Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 

Legături mai mult sau mai puțin ocultate între Iudaism și Masonerie. Consecințe posibile sau reale

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
19 replies to this topic

#19
Iochanan

Iochanan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,843
  • Înscris: 28.04.2011

View Postvio69a, on 23 iunie 2018 - 19:59, said:

Bine faptul ca nimeni nu te baga in seama este deja de notorietate
Am înțeles foarte bine cât de nebăgați în seamă sîntem, de vreme ce unii dau legi pentru a întemnița exact genul de opinii, idei, cunoștințe pe care eu le exprim. Se redefinește „antisemitismul” pentru ca orice critică justificată, adevărată, întemeiată, argumentată să fie întemnițată și întemnițați să fie și promotorii unor anumite adevăruri în societate. România, iată, a reușit „performanța” să devină teritoriu de inginerii sociale iudaice, însă avînd în vedere anumite aspecte, spre exemplu anumite cărți scrise în România, înregistrările ălea puse pe net de la ritualuri masonice din România (caz unic în lume, dacă te uiți pe net, semn că România a rămas „o nucă tare” pentru iudeo-masonerie), se pare că „cea mai antisemită țară” a fost luată la țintă, crezîndu-se de către unii că va fi și doborîtă. Este interesant că, în ciuda atâtor nenorociri căzute peste capetele României și ale românilor, într-un mod aproape inexplicabil, în acest popor există rămășițele unei demnități umane cum nu există la ora actuală pe fața pămîntului; și poate astfel se explică încă multe.

#20
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

View PostIochanan, on 23 iunie 2018 - 20:20, said:

Am înțeles foarte bine cât de nebăgați în seamă sîntem, de vreme ce unii dau legi pentru a întemnița exact genul de opinii, idei, cunoștințe pe care eu le exprim.


ei, daca te simti vizat, pazeste-te....nu e joaca......

Edited by vio69a, 24 June 2018 - 11:48.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate