Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Lada Niva

- - - - -
  • Please log in to reply
347 replies to this topic

#343
vs_bobi

vs_bobi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 29.12.2009

View Postbossake, on 4th March 2011, 14:38, said:

Nu uita si de taxa de poluare. Exista niva euro5? Daca e euro4, cred ca platesti cateva mii bune de euro, chiar daca masina e noua.

:( euro 3

#344
TAG21

TAG21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 410
  • Înscris: 20.11.2008

View Postvs_bobi, on 4th March 2011, 15:48, said:

:( euro 3
------------------
Pe mobile.de vad ca la 7,980 E (cu TVA inclus) exista Niva noua ce respecta Euro 5 ! ... incearca si ideea asta si vezi cum te aranjeaza mai bine ... bafta si .... cind te decizi, nu uita sa postezi si aici citeva idei .... sunt(em) curios(i)  de deznodamint   :peacefingers:

#345
wud

wud

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 159
  • Înscris: 03.08.2007
Care este dealerul/ importatorul Lada in Romania?

#346
Falko

Falko

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.07.2012

View Postgusteru, on 17th January 2008, 20:17, said:

si asta cu roti ceva mai mari in diametru decit cele originale. sper sa se vada poza. cit despre consum l-am adus in jur de 11 % cu carburator de dacie



Salutare. Sper ca inca mai intri pe aici pentru ca as dori sa schimbam o adresa  de mail sau messenger. Sunt proaspat posesor al unei Niva mai vechi  si incerc sa o readuc la viata. Bordul e ca cel din imaginea postata de tine si cred ca in limite mari nu sunt diferente intre achizitia mea si Niva pe care o detii. Totusi as vrea sa te intreb unele lucruri si poate esti amabil sa-mi raspunzi si sa-mi impartasesti si mie din experienta ta cu aceasta masina. Adresa mea de mail este: [email protected].

#347
Fuserisk

Fuserisk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 26.02.2018
Și totuși... suntem în 2019 și...nu-i prea populară mașina asta... În afară de vreo doi vânători nu știu pe nimeni să se fi încumetat să cumpere una nouă! Care să fie cauza? Prețul, fiabilitatea, dotările spartane, serviceul?! In schimb văd că Land Rover Freelander mai are nițel și depășește numărul de Loganuri pe unde stau eu...

#348
alvis

alvis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 02.04.2005
Cu speranta ca cineva mai urmareste acest topic, pun si eu 2 intrebari:
1. Care este pozitia recomandata pentru prima maneta, cea dinspre pasageri, cu trei pozitii: inspre bord, pozitia de mers normal, asa cum o denumea cineva pe pagina 17 a acestui topic, sau spre pasageri, trasa la maxim, pozitie de mers mai eficienta, cum o denumea acelasi cineva in aceeasi pagina?
2. In compartimentul motor, in fata de tot, in dreptul pasagerului (adica in dreapta daca privesti din masina) se afla lichidul de racire. Dupa un drum mai lung in oras, am simtit un miros de ceva incins. Am deschis capota, m-am dus la recipientul cu lichidul de racire, avea lichid, dar lichidul era rece. Concluzia mea a fost ca ceva nu merge, lichidul nu pleaca din recipient. Vreun sfat despre ce sa fie vb?

Edited by alvis, 27 September 2020 - 12:21.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate