Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

ovule ginosept

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Ana_Alexandra

Ana_Alexandra

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 23.06.2015
Buna
A folosit cineva ovulele ginosept? Sunt bune?

#2
vj_click

vj_click

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 454
  • Înscris: 02.06.2009
A folosit prietena mea.... Isi punea una la 2 zile, pentru ceva rana intrauterina. Nu stiu cat efect au avut ca nu a mai fost la control.
Afecteaza viata sexuala ... Posted Image

#3
Ana_Alexandra

Ana_Alexandra

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 23.06.2015
Aaa multumesc..inseamna ca sunt bune..eu tot pentru un inceput de rana vreau sa le iau, o inflamatie in vagin. Pentru ca la restul ovulelor  chimice fac alergie.

#4
Remicade

Remicade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,776
  • Înscris: 25.11.2009
Ar putea face statul roman mari economii la sanatate concediind doctorii, avem sectiunea medicina pe softpedia.

#5
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008
daca ai alergie la alte ovule, nu stiu cum o sa te intelegi cu Ginosept. Sunt pe baza de propolis si mai au si ceva plante, combinatie care iti poate da o candidoza de toata frumusetea, in cazul sensibilitatilor pe care zici ca le ai. Dar...incercarea moarte n-are, asa ca incepe sa le folosesti, vezi cum te simti si daca apare vreo mancarime, ceva, intrerupe si, in functie de gravitate, incepe tratamentul pentru candidoza...

PS. inflamatie in vagin poate insemna multe, respectiv o boala cu transmitere sexuala (ai facut toate analizele, ce ai mai exact?) sau un HPV care-si face de cap pe-acolo (daca zici ca ai rana, asta e. Ai facut genotiparea sa vezi daca e tulpina cu risc crescut oncologic?).

Edited by Michidoo, 15 July 2015 - 12:15.


#6
Ana_Alexandra

Ana_Alexandra

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 23.06.2015

View PostMichidoo, on 15 iulie 2015 - 12:14, said:

daca ai alergie la alte ovule, nu stiu cum o sa te intelegi cu Ginosept. Sunt pe baza de propolis si mai au si ceva plante, combinatie care iti poate da o candidoza de toata frumusetea, in cazul sensibilitatilor pe care zici ca le ai. Dar...incercarea moarte n-are, asa ca incepe sa le folosesti, vezi cum te simti si daca apare vreo mancarime, ceva, intrerupe si, in functie de gravitate, incepe tratamentul pentru candidoza...

PS. inflamatie in vagin poate insemna multe, respectiv o boala cu transmitere sexuala (ai facut toate analizele, ce ai mai exact?) sau un HPV care-si face de cap pe-acolo (daca zici ca ai rana, asta e. Ai facut genotiparea sa vezi daca e tulpina cu risc crescut oncologic?).
Am facut alergie la fluomizin, macmiror, si cervugid, la polygynax nu am mai facut. Am avut infectie cu e-coli si candida. Ginecologul a spus ca nu e rana, e o iritatie. Imi faceam eu scenarii...

#7
DianaDS

DianaDS

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.06.2016

View PostAna_Alexandra, on 22 iulie 2015 - 17:32, said:


Am facut alergie la fluomizin, macmiror, si cervugid, la polygynax nu am mai facut. Am avut infectie cu e-coli si candida. Ginecologul a spus ca nu e rana, e o iritatie. Imi faceam eu scenarii...

Salut! Ana Alexandra, am și eu o problema similara și mi s-au recomandat aceste ovule. Te-ai simțit mai bine după ce le-ai folosit?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate