Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

visez aceas persona

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010

View Postbuteliearagaz, on 18 iunie 2015 - 00:58, said:

Ba mi s-a intamplat sa visez ca ma ia cu masina "bagaboanta", "paduchenita" sau "purecoasa" mea, ca asa o alint eu, ba am visat si ca eram la o petrecere si in loc sa plec cu "dragostea", ca asa o alint eu, m-a luat "cu japca" o blondina buna care dupa aia m-a abandonat. Posted Image

Eu nu sunt orgolios, dar nici gluga de coceni nu sunt, si nu ai cum sa vorbesti cu o persoana care te-a blocat pe facebook sau pe lipiciosii, ba "te-a mai scos" si de la prieteni
Cum crezi că este mai bine,așa să faceți.Deși astea îmi par motive cam slăbuțe.Mai degrabă înțeleg că nici unul dintre voi nu are curajul să faceți primul pas spre"împăcare".
Cât despre vise,cam ți-am spus tot ce am știut.

#38
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006

View Postascended, on 18 iunie 2015 - 01:14, said:

Cum crezi că este mai bine,așa să faceți.Deși astea îmi par motive cam slăbuțe.Mai degrabă înțeleg că nici unul dintre voi nu are curajul să faceți primul pas spre"împăcare".
Cât despre vise,cam ți-am spus tot ce am știut.

Pai ea trebuie sa ma contacteze pe mine, pentru ca de fiecare data cand am vrut sa o contactez m-a respins sau a blocat orice comunicare.Sunt un om cat se poate de civilizat si am un comportament ireprosabil, chiar daca mai gandesc si in plus.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate