Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...
 Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?
 Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation

Reziliere contract Digi Mobil?
 

Huawei Honor 7

- - - - -
  • Please log in to reply
299 replies to this topic

#1
alexys79

alexys79

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 13.11.2014
Noul Huawei Honor 7 lansat oficial !!!   http://playtech.ro/2015/huawei-honor-7-lansat-oficial-dotari-bune-pret-excelent/

Attached Files



#2
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,806
  • Înscris: 07.08.2008
Pentru cine vrea sa vada specificatiile(ca sunt greu de trecut):
[ https://i.imgur.com/OIelLJo.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://i.imgur.com/y9xuWAB.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://i.imgur.com/0bewgB2.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Sursa

#3
sorin8181

sorin8181

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,000
  • Înscris: 16.06.2009
nu am gasit nici un review care sa confirme daca are sau nu protectie ecran gorilla glass, ma gandesc totusi ca nu ar scoate un telefont de top in ziua de azi fara asa ceva

#4
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,822
  • Înscris: 06.01.2008
Oricum tot un drac e. Indiferent daca are Gorilla Glass 15 sau Dragontrail 5000 tot la fel de usor se sparge in cazul in care ecranul face cunostinta cu un colt ascutit sau daca esti atat de ghinionist incat sa scapi telefonul exact pe unul dintre colturi, de unde forta impactului e distribuita in asa fel incat va crapa sticla.

#5
sorin8181

sorin8181

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,000
  • Înscris: 16.06.2009
Ma interesa mai mult in ceea ce priveste zgarieturile, honor 6 are pe ecran gorilla glass 3 si pot spune ca de aproape 1 an de cand il am, il tin fara folie si nu are nici o zgaritura, In schimb spatele e din sticla fara protectie si se zgarie foarte usor, e musai sa ai husa/folie altfel se face de toata jena..
Cred totusi ca si honor 7 vine cu protectie, asteptam un review sa ne lamurim exact

#6
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,146
  • Înscris: 07.02.2003
Poti sa tii husa si sa te porti frumos cu el si e ca nou... eu am unu cu ecran de plastic si nu l-am zgariat in aproape 2 aniu de cand il am Posted Image
Acu si daca-l zgarii putin nu e asa important... ce-l pui la expozitie ? Se uzeaza is gata...

Edited by andreic, 20 July 2015 - 12:53.


#7
marselcj

marselcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,961
  • Înscris: 13.09.2007
http://m.gsmarena.co...-news-13727.php

#8
QAZ

QAZ

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,593
  • Înscris: 18.09.2003
La noi pauza..mai avem de asteptat si cred ca pretul o sa fie mai mare decat in uk. Telefonul este foarte interesant (mai putin pt cei maniaci cu joacele, deh gpu slab) semnal foarte bun, calitate convorbire ok, camera buna pe lumina..cand se lasa seara nu o poti compara cu cea de pe s6 sau g4.

#9
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,914
  • Înscris: 25.04.2006
L-am comandat printr-un prieten din Germania, joi il ridic. Revin cu impresii. Pentru 350E calitatea si specificatiile sunt mai mult decat decente. Initial am vrut sa iau G4 la prelungire de abonament la Orange dar la ce telefonae au scos chinezii in ultimul timp e din ce in ce mai greu sa justifici sa te legi la cap cu un abonament mai mult sau mai putin costisitor. Pe XDA e dezastru ce spun oamenii despre bateria la G4 sau S6 asa ca pentru mine nu a meritat sa prelungesc abonamentul sa ma tina bateria tot ca la Nexus 5.

#10
laurentiu17

laurentiu17

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 17.05.2015
de pe ce site l-ai cumparat la 350 euro, si ce varianta cu 16g sau 64 g

#11
QAZ

QAZ

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,593
  • Înscris: 18.09.2003
Probabil vmall.eu . Telefonul imi place dar din punctul meu de vedere are o problema majora care se manifesta si la alte dispozitive huawei...notificari buguite/dublate si  probleme cu contactele whatsup. Teoretic se poate rezolva cu un update dar se misca greu ...la alte telefoane deja cred ca se face un an si tot nu au rezolvat.

#12
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,914
  • Înscris: 25.04.2006
L-a luat omul dintr-un magazin fizic varianta de 16 GB, Conrad sau ceva de genul. Am incercat cu vmall-ul dar nu cred ca chinezii sunt capabili sa faca un magazin online serios care sa poata face fata cererii la nivel european, pentru ca nici macar inregistrarea nu a mers cum trebuie. Dupa cum s-au epuizat stocurile si intarzierea cu care se fac livrari de pe vmall e clar ca chinezii nu au fost pregatiti pentru succes prea mare in Europa.

#13
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,914
  • Înscris: 25.04.2006
Am luat chinezaria, incredibil de multumit de cum se comporta. In primul rand bateria e in alta liga total fata de ce am avut pe Nexus 5. Am schimbat launcherul cu Nova si deja e alta treaba, mai aduce a Android. E mai greu decat ma asteptam dar m-am obisnuit si pentru bateria de 3100 sunt dispus sa car mai mult. Posted Image Chinezii au acordat atentie capitolului baterie, primesti notificari cand o aplicatie o ia razna in background si in meniul baterieri iti arata cat consuma diverse aplicatii. Eu de exemplu foloseam Tinfoil pentru Facebook dar am zis sa incerc din nou aplicatia oficiala pe telefonul nou. Ma innebunisera notificarile de baterie mancata de FB, mult peste toate celelalte din background asa ca am revenin la Tinfoil. Camera e slabuta pe lumina putina dar la banii astia nici nu poti sa ai asteptari ca de la S6.

Edited by filipxxx, 14 September 2015 - 14:21.


#14
QAZ

QAZ

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,593
  • Înscris: 18.09.2003
Versiune eu ? Ai probleme cu notificariile ? Contacte whatsup?

#15
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,914
  • Înscris: 25.04.2006
Da, e versiune EU. Nu sunt probleme cu notificarile dar Whatsup-ul nu vede contactele cum trebuie. Nu am avut timp sa ma prind ce e cu whatsupul si aplicatia de contacte, eventual sa schimb default-ul de la Huawei.

#16
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,914
  • Înscris: 25.04.2006
update, am rezolvat contactele de whatsup cu niste-syncuri prin aplicatia de contacte Huawei.

#17
QAZ

QAZ

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,593
  • Înscris: 18.09.2003
Vine cu incarcator fast charge?

#18
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,914
  • Înscris: 25.04.2006
Nu are incarcator fast charge, curentul de incarcare e 1600 mA masurat in Ampere, care oricum e substantial mai mult decat se incarca HTC-ul sotiei sau Nexus 5 pe incarcatorul standard.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate