele mai ieftine telefoane dual-sim complet full active, cu 2g/3g/4g pe ambele simuri. Pe ecran are aplicata folie de protectie din fabrica. Nu stiu cat de rezistenta la zgarieturi este sticla fara aceasta folie.

#23
laurentiu17

laurentiu17

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 17.05.2015
Sa il folosesti cu placere.
Ce versiune e cu 16 sa 64 gb.
De pe ce site l-ai cumparat.

#24
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 07.10.2005
16GB - l-am cumparat dintr-un magazin, Nay Elektrodom (www.nay.sk).

#25
cosminux

cosminux

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 07.06.2006
Eu l-am luat de la computeruniverse si am avut ghinionul sa astept 3 saptamani ca nu au avut pe stoc. Am o intrebare, nu stiu sa setez (sau nu se poate) un sunet diferit de sms de cel de email sau messenger. In rest este un telefon de mijloc bun, foarte bun.

#26
silver_eye

silver_eye

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 982
  • Înscris: 15.03.2006
super deal pe vmall. 50e rabat la h7. de la 350 la 300e. interesant ca in germania h7 canibalizeaza p8-ul

#27
alinator

alinator

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,866
  • Înscris: 19.08.2006
Vmall adica vickmall?

#28
silver_eye

silver_eye

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 982
  • Înscris: 15.03.2006
doar vmall. sau poate e o rebranduire
https://www.vmall.eu...-silber-281212/
ma uitam la ceva review-uri si am aflat ca h7 are si un buton customizabil. tare. parca imi pare rau ca nu am mers pe h7

#29
Razvante

Razvante

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 25.11.2007
L-am achizitionat de pe vmall.eu cu ajutorul unui amic. Se misca incredibil fata de honor 2 pe care l-am butonat pana acum si pe care il voi scoate la vanzare. Am o singura nedumerire, are un singur difuzor? In partea inferioara pare sa aiba locase pentru doua difuzoare, dar se aude mono.

#30
silver_eye

silver_eye

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 982
  • Înscris: 15.03.2006
Unul singur. Fantele sunt simetrice sa dea bine estetic. Una e difuzor si una microfon, sunt mai multe modele in config asta.
Sunt curios sa aflu de ce h7are un pret atat de mic fata de p8 in tarile astea calde

#31
kunz

kunz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 12.09.2011
Cum e cu garanția pe vmall.eu?l-ați achiziționat și din altă parte? Dacă da.. De unde și cum? Câți bani �? Ms

 silver_eye, on 30 noiembrie 2015 - 20:31, said:

super deal pe vmall. 50e rabat la h7. de la 350 la 300e. interesant ca in germania h7 canibalizeaza p8-ul
Cum e cu reducerea de 50 de euro? Este în voucher? Că aș vrea să îmi comand și eu și dacă e și cu 50 euro mai ieftin e și mai ok

#32
silver_eye

silver_eye

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 982
  • Înscris: 15.03.2006
Cred ca a fost doar de cyber monday. M am inscris pe site si mi a venit voucher pe mail

#33
silver_eye

silver_eye

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 982
  • Înscris: 15.03.2006
2 rugaminti la posesori.
Sticla este gorilla glass 3? Si telefonul are radio? Sursele online se contrazic

#34
cyberk

cyberk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 294
  • Înscris: 28.02.2011
Oferta pe vmall cu -50euro revine periodic. Trebuie doar sa te abonezi si vei primi o notificare cu data cand va fi reducerea aplicabila.
Din ce am citit are gorilla glass si are radio dar nu are NFC. Asta am tot auzit, nu sunt pocesor al telefonului.

#35
Murdock'

Murdock'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 20.09.2006
Salut, are radio si se aude bine. Telefonul nu vine cu casti in pachet. De sticla nu stiu ce sa-ti spun, daca este sau nu gorilla glass 3, eu il folosesc fara folie ...
Eu am varianta dual sim activ si sunt multumit de cum se prezinta/functioneaza. Singurele minusuri le vad: in agenda insista sa-ti dea sugestii din paginii aurii cu numere chinezesti Posted Image si ca nu pot crea un cont huawei prin care as avea acces la multe teme si altele...

Senzorul de amprenta se misca foarte bine, butonul suplimentar este bine asezat, se incarca foarte repede (incarcator 2A), bateria tine o zi in conditi de utilizare fara mila.

Edited by Murdock', 04 December 2015 - 13:06.


#36
mariuspad

mariuspad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 29.06.2004
Salut. Am acest telefon de 3 saptamani. Tinand cont ca am trecut cam prin toata gama de telefoane cu android IOS si windows, pot sa spun ca este un telefon reusit. Am varianta PLK-L01H. Din cate am citit gorilla glass nu au cele care sunt facute pentru India. Al meu nu stiu ca nu pot testa :) Am instalat versiunea de android 5.1 care a adus îmbunatățiri in special pe partea de amprenta care functioneaza ireprosabil. Un telefon bun recomandat pentru cei care vor un dual sim activ.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate