Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 

Situatia din Grecia si impactul asupra vacantelor noastre.

* * * * * 9 votes
  • Please log in to reply
4956 replies to this topic

#4951
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,394
  • Înscris: 29.11.2001
La cum era saptamana trecuta prin centrul Potos-ului, pe promenada, dupa 18:00, nici nu e de mirare. Ziceai ca esti pe stadion! :w00t:

#4952
giuliani

giuliani

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,153
  • Înscris: 18.05.2007

View Posteiffel, on 19 iulie 2022 - 11:36, said:

La TV si la radio - mai putin posturile detinute de Digi ( care fac zilnic reclama la Thassos ) zic ca e focar de Covid in Thassos - https://stirileprotv...aglomerate.html

Prin presa "scrisa" nu vad stirea.

" Nimeni nu poarta masca, totul este ok, insula e plina de romani"  - parca ar fi antireclama .

#4953
callatis06

callatis06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 311
  • Înscris: 26.01.2007
Apropos de știrile despre "focarul" de Covid din Thasos. Grecii au publicat situația cazurilor de Covid/100.000 locuitori, pentru perioada 11-17 iulie. La ce populație are insula Thasos (13.000, la care se mai adaugă turiștii), rezultă un număr de cca 23 de cazuri/zi. E mult, e puțin? Las pe fiecare să aprecieze.
Postarea se dorește a fi doar o informare, nimic mai mult...

Attached Files

  • Attached File  1.jpg   290.99K   40 downloads

Edited by callatis06, 20 July 2022 - 06:10.


#4954
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,569
  • Înscris: 15.06.2004
Or fi platit aia din Mamaia pe cei de la Antena si ProTV ca anti-reclama la reclama de pe Digi :D

#4955
bozomic

bozomic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 824
  • Înscris: 27.02.2008
Anunțul făcut de Ministerul Afacerilor Externe
Ministerul Afacerilor Externe (MAE) informează cetăţenii români care se află, tranzitează sau intenţionează să călătorească în Republica Elenă că a fost anunţată o grevă, de 24 ore, în transportul public terestru şi maritim la data de 1 mai. Potrivit datelor puse la dispoziție, trenurile şi trenurile suburbane (Proastiakos), precum şi mijloacele de transport maritim (inclusiv feriboturile), nu vor circula timp de 24 de ore (între ora 00,01 şi ora 23,59).

#4956
zile_san

zile_san

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,671
  • Înscris: 10.10.2011
salut colegi. am fost saptamana trecuta la Mt. Athos, am dormit in Ouranopoli. preturile la terase mi se pare ca sunt la fel ca si anul trecut, nimic ce sa sara in ochi. evident benzina e la pret de cocaina dar daca se poate,evitati cat posibil alimentatul la ei si e ok. cel putin in zona aia nu au sarit calul cu scumpiri

#4957
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
Care mai e situația pe insula Rhodos, cu incendiile de vegetație? Din câte pare, doar centrul insulei este afectat.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate