Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cenzura in masa comentarii youtube

Sa folosim antivirus, antimalware?

mesaj suspect . . .

Film original sau pirat?
 Cum poti inregistra CD-uri in for...

Ceainaria celor pasionați de...

Probleme la acoperis din cauza in...

Transferuri instant intre bancile...
 player video

Carrefour Act for good

Parcare gratis in Bucuresti pentr...

Rovinieta prin SMS pentru masina ...
 Viteza mica Usb 3.2 gen.1 header

Cerificat atestare fiscala pentru...

Schimbare destinatie imobil din l...

Dorsalgie

Joomla in Timisoara

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

kr4wl3r

kr4wl3r

Junior Member

• Grup: Members
Salut

Am o rugaminte: este cineva pe aici care e in Timisoara care sa se priceapa la joomla?
Nu doresc sa devin webdesigner sau eu stiu ce, nu doresc sa fac concurenta cuiva, vreau sa urc o joomla theme pe domeniu ca sa pot sa o prelucrez si sa imi mai explice cateva chestii, ca sa nu ma uit ca pisica la bariera.
Nu vreau moka, va fi contracost.

Ma poate ajuta careva?
Multumesc

P.S.: Daca nu e in zona care trebuie imi cer scuze, nu mi-am dat seama unde trebuie sa il pun. Rog sa fie mutat, daca e cazul.

Zsolt76

Zsolt76

New Member

• Grup: Junior Members
Eu in locul tau m-as uita la niste tutoriale despre cum se instaleaza joomla pe server (de ex: https://docs.joomla....stalling_Joomla). Treaba nu este complicata. Incearca.

kr4wl3r

kr4wl3r

Junior Member

• Grup: Members
Salut
Chestia e ca m-am uitat.. am incercat si ceva nu imi pusca... ori lipseste ceva template-ului, ori nu am facut ceva bine... ori chiar ceva nu merge :D
Mai incerc...

THEBADASS

THEBADASS

Junior Member

• Grup: Validating
Incearca si cu tutoriale video, poate e mai usor de inteles

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate