Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

SsangYong Tivoli 2015

- - - - -
  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#73
Daniel64

Daniel64

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 03.02.2007

 gabrielmilea, on 07 octombrie 2020 - 22:35, said:

Ce ziceți, merită un Tivoli 1.5 GDI in echipare STD + la 1499 euro?  Oferta am primit-o azi de la dealerul SSangYong din Militari, de pe Iuliu Maniu. Sincer, nu găsesc ceva mai bun la banii ăștia.
Inainte de orice hotarare, fa un test drive cu motorizarea si cutia de viteze pe care intentionezi sa le achizitionezi. Daca te simti bine in ea si apare cumva acea „dragoste la prima vedere”, ia-o.
Am modelul anterior (X100 cu motor 1.6 simplu aspirat) din mai 2019 si nu am ce sa-i reprosez. Imi place foarte mult condusul pe serpentine. Pe Transalpina, cu 4 persoane, s-a miscat foarte bine.

#74
gabrielmilea

gabrielmilea

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,823
  • Înscris: 02.12.2013
L-am achizitionat. Vine in februarie. Astazi am sunat la ei pentru clarificari in legatura cu nebuniile care circula pe internet. Au spus ca nu vor fi afectate comenzile, iar noile modele vor fi lansate conform planului. Acum, ramane de vazut.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate