Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

cv + scrisoare intentie

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
light_flame

light_flame

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 885
  • Înscris: 08.05.2015
Experienta acumulata atat in munca de creatie,de productie si desfacere (sau in ce domeniu ai experienta),ma indreptatesc sa am convingerea ca aportul meu in cadrul firmei dumneavoastra poate fi unul important.
Cunoscandu-ma,si acceptandu-ma in echipa dumneavoastra,veti fi convinsi ca ati facut cea mai buna alegere.
Va rog sa luati in considerare cv-ul atasat pentru viitoarele oportunitati care se ivesc in cadrul companiei dumneavoastra.
Cu stima,

#20
deziluminatorul

deziluminatorul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 11.04.2015

View Postlight_flame, on 27 mai 2015 - 23:03, said:

Experienta acumulata atat in munca de creatie,de productie si desfacere (sau in ce domeniu ai experienta),ma indreptatesc sa am convingerea ca aportul meu in cadrul firmei dumneavoastra poate fi unul important.
Cunoscandu-ma,si acceptandu-ma in echipa dumneavoastra,veti fi convinsi ca ati facut cea mai buna alegere.
Va rog sa luati in considerare cv-ul atasat pentru viitoarele oportunitati care se ivesc in cadrul companiei dumneavoastra.
Cu stima,
Posted Image

Ca sa nu mai zic de scrisoare de intentie pentru post de chelner Posted Image

Edited by deziluminatorul, 27 May 2015 - 23:34.


#21
light_flame

light_flame

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 885
  • Înscris: 08.05.2015
Acum e adevarat ca depinde pentru ce post aplici,eu am dat un exemplu. :)

#22
Deria_Leena26

Deria_Leena26

    WYSIWYG

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,650
  • Înscris: 11.05.2006
In atentia managerului de resurse umane

Stimata d-na ...
Stimate domnule...

Ma numesc ... , am X ani si, pana acum, am lucrat ca ... in cadrul ..., principalele mele responsabilitati fiind ...

Desi stiu ca, in acest moment, societatea/compania/trustul/whatever dvs. nu este in cautare de noi angajati, doresc, totusi, sa va transmit CV-ul meu, in speranta unei viitoare colaborari promitatoare pentru ambele parti. Consider ca aptitudinile mele profesionale (si aici insiri ce stii tu sa faci cel mai bine), precum si caracterul meu (aici iar spui ce crezi tu ca te scoate in evidenta - gen persuasivitate, capacitate de negociere, luarea prompta a deciziilor etc.), ca si faptul ca (vorbesc X limbi straine, cunosc nu stiu ce program) ma recomanda pentru un post de ...

Prin urmare, daca, in viitor, considerati ca as putea face parte din echipa dvs. de angajati de incredere, nu ezitati sa ma contactati la numarul de telefon ... si adresa de e-mail ...

Va multumesc.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate