Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Mr. Robot

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
ion24

ion24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,031
  • Înscris: 05.02.2013

View Postrobert_3x3, on 30 mai 2016 - 20:46, said:

serialul asta nu e pentru oricine. mie imi place enorm

Nici pentru mine, am vazut primul sezon super si la asta pe la ep 3 4 m-am plictisit...prea stufos...

#38
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,822
  • Înscris: 10.12.2006
A iesit sezonul 3.
Jumatate din episoade trateaza trecutul unor personaje care nu ne intereseaza. A fost totusi ceva mai ok decat sezonul 2, cu familia Wallström si perversiunile lor sociopate.

A fost in mare parte coerent si mi-a placut din punctul asta de vedere. Ce nu mi-a placut e cum au denaturat unele personaje.

Edited by Mizu, 19 January 2018 - 12:43.


#39
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,726
  • Înscris: 06.07.2005
Sezonul 4 e ultimul. Am terminat de vazut tot. Wow.
De mult nu am mai vazut un serial cu final satisfacator, care incheie toate treburile.

#40
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,118
  • Înscris: 25.02.2007
Zici ca macar se incheie satisfacator ? Atunci o sa incerc sa vad si ultimul sezon.
Cam prea multa nebunie in serialu' asta. Da' presupun ca hackerii tre' sa fie niste nebuni drogati care nu stiu ce fac, altfel se ingramadeste lumea la hackuiala.

#41
spooky51

spooky51

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,815
  • Înscris: 29.09.2006
Am incercat si eu Mr. Robot... i se potriveste perfect caracterizarea de jenibil, la hotarul dintre jenant si penibil. Incepand de la primul episod in care se sugereaza ca Linux ar folosi doar saraki sau hackerii, pentru ca probabil primii nu au bani de licente Windows iar in categoria a doua sunt prea destepti sa fie mainstream :D .  Nu am rezistat decat pana la episodul al treilea, am vrut sa-i dau o sansa datorita reviewurilor, insa mi s-a parut idiot si ingrozitor de boring, sorry pentru cei carora le place, insa asta e parerea mea, ma asteptam la cu totul altceva si m-am dus ca la pomul laudat, e a doua tentativa Posted Image .

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate