Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 

Ghicitul in cafea-argumente,exemple,pareri....credeti in asa ceva?

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#37
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Sunt destule cazuri in care prin ghicitul in cafea s-au dezvaluit chestii exacte, deci uneori sunt si implicatii spiritiste reale.
Patternul occult e acelasi in toate chestiile astea alternative, de ex. masajul energetic in talpa - e cate un masseur care te pipaie pe talpa si iti zice ca suferi de diabet & shit.

#38
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,552
  • Înscris: 16.03.2004

View Postoverseas, on 11 iunie 2015 - 15:00, said:

deci uneori sunt si implicatii spiritiste reale.


Pai asta am vrut sa scot si eu in evidenta, metoda in sine este pur oculta.

#39
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015

View Postmissionnad, on 10 iunie 2015 - 05:18, said:

Vi s-a ghicit vredata in cafea,?In cazul meu pot spune ca prima persoana care mi a ghicit a fost o matusa acum multi ani care "le zicea" destul de bine,multe dintre lucruri urmand sa mi se intample exact cum mi-a prezis ea,iar mai nou o vecina are aceasta îndeletnicire.
Am facut si eu  experimentul asta acum multi ani.Ceva mai penibil si cu mai multe minciuni  nu prea am intalnit.Daca ma luam dupa ghicitoare eram oale si ulcele acum :)))

#40
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,552
  • Înscris: 16.03.2004

View Postisisceanoua, on 25 august 2015 - 21:45, said:

Daca ma luam dupa ghicitoare eram oale si ulcele acum Posted Image))

Te-ai exprimat gresit, trebuia asa: "daca se implinea ce mi-a ghicit doamna, acum eram oale si ulcele" .

#41
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015

View Postdark, on 25 august 2015 - 22:06, said:


Te-ai exprimat gresit, trebuia asa: "daca se implinea ce mi-a ghicit doamna, acum eram oale si ulcele" .
Ba avand in vedere ce mi-a spus ghicitoarea m-am exprimat corect,ca mi-a spus niste basme ,basme auzite si de partenerul meu de viata,iar daca acesta se lua dupa ghicitoare eram oale si ulcele:)),asa ca asta cu daca se implinea...pai cum era sa se implineasca daca tot ce mi-a spus erau niste minciuni de nu imi venea sa cred urechilor ce aud:)

#42
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,552
  • Înscris: 16.03.2004
Cine a platit, tu sau partenerul tau de viata? :huh:

#43
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015

View Postdark, on 28 august 2015 - 11:16, said:

Cine a platit, tu sau partenerul tau de viata? Posted Image
Eu stiu unde bati tu,dar nu asa se pune problema ca nu l-am suspectat nicidata sa fie asa de ipocrit:) .Singura ipocrita in ecuatie era ghicitoarea.Si ca sa iti raspund ideea a fost a mea ,dar de platit a platit el,adica si-a aruncat banii pe  vrajeli ,dar cum asta era rolul vrajelilor,fraierii am fost noi ca  le-am cazut in plasa,insa a fost prima si ultima oara.

#44
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,552
  • Înscris: 16.03.2004

View Postisisceanoua, on 28 august 2015 - 16:54, said:

Eu stiu unde bati tu,dar nu asa se pune problema ca nu l-am suspectat nicidata sa fie asa de ipocrit:) .Singura ipocrita in ecuatie era ghicitoarea.Si ca sa iti raspund ideea a fost a mea ,dar de platit a platit el,adica si-a aruncat banii pe  vrajeli ,dar cum asta era rolul vrajelilor,fraierii am fost noi ca  le-am cazut in plasa,insa a fost prima si ultima oara.
Daca a platit el, atunci no problem. El e fraierul, tu doar te-ai distrat/amuzat.[ http://oi59.tinypic.com/168enur.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#45
all_or_nothing

all_or_nothing

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 08.04.2015
Eu cred numai în ghicitul în bobi :))

#46
Barbiturica

Barbiturica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 13.08.2015

View Postall_or_nothing, on 28 august 2015 - 18:09, said:

Eu cred numai în ghicitul în bobi Posted Image)

Ala cum e?

#47
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015

View Postdark, on 28 august 2015 - 17:34, said:

Daca a platit el, atunci no problem. El e fraierul, tu doar te-ai distrat/amuzat.[ http://oi59.tinypic.com/168enur.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Mai,l-as considera oricum,dar fraier categoric nu.A platit ca eu mi-am dorit asa ceva.Ce nu face omul din iubire.Cat despre amuzament,poate doar pareri de rau ca nu am avut atata creier cat sa nu ma incurc cu asa ceva,dar orice om o mai ia pe langa gard uneori,important e sa nu repete prostia.

#48
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,552
  • Înscris: 16.03.2004

View Postisisceanoua, on 28 august 2015 - 19:59, said:

Mai,l-as considera oricum,dar fraier categoric nu.A platit ca eu mi-am dorit asa ceva.

q.e.d. [ http://oi59.tinypic.com/168enur.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#49
tarmasundar

tarmasundar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,210
  • Înscris: 18.10.2015

View Postmissionnad, on 10 iunie 2015 - 05:18, said:

Vi s-a ghicit vredata in cafea,?In cazul meu pot spune ca prima persoana care mi a ghicit a fost o matusa acum multi ani care "le zicea" destul de bine,multe dintre lucruri urmand sa mi se intample exact cum mi-a prezis ea,iar mai nou o vecina are aceasta îndeletnicire.
Faza e reala, stim si noi o astfel de persoana, chiar ghiceste chestii pe care nu ar avea de unde le sti.
Nu nimereste mereu, plus ca probabil mai si zice ce vor sa auda clientii, dar unele lucruri spuse chiar nu avea de unde le sti.
A si mostenit o casa, i-a ghicit unuia ca are cancer, asa si era, si ala din recunostinta i-a dat o casa.

Edited by tarmasundar, 24 February 2016 - 17:09.


#50
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,552
  • Înscris: 16.03.2004

View Posttarmasundar, on 24 februarie 2016 - 17:08, said:

A si mostenit o casa, i-a ghicit unuia ca are cancer, asa si era, si ala din recunostinta i-a dat o casa.

Recunostinta pentru asa ceva? :huh:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate