Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Alerta terorista maxima in Turcia

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostDeborah77, on 29 iunie 2015 - 14:14, said:

http://stirileprotv....-teroriste.html

Inca n-am rezervat nimic pentru vara aceasta si evaluam diverse variante. Desi imi place la nebunie in Turcia, am fost de mai multe ori in statiunile de la marea Egee, cu masina, anul acesta cam ezit. E si copilul, ce mai, mi-e cam frica. Cu ISIS la granita, cu ce refugiati au pe acolo, cred ca sunt sanse mari s-o ia unii razna si sa faca belele. Hai, cei care merg cu avionul pana in Antalia pot sta in tarcurile lor, si nu-i problema. Dar cu masina, sa bat atata drum si sa imi fie frica sa ma plimb prin Kusadasi....nu prea mai merita, zic. Pacat...Culmea, nu am aceeasi retinere in cazul Greciei, acolo nu te impusca nimeni, micile neplaceri pot fi vazute si ca aventuri de vacanta...
România, pe harta ţintelor Statului Islamic. Cum ar putea ajunge teroriştii pe teritoriul românesc

http://www.gandul.info/international/romania-pe-harta-tintelor-statului-islamic-cum-ar-putea-ajunge-teroristii-pe-teritoriul-romanesc-14543629

Posted Image
în ce țară te muți acum?

Edited by Barboso, 05 July 2015 - 11:34.


#20
oztan

oztan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,274
  • Înscris: 25.12.2006
stati linistit ,problema  este ESTUL Turcia
have a fun !

#21
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postoztan, on 05 iulie 2015 - 13:16, said:

stati linistit ,problema  este ESTUL Turcia
have a fun !
nici in est nu e o problemă reală
isis nu a atacat și nici nu va ataca vreo țară membră nato

#22
oztan

oztan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,274
  • Înscris: 25.12.2006

View Postrottweiler2007, on 05 iulie 2015 - 13:43, said:

nici in est nu e o problemă reală
isis nu a atacat și nici nu va ataca vreo țară membră nato
pot sa  vorbesc  pana  dimineata cu  tine   , DAR .....
sunt de  acord cu  nu este  problema reala  in  EST  , si asta  adevarat  ca  un turist nu sa simte  linistit  in Est , Aica   vorba  de liniste  turistului ,  Istanbul / Kusadasi / Antalya / Alanya / Bodrum / Marmaris /  Dalyan / KAS ,  zona  turistic ramana  linistit   pe  vecie ....

#23
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,321
  • Înscris: 31.08.2006

View Postrottweiler2007, on 05 iulie 2015 - 13:43, said:

isis nu a atacat și nici nu va ataca vreo țară membră nato

        Pai depinde ce intelegi tu prin "atac". Deocamdata, din ce vedem la tv, ISIS comite in diverse state atentate teroriste cu grupuri de cativa luptatori (deci nu atacuri cu arsenal militar greu), si nu se sfieste sa atace si zone turistice considerate pana in momentul atacului sigure .

#24
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postfansat, on 09 iulie 2015 - 09:52, said:

Pai depinde ce intelegi tu prin "atac". Deocamdata, din ce vedem la tv, ISIS comite in diverse state atentate teroriste cu grupuri de cativa luptatori (deci nu atacuri cu arsenal militar greu), si nu se sfieste sa atace si zone turistice considerate pana in momentul atacului sigure .

denumește o țară membră nato în care a avut loc un atentat revendicat de isis

#25
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,321
  • Înscris: 31.08.2006
"Autorităţile turce au arestat, vineri, 21 de persoane, presupuşi membri ai organizaţiei teroriste Stat Islamic, în cadrul unei operaţiuni care s-a desfăşurat concomitent în mai multe oraşe din Turcia, relatează site-ul publicaţiei franceze Le Parisien."

    SURSA

#26
nyno

nyno

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 08.05.2011
singura solutie sa terminam cu teroristii aceia este sa le trimitem senatorii si deputatii nostri-ei sunt cei mai tari teroristi

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate