Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Modem-stick care nu mai merge

cat costa renovarea unui apartame...

Cutie automata Hyundai 7DCT - cu ...
 Memorie plina file Documents

Stie cineva utiliza foarte bine s...

Optiuni Suzuki Grand Vitara

Transport container
 deducerea impozit de 15% pentru t...

Problema restore iTunes!

Predominanta IPhone vs Android pe...

81 de ani de la unul dintre cele ...
 Sfat achizitie aparat foto - obie...

La cat timp se comunica motivarea...

Spor de noapte pt bugetari

40% impozit? jocuri noroc.

Mali Losinj

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

kodrina

kodrina

New Member

• Grup: Members
Bună!  A fost cineva la Mali Losinj?  Noi am rezervat o căsuța în camping Poljana.  As vrea păreri.  Mulțumesc

kogar

kogar

New Member

Cum a fost ? Mali Losinj e pe lista nosatra de posibile destinatii vara asta....

antic

antic

Junior Member

Am fost acum cativa ani in Mali Losinj.
Mi-a placut atat orasul cat si atmosfera locului.  Plin de turisti proveniti din tarile nordice.  
Insula este ofertanta si merita vizitata.   Sunt o multime de locuri unde poti fi doar tu cu marea.  Liniste si clima blanda.

sssim0na

sssim0na

New Member

View Postantic, on 12 martie 2017 - 11:57, said:

Am fost acum cativa ani in Mali Losinj.
Mi-a placut atat orasul cat si atmosfera locului.  Plin de turisti proveniti din tarile nordice.  
Insula este ofertanta si merita vizitata.   Sunt o multime de locuri unde poti fi doar tu cu marea.  Liniste si clima blanda.

Liniste si un microclimat fantastic. Noi am fost in mijlocul lui august cand la noi era canicula de 35 de grade, pe insula Losinj era 28 si simteai briza marii... era nemaipomenit.

Merita vizitat! Uite si cateva poze Posted Image

Attached Files

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate