Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

Istoric rovinieta

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
86-APP

86-APP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,278
  • Înscris: 01.03.2017
Cum tocmai am trecut printr-o " intimplare " de genul asta , am constatat si eu ca o lipsa a sistemului sa nu poti verifica daca ai avut rovinieta intr-o perioada anterioara , sa zic asa , un istoric .
Chiar este o idee sa fac o " misiva " .

Edited by 86-APP, 13 March 2017 - 20:30.


#20
ionel373

ionel373

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.06.2017

View Postdanbooks23, on 13 martie 2017 - 17:35, said:

cel mai ok este sa iti cumperi rovinieta de pe https://www.roviniete.ro/ , acolo ai si posibilitatea de a verifica online valabilitatea rovinietei. acum, inteleg ca, in cazul tau, e vorba despre o rovinieta mult mai veche, si daca nu mai ai chitanta, cam greu sa identifici data de expirare Posted Image
eu as recomanda portalul CNAIR www.erovinieta.ro, portal pe care aveti si posibilitatea de a:
- verifica valabilitatea rovinietei;
- verifica achitarea peajului (taxa de pod Fetesti) și a numărului de treceri efectuate prin secțiunea stației de taxare de la Fetești pe benzile marcate e-tarif;
- gestiona o flota de vehicule, ce permite achitarea/verificarea facilă a rovinietei și peajului

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate