Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Franciza casa pariuri

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
Giusto99

Giusto99

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 11.06.2015
Exista un aparat din asta la un bar din aproprierea mea , o sa ma duc sa stau ceva timp pe acolo sa vad mai exact cum functioneaza.
P site la ei au pariuri bunicele... acum multi nu au auzit de aceasta casa de pariuri

#20
MaxXu1

MaxXu1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 11.05.2015

 Giusto99, on 11 iunie 2015 - 14:58, said:

Exista un aparat din asta la un bar din aproprierea mea , o sa ma duc sa stau ceva timp pe acolo sa vad mai exact cum functioneaza.
P site la ei au pariuri bunicele... acum multi nu au auzit de aceasta casa de pariuri
De unde esti?Sau unde vrei sa deschizi aceasta franciza?am intrat si eu pe site-ul celor de la baum, au putine agentii , 9 in Bucuresti daca nu ma insel, nici eu nu stiam de ea pana acum, dar cum ziceam cred ca e mai important renumele chiar daca pleci mai greu cu ea. Strict parerea mea.

#21
Giusto99

Giusto99

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 11.06.2015
Prin apropiere de Ploiesti.
Si m-am gandit ca pe o raza de cateva comune sunt doar 2 baruri care sunt parteneri cu vreo casa si sa te duci mereu in alta comuna nu prea este bine... m-am gandit sa pun o casa chiar intr-un loc unde se intalnes vreo 3 comune... asta daca as face-o in mediul rural
In mediul urban as pune-o undeva in Malu Rosu sau pe Republicii (aici fiind foarte multe service auto , magazine si in pauza or venii si ei la o bila Posted Image))

Edited by Giusto99, 11 June 2015 - 15:16.


#22
MaxXu1

MaxXu1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 11.05.2015

 Giusto99, on 11 iunie 2015 - 15:11, said:

Prin apropiere de Ploiesti.
Si m-am gandit ca pe o raza de cateva comune sunt doar 2 baruri care sunt parteneri cu vreo casa si sa te duci mereu in alta comuna nu prea este bine... m-am gandit sa pun o casa chiar intr-un loc unde se intalnes vreo 3 comune... asta daca as face-o in mediul rural
In mediul urban as pune-o undeva in Malu Rosu sau pe Vasile Lupu (aici fiind foarte multe service auto , magazine si in pauza or venii si ei la o bila Posted Image))
La o bila ipotetica pentru ca daca faci franciza Publicbet de exemplu trebuie facuta dupa modelul lor, nu cred ca poti aduce tu ce iti trece tie prin cap astfel incat sa  transformi casa de pariuri  in bar public Posted Image) . La intersectia unor comune ar fi un loc destul de bun cred dar pe langa pariuri in mediul rural cred ca functioneaza mult mai bine pacanelele. Posted Image Bafta multa, Doamne ajuta !

Edited by MaxXu1, 11 June 2015 - 15:15.


#23
Giusto99

Giusto99

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 11.06.2015
Cand amzis bila m-am referit la Turbo6 care il au

Edited by Giusto99, 11 June 2015 - 15:17.


#24
MaxXu1

MaxXu1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 11.05.2015

 Giusto99, on 11 iunie 2015 - 15:16, said:

Cand au zis bila m-am referit la Turbo6 care il au
Scuze, am luat-o la propriu. Vina mea.

#25
ovidiu21

ovidiu21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,402
  • Înscris: 09.08.2006

 Giusto99, on 11 iunie 2015 - 13:37, said:

Salut, ma tenteaza sa fac o astfel de afacere... am nevoie si eu de niste pareri , propuneri..
Am citit acum cateva zile la PublicBet ca ofera francize gratis si iti ofera intre 5-15 % din incasari , biletele castigatoare fiind platite de catre ei, tu urmand sa platesti curentul, netul, chiria..
La un calcul imi iese ceva de gen.:
Chrie locatie : 400-600 ron /luna
Amenajare locatie : undeva la 3000 ron (incluzand un calculator , 2 televizoare , mobilier... , alte obiecte pentru printarea biletului am auzit ca sunt date de ei)
Curent : 100-150 ron/luna
Net: 50 ron /luna
Si acum sa zicem ca facem cam 1000 ron pe zi, intr-o luna app 30000 ron si 10% ne revine noua , deci 3000 ron
Din acesti 3000 scadem 1000 ron cheltuieli rezultand 2000 ron care ne raman.
Tinand cont ca o sa lucrez eu in agentie nu o sa trebuiasca sa platesc pe cineva.

Acum calculand cat am investit la inceput o sa ajunge pe 0 cam in 3-4 luni, ce urmeaza fiind profit

Pe langa pariurile sportive  mai pot aduce si cateva aparate(pacanele) , pot pune cateva mese sa servesc o cafea , un suc.. toate astea mai aducand ceva la suma...

Nu stiu.. eu zic ca ar merita sa incerc... Astept pareri , propuneri din partea voastra.
Multumesc!

Pune mana la munca si nu mai visa francize,si bani castigati usor.

#26
Giusto99

Giusto99

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 11.06.2015
Este si asta tot o munca ..

Dupa cum am zis am fost la bar unde am stat cam o ora. Cat am stat acolo erau vreo 4-5 insi care stateau calare pe aparat in ora aia cred ca au intrat cam 1 milion si ceva in aparat multi dintre ei jucand la Turbo6 si pe caini sau cai , se jucau asa cu sume mici bagau 1 leu si castiga 1,5 dar pana ala urma ii pierdeau... doar 1 a scos 25 de lei din aparat restu nik + ca mai erau cativa si la pacanele
deci 100ron - 25 = 75 ron + ce mai a venit si din pacanele

#27
Nazmi

Nazmi

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 08.08.2014
Da-i bătaie.  

La anul sa te văd cu un Bentley la poarta.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate