Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Motorola V3x

- - - - -
  • Please log in to reply
1065 replies to this topic

#1
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003
nu am gasit pe aici o descriere a acestui telefon...discutii pe baza lui...etc
pe mine m-ar interesa sa achizitionez unul..cand o sa apara pe la noi...sper sa fac o alegere buna
[ http://img.gsmarena.com/i/pics/motorola/motorola_v1150_00.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
General Network: UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Status Available
Dimensions: 99 x 55 x 20 mm, 89 cc
Weight 125 g
Display: Type TFT, 256K colors, Size 240 x 320 pixels, Second external 65K colors display, STN (96 x 80 pixels), Downloadable wallpapers, screensavers
Ringtones Type Polyphonic (24 channels), MP3
Customization: Composer, download
Vibration: Yes
Memory Phonebook 1000 entries, Photo call
Call records 10 dialed, 10 received, 10 missed calls
Card slot microSD (TransFlash), up to 512 MB
- 64 MB internal memory
Data GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD No
EDGE No
3G Yes, 384 kbps
WLAN No
Bluetooth Yes, v1.2
Infrared port No
USB Yes
Messaging SMS, MMS, Email, Instant Messaging
Browser WAP 2.0/xHTML
Games Yes + downloadable
Colors
Camera 2 MP, 1600x1200 pixels, video, flash; secondary video call VGA camera
- Java MIDP 2.0
- MP3/AAC/MPEG4 player
- T9
- Calendar
- SyncML
- Voice memo
- Voice dial
Battery    Standard battery, Li-Ion (BC60) 840 mAh
Stand-by Up to 250 h
Talk time Up to 5 h

#2
gika_killeru'

gika_killeru'

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,468
  • Înscris: 03.01.2006
e tare telefonul. conform unei surse semioficiale de la motorola romania va fi unul din telefoanele cu care org va intra pe piata 3g.

#3
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,880
  • Înscris: 14.11.2004
E tare telefonul , conform unei surse ziaristice telefonul este deja la Connex - Vodafone la 299 $ + T.V.A.

E tare telefonul , conform unei surse ziaristice telefonul este deja la Connex - Vodafone la 299 $ + T.V.A.

#4
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003
cred ca te referi la v3
ma indoiesc sa fie v3x la asemenea pret la connex
http://www.connex.ro...otorola-v3.html

View Postgika_killeru', on Jan 16 2006, 21:56, said:

e tare telefonul. conform unei surse semioficiale de la motorola romania va fi unul din telefoanele cu care org va intra pe piata 3g.
deabia astept sa o vad pe asta :D
ar fi singurul caz in care as apela la un abonament 3g :P

#5
popartakis

popartakis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 05.10.2005
te poti uita mai bine!in loc sa contrazici omu'  http://www.connex.ro...a-razr-v3x.html  ;)

#6
4Nae

4Nae

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 17.01.2006
iti recomand ca inainte de achizitionare sa-l testezi. incearca sa te obisnuiesti cu setarile si cu personalizarea. daca ti se potriveste, cumpara-l

#7
popartakis

popartakis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 05.10.2005
un review bun al acestui telefon:http://www.mobile-review.com/review/motorola-v3x-en.shtml  :)

#8
Gyno

Gyno

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 440
  • Înscris: 03.07.2005
Are un prieten telefonu,rupe. 2mp , poze superbe , sunet impecabil .

e deja in oferta connex , si e deja disponibil in magazine,dar numai la abonamente 3g , e la pretul de 299 $.

Il recomand tuturor.

#9
aug

aug

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 04.11.2004

View PostGyno, on Jan 18 2006, 23:47, said:

Are un prieten telefonu,rupe. 2mp , poze superbe , sunet impecabil .

e deja in oferta connex , si e deja disponibil in magazine,dar numai la abonamente 3g , e la pretul de 299 $.

Il recomand tuturor.

abonamente sau extraoptiunea 3G, mereu se uita acest aspect, si lumea crede ca trebuie sa-si faca abn de 33$ cand e suficietnta optiunea de 3$  :coolspeak:

#10
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003

View Postpopartakis, on Jan 16 2006, 23:56, said:

te poti uita mai bine!in loc sa contrazici omu'  http://www.connex.ro...a-razr-v3x.html  ;)
scuzele mele :D

View Post4Nae, on Jan 18 2006, 22:29, said:

iti recomand ca inainte de achizitionare sa-l testezi. incearca sa te obisnuiesti cu setarile si cu personalizarea. daca ti se potriveste, cumpara-l
momentan am un motorola v360..si chiar ma inteleg bine cu el..nu ma asteptam...
sunt sigur ca unele chestii au mai fost finisate

PS: cine imi poate arata niste poze facute...in mai multe conditii de luminozitate?

Edited by hyperyon, 20 January 2006 - 00:22.


#11
gabikry

gabikry

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 30.05.2005
Am unul de o saptamana cumparat de la vodafone italia cu 200 E cu cartela reincarcabila cu credit de 20 E (nu a fost codat)bateria a tinut 2 zile dupa prima incarcare,acum cred ca va tine 3,pozele ies foarte bine daca este lumina destula,ecranul este extraordinar(facut de sharp).La negativ doar capacul bateriei care se misca.A venit cu casti stereo,incarcator,manual si miniSD de 64Mb+adaptor SD(telefonul mai are o memorie interna de 64 Mb)Pozele se descarca usor cu un Bluetooth dongle sau cu un cititor de memori-card SD.Telefonul are meniu specific de motorola,nimic nou,sa zicem ,ca setari(am avut un v220 si mai am un v635)este la fel ca orice moto.Poze facut cu telefonul o sa atsez un pic mai tarziu. :coolspeak:

#12
gabikry

gabikry

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 30.05.2005
Poze facute cu V3x afara si in casa

Attached Files



#13
gabikry

gabikry

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 30.05.2005
poze cu telu

Attached Files



#14
petrutjim

petrutjim

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 23.01.2006
Sunt hotarat sa imi cumpar un v3x ! ma intereseaza dimensiunile, cam cat de mare este in comparatie cu v3!? mai ales grosimea? cum este softul? e rapid meniul ? are probleme de soft gen blocaje si restartari etc? si am vazut in poze ca langa camera din interior are un buton cam nasol care se actioneaza manual! la ce foloseste?

Cine imi poate da si mie un link de la un magazin de prin germania sau italia cu acest telefon si cu pretul lui ca sa vad daca e mai ieftin afara, ca il iau din strainatate nu de la connex! multumesc

#15
petrutjim

petrutjim

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 23.01.2006
Sunt hotarat sa imi cumpar un v3x ! ma intereseaza dimensiunile, cam cat de mare este in comparatie cu v3!? mai ales grosimea? cum este softul? e rapid meniul ? are probleme de soft gen blocaje si restartari etc? si am vazut in poze ca langa camera din interior are un buton cam nasol care se actioneaza manual! la ce foloseste?

Cine imi poate da si mie un link de la un magazin de prin germania sau italia cu acest telefon si cu pretul lui ca sa vad daca e mai ieftin afara, ca il iau din strainatate nu de la connex! multumesc


PS: samsung z500 are probleme mari la acoperire si la receptionarea semnalului!

Scuze pentru dublu post, nu cunosc foarte bine comenzile pe forum!

Edited by petrutjim, 23 January 2006 - 18:09.


#16
4Nae

4Nae

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 17.01.2006
Acelasi meniu ciudat ca la V3?

#17
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
toate motorola au meniul cam la fel si cred ca e destul de usor de folosit

#18
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003
eu de exemplu detin un v360..si am observat la el cateva buguri (un mic lag in meniu, la camera foto dupa ce fac o poza trebuie sa ies si sa intru din nou din meniu ca sa pastreze contrastul...si unele mici observatii)...sper sa nu le detina si acest model (am unele pretentii de la el...adik sa dispara acest lag care tine banuiesc de puterea procesorului sau..etc)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate