Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 

Vodafone Smart Ultra 6

- - - - -
  • Please log in to reply
127 replies to this topic

#109
farockhcm

farockhcm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,918
  • Înscris: 13.05.2013
Aoleu!!!

Scrii in mers de pe telefon si mai vrei sa te uiti si la antena 1?

#110
fisman

fisman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 26.05.2007
@Daniela, încearcă să folosești un alt browser. Recomand Dolphin sau Boat Browser.
Si NU le folosi când conduci!

#111
Daniela37

Daniela37

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 29.07.2016
Daca vrei sa stii nici nu am permis am vrut doar sa vad ce iti bate capu.m.am convins.este forum pentru sfaturi despre telefoane.nu inteleg remarcile din afara forumului.trebuia sa ajutati oamenii cu telefoanele decat sa ii luati in zeflemea cum ai facut tu.pur si simplu asta este tastatura vodafone, dar trebuie voi sa va aratati inteligenta pe aici cu  sfauri psihologice cand mie imi trebuie un ajutor cu telefonul.hai lasati.ma de smecheri ca voi sunt satula

Multumesc fisman.nu conduc nici nu am permis,dar m.a luat peste picior acel individ precum ca nu stiu sa scriu.in fine multumesc pentru raspuns am sa incerc.

#112
farockhcm

farockhcm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,918
  • Înscris: 13.05.2013
Individa draga,prima data ti-am raspuns decent dar tu ai continuat sa scrii gresit si in al doilea post ca si un acest ultim raspuns,mai si minti cu nerusinare.

Vrei o minciuna ca raspuns? De smechere ca tine care nu scriu corect suntem si noi satuli sa stii.

In fine. VSU6 e un telefon destul de bun ca sa ruleze fara probleme programul respectiv,uita-te pe Samsung ce aplicatii ai,poate lipseste ceva de pe Vodafone,ce e necesar rularii.

#113
Daniela37

Daniela37

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 29.07.2016
Multumesc.si chiar nu am permis de conducere si scrisul chiar era de la tastatura.nu am de ce sa fiu invidioasa.din contra am intrebat ceva ce nu stiam.e posibil sa trebuiasca sa instalez vre.un program.o zi buna.

#114
Daniela37

Daniela37

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 29.07.2016
Buna dimineata!Revin cu problema de ieri.Poate cineva sa imi mai dea sugestii?Am instalat antena play pe v smart ultra 6 si nu pot viziona nimic pentru ca se blocheaza imaginile.Nu trebuie nici un alt program instalat.Pe toate celelate telefoane functioneaza.Ni exista vre.o aplicatie ce trebuie instalata,m-am uitat cu atentie.Doar ce am achiztionat telefonul.Va multumesc,astept ajutor.

#115
fisman

fisman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 26.05.2007
Buna Daniel.
Am instalat și eu, de proba, Antena Play dar nu am putut proba nimic pt ca nu am cont !
Eu am VDF Smart 4 Power. Eu am folosit pt programe tv, pe telefon si tableta, Sopcast, împreună cu TV România (din Google Play), tastez.ro/tv din browser sau HD4All pt android. Poti vedea Antena 1 si multe alte posturi.
Încearcă și tu.

#116
Daniela37

Daniela37

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 29.07.2016
Offf din pacate telefonul e de vina.am sopcast.ul instalat.am folosit si alt browser.imi pare rau ca l.am cumparat.nu ma intereseaza alte posturi ci aceasta platforma.telefonul e stricat.totul se misca ffff incet.mi.am luat teapa.o sa il vand.multumesc.

#117
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010
Telefonul se mișcă bine, probabil aplicația are destule neajunsuri....
Încearcă să instalezi HBO Go, merge și fără cont. Sau aplicația seenow. Dacă alea merg.....telefonul nu are nimic.

#118
fisman

fisman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 26.05.2007
Dacă l-ai luat de la VDF du-l în service pentru depanare. Probabil vor face o resoftare.
Sau poți încerca tu un reset la configurația de fabrica întâi. Înainte de oricare dintre acestea, fa-ti back-up la contacte, mesaje si la orice mai ai important prin telefon. Acestea vor dispărea prin resoftare . Doar sd-cardul (dacă ai) nu se va șterge.

#119
Daniela37

Daniela37

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 29.07.2016
Fisman resetarea mi.am facut.o.Eu va multumesc de ajutor.Se blocheaza doar cand vizionez ceva online nu inregistrare.Si la filme ac.problema.Multumesc pentru tot.Va urez weekend placut.

#120
guestx1971

guestx1971

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.09.2016
Salutare colegi.
Sunt cam dezamagit de acest telefon.
Am achizitionat unul anul trecut in luna Octombrie.
Toate bune si frumoase pana acum vreo luna cand au aparut primele semne de "oboseala".
In timpul convorbirilor se intrerupea, nu auzeam si nu eram auzit dar el arata ca convorbirea continua iar pana nu ii dadeam o resetare nu mai puteam face nici-un apel.
Alteori se reseta asa din senin iar ultima "fita" era ca se incingea foarte tare chiar si fara sa fie utilizat (doar in standby).
Fiind in garantie l-am dus la reparat.
Telefonul; a fost inlocuit.
Cel nou dupa 1 saptamana a inceput sa faca la fel ca cel dinainte: resetari fara motiv, intreruperea apelurilor si incalzire peste normal.
Parerea mea: lasa de dorit fata de cele citite despre acest produs.

#121
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010
Amu, sincer.....am telefonul de când a apărut. Telefonul l-am cumpărat pt fata mea. Și sincer, un telefon care a fost stresat la greu(gaming, Youtube, Facebook, mess....etc)și încă merge ireproșabil.
Fără root.....etc.

#122
danromania2002

danromania2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 27.08.2007
Luna asta vine update la  Android 6.0.1!!! In Turcia a ajuns dejaPosted Image

#123
Leustian

Leustian

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 12.12.2015
Am primit un update de 32 Mg, ce este cu update-ul asta?

Când trecem la Android 6.0.1?

Când trecem la Android 6.0.1?

#124
fisman

fisman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 26.05.2007
Acum update-urile au greutate? 32 Mg...cam usurel....să vezi când or apare alea de 3-4 Kg.... B)  :D  :lol:

#125
Leustian

Leustian

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 12.12.2015
Am scris eu greșit mb :))

Am scris eu greșit mb :))

#126
Leustian

Leustian

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 12.12.2015
A apărut 6.0.1

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate