Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Bershka Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
AzY9

AzY9

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 23.02.2015
heloouu >>:D<<



Vreau sa cumpar ceva textila de la Bershka si vreau sa stiu daca a mai incercat cineva sa cumpere de la ei ??? Cum merge cu plata si livrarea, sunt seriosi oamenii??

#2
JesusInDaHood

JesusInDaHood

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,072
  • Înscris: 30.06.2013


ON: Nu-ti recomand sa cumperi haine farasa le probezi decat daca sunt treninguri sau hanorace. O sa dureze o luna daca trebuie sa le returnezi si sa ti le schimbe cu marimea buna.

Edited by m&m, 24 June 2015 - 15:02.


#3
Zinus

Zinus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,735
  • Înscris: 23.04.2014
Bershka au magazin fizic in Bucuresti, in Sun Plaza. Hainele au o calitate buna.

#4
AzY9

AzY9

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 23.02.2015
Eu traiesc intr-un catun uitate de lume si n-am Bershka deci tre' sa comand pe net...   asta cu probatu, asa e. Prefer sa risc si sa cumpar de la ei decat ceva haine din H&M.

Acum revin la intrebare, sunt seriosi  sau nu??

Edited by m&m, 24 June 2015 - 15:02.


#5
JesusInDaHood

JesusInDaHood

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,072
  • Înscris: 30.06.2013

 AzY9, on 24 iunie 2015 - 12:08, said:

Eu traiesc intr-un catun uitate de lume si n-am Bershka deci tre' sa comand pe net...   asta cu probatu, asa e. Prefer sa risc si sa cumpar de la ei decat ceva haine din H&M.

Acum revin la intrebare, sunt seriosi  sau nu??
Sa stii ca hainele din H&M si C&A nu-s toate proaste. Au si unele de calitate chiar buna.

Revenind la subiect, nu vad de ce nu ar fi. Bershka e o firma destul de mare, deci ar trebui sa fie seriosi atat cu livrarea cat si returul produselor.

#6
alexxaaa12

alexxaaa12

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.07.2015

 AzY9, on 24 iunie 2015 - 12:08, said:

Eu traiesc intr-un catun uitate de lume si n-am Bershka deci tre' sa comand pe net...   asta cu probatu, asa e. Prefer sa risc si sa cumpar de la ei decat ceva haine din H&M.

Acum revin la intrebare, sunt seriosi  sau nu??
Si daca traiesti dracu iti livreaza aia pana acasa sau cum ? o sa te puna sa platesti un transport de o sa mori...In plus mai degraba gasesti lucruri care sa iti vina la H&M. Eu cel putin le gasesc marimile ciudate si am avut experiente proaste cu hainele lor. H&M si Stradivarius mai degraba incerci de la ei.

#7
AzY9

AzY9

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 23.02.2015
Daca stii ce marimi ai nu e o problema... si prefer sa platesc mai mult pentru calitate.  Iar faza cu "catunul" era o gluma...

#8
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,762
  • Înscris: 09.05.2005

 Zinus, on 24 iunie 2015 - 11:20, said:

Bershka au magazin fizic in Bucuresti, in Sun Plaza. Hainele au o calitate buna.

E si la Unirii magazin.

#9
InTech

InTech

    Kietata ?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,739
  • Înscris: 23.11.2005
Cand vine vorba de luat haine de pe net, daca iei pentru prima oara ceva din gama aceea, de la un anume brand, de preferat e sa cumpar 2-3 marimi, si sa faci retur gratuit la cele care nu ti se potrivesc.
Te alegi cu banii blocati 2 saptamani, dar macar ai dupa 5 zile o marime buna, si nu mai faci retur plus alta comanda ( alti bani pe transport ).

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate