Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...
 Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC

Mufa TV
 PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858
 Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...

Filtru de apa curata apa de miner...

Unde gasesc borcane mari 5 - litr...
 

Sacred

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#1
Romário

Romário

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.12.2005
care a jucat sacred si poa' sa`mi zica si mie la actu' II cum naiba ihi duc apa lu' soldatu' ala ca ma chinui de ceva saptamani la el...senq!!! :D

#2
YoYo69ErS

YoYo69ErS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,100
  • Înscris: 02.05.2005
*Note* A lot of people have trouble with this quest because there seems to be a
glitch where the water bottle does not spawn. To get past this, you need to
open the game console by pressing the ~ button, or whichever button is under
ESC key in your keyboard. After the console is open, you need to type this word
into the box: wasser. That will make the water bottle visible. The horse is not
part of the quest at all.

Google is your friend :) Si eu am stat ceva timp pana am aflat ca era un bug...

#3
Morticia

Morticia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,885
  • Înscris: 05.05.2005
Cauta si tu pe Google, ca parca era un bug si puteai sa folosesti un fel de cheat. Scriai ceva in consola....
Edit: Am postat in acelasi timp cu YoYo69ErS

Edited by Morticia, 16 January 2006 - 17:33.


#4
Romário

Romário

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.12.2005
hai merci mult!da' eu de unde trebuia sa aflu asta cu wasser??e complicat rau jocu' asta...nici macar nush la ce folosesc unule chestii de exemplu skull`urile de la undead :huh:

#5
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006
Am un amic care este fan al acestui joc. Doreste sa-l joace pe net si nu stie cum...ce pot sa-i recomand ?

#6
Sany

Sany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 20.01.2006

View PostRomário, on Feb 3 2006, 14:00, said:

hai merci mult!da' eu de unde trebuia sa aflu asta cu wasser??e complicat rau jocu' asta...nici macar nush la ce folosesc unule chestii de exemplu skull`urile de la undead :huh:
Si eu am aceiasi problema. Nu inteleg cum pot folosi skull`urile !  :angry: Someone !?  :D

#7
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001
daca va puneti ultimul patch veti rezolva multe probleme inclusiv cea cu apa

#8
Raziel14

Raziel14

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 08.07.2006
Si eu l-am jucat si mi s-a parut foarte interesant.Are grafica destul de buna si gameplay-ul e super.Adevarul este ca e un joc foarte usor,am trecut intr-o saptamana jocul cu Dark Elf  :) Dupa aia au urmat si celelalte carectere :coolspeak: Daca aveti intrebari despre joc ma puteti intreba.

Edited by Raziel14, 29 September 2006 - 16:38.


#9
L3g3n.Ds.

L3g3n.Ds.

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 17.10.2006
man dak tot n-ai gasit e faza simpla dai pe googel search la ce iti zice soldatul ranit "wather from the mules" sau ceva de genu oricum sa scri corect (nu sunt sigur ca yo am scris corect) si dupa vezi ca ai acolo ca e bug si ce tre sa scrii in consola :P oricum e mishto jokuletzul am un prieten care l-o treminat la bronz silver si gold ca ai II stadii cam ca la diablo

bafta la jok :P

#10
razzi

razzi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 01.06.2005

View PostSany, on Sep 24 2006, 01:17, said:

Si eu am aceiasi problema. Nu inteleg cum pot folosi skull`urile !  :angry: Someone !?  :D

Skull`urile le folosesti in arme, armuri, scuturi si toate alea care au soket...
Vezi ca ca unele arme sau armuri au soketuri...adica iti arata "niste gaurele" in ele.. te duci cu aia si cu skull`urile respective la un fierar...si le pui acolo..si`ti customizezi arma sau armurile. Si cu rings and amulets poti sa faci aceiasi chestie...
Mult succes :)

#11
DeathCom233

DeathCom233

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 656
  • Înscris: 24.01.2006
Folosesc Sacred v1.0... Am un Dark Elf si vreausa stiu cum pot sa folosesc 2 sabii pt Dark Elfi (nu reusesc nici o data sa le pun!!! sa fie bug?)

#12
DreamTHeater

DreamTHeater

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.12.2006

View PostRaziel14, on Sep 29 2006, 17:38, said:

Si eu l-am jucat si mi s-a parut foarte interesant.Are grafica destul de buna si gameplay-ul e super.Adevarul este ca e un joc foarte usor,am trecut intr-o saptamana jocul cu Dark Elf  :) Dupa aia au urmat si celelalte carectere :coolspeak: Daca aveti intrebari despre joc ma puteti intreba.
care a jucat sacred si a ajuns in actul III cand trebuie sa stranga cele 4th elements of ancaria??? la al 3 lea element dupa ce omori dragonul si mergi tot in jos si iesi afara din pestera iti arata stema galbena intr-o casa de langa Wolfdale(sau ceva de genu'), cand intri in beciul casei prin usa aia pe care abea o vezi si omori tot acolo nu mai stiu ce trebuie sa fac!!!se vad niste scari care sa te duca mai jos dar, sunt blocate de niste cutii!!??/

#13
Rangerul

Rangerul

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,921
  • Înscris: 25.01.2006

View PostDeathCom233, on Oct 31 2006, 17:25, said:

Folosesc Sacred v1.0... Am un Dark Elf si vreausa stiu cum pot sa folosesc 2 sabii pt Dark Elfi (nu reusesc nici o data sa le pun!!! sa fie bug?)

Pe la nivelul 3 sau 6 iti da sa-ti aleg un skill nou. Ca sa poti pune 2 arme iti trebuie skill-ul Two weapon wielding. Dupa ce iei skill-ul o sa poti pune 2 arme, care bineinteles trebuie sa fie one-handed.

Edited by Rangerul, 12 February 2007 - 14:35.


#14
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 06.12.2006

View PostRaziel14, on Sep 29 2006, 16:38, said:

Si eu l-am jucat si mi s-a parut foarte interesant.Are grafica destul de buna si gameplay-ul e super.Adevarul este ca e un joc foarte usor,am trecut intr-o saptamana jocul cu Dark Elf  :) Dupa aia au urmat si celelalte carectere :coolspeak: Daca aveti intrebari despre joc ma puteti intreba.

Ti se pare interesant???Mie sincer sa fiu nu prea mia placut.....cei care lau facut sau bazat pe tot ce inseamna diablo ......Acelasi gen doar ca nu prea lea reusit decat grafica.Gameplay-ul mi se pare varza deoarece sunt plansele mari inutil...si nici atomesfera nu pot sa spun ca e de un adevarat rpg...Oricum daca tia placut sacred iti recomand sa joci Diablo 2 Lod(cel mai tare din generatia lui) si Restricted Area ;)

#15
DigitalMaster

DigitalMaster

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 18.02.2007
e mai misto decat diablo...dar totusi traim in 2007 n-ati auzit de wow sau macar de battle net gothic 3 oblivion ,etc?

#16
olimiha

olimiha

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.05.2007

View PostRaziel14, on Sep 29 2006, 17:38, said:

Si eu l-am jucat si mi s-a parut foarte interesant.Are grafica destul de buna si gameplay-ul e super.Adevarul este ca e un joc foarte usor,am trecut intr-o saptamana jocul cu Dark Elf  :) Dupa aia au urmat si celelalte carectere :coolspeak: Daca aveti intrebari despre joc ma puteti intreba.
Pai in actul 4 dupa ce-l nimicesc pe ala intr-un final, ma scoate din joc pur si simplu, aia e tot?

#17
Magda M.

Magda M.

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 13.03.2007

View Postolimiha, on May 17 2007, 00:31, said:

Pai in actul 4 dupa ce-l nimicesc pe ala intr-un final, ma scoate din joc pur si simplu, aia e tot?
Din pacate, da...

Quote

Si eu l-am jucat si mi s-a parut foarte interesant.Are grafica destul de buna si gameplay-ul e super.Adevarul este ca e un joc foarte usor,am trecut intr-o saptamana jocul cu Dark Elf  Dupa aia au urmat si celelalte carectere  Daca aveti intrebari despre joc ma puteti intreba.
heh... Problema nu e neaparat sa termini jocul... pentru ca asta poti face repede. Dar misto e sa te plimbi pe toata harta, sa strangi seturile, sa treci de la un nivel la altul (acuma sunt la aur :P), sa descoperi secretele, easter-eggsurile, dragonii... (ati gasit dragonul de pe insula? :D) Si sa te uiti cum moare Wilbur. Again... and again... and again :P

#18
pufpuf

pufpuf

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.08.2007

View PostRangerul, on Feb 12 2007, 15:33, said:

Pe la nivelul 3 sau 6 iti da sa-ti aleg un skill nou. Ca sa poti pune 2 arme iti trebuie skill-ul Two weapon wielding. Dupa ce iei skill-ul o sa poti pune 2 arme, care bineinteles trebuie sa fie one-handed.

sal. am incercat asta dar nu merge cu sabiile dark elfului. ca sa pot pune una (si care o pune numai in dreapta) pun 2 sabii normale si apoi o pun pe cea a elfului peste cea pe care vreau sa o scot din combinatie. dar daca vreau sa o pun pe a doua, o inlocuieste intotdeauna pe cea de dark elf. e ca si cum sabiile dark elf sunt facute doar pentru mana dreapta.
daca pun sabia de dark elf prima nu mai pot pune alta sabie (Ca si cum ar fi de 2 maini, dar nu este)
ps: eu nu am nici un update.. de asta am eroarea?

Edited by pufpuf, 13 August 2007 - 15:11.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate