Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Anulare rezervare booking.com

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
Lucian_x

Lucian_x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 27.02.2007
salut,

am facut o rezervare la un hotel din Bulgaria, si dupa 2 ore am anulat rezervarea cu toate ca banii mi-au fost luati din cont.
am primit pe mail asta
Costul total al anulării: BGN 0
Suma totală restituită: (prin Visa) BGN 674.77

eu am achitat acesti 674.77 BGN.

in cat timp o sa primesc banii inapoi? banii nu au ajuns la propietarul hotelului, pentru ca am anulat din 2 ore de la plata.

#38
Groh

Groh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,595
  • Înscris: 03.09.2008
Cateva zile poate dura.
Evident, poti scrie la booking daca vezi ca se intarzie.

#39
valceanuraoul

valceanuraoul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,564
  • Înscris: 19.12.2009
Noi ne-am întâlnit cu o problema mare, ieri 1 August.
Rezervarea pentru sejurul din 10-17.08, facuta pe Booking ne-a fost anulat de proprietate, fara a fi notificati inainte. Se pare ca nu suntem singurii. Am contactat proprietatea si ne-au spus ca au anulat rezervarile facute pe Booking datorita noilor masuri date de autoritățile bulgare, privitoare la situatia Covid. Datorita acestora trebuie sa nu aiba ocupare 100% a hotelului. Desi le-am explicat ca suntem 3 familii si doar uneia i-a fost anulata rezervarea, au spus ca nu pot face nimic.
In concluzie, 2 familii vor merge, iar noi nu, copii sunt suparati pentru ca de 3 ani spunem ca vor merge impreuna.
La revedere Bulgaria, nu vom mai merge acolo.

Edited by valceanuraoul, 02 August 2021 - 06:59.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate