Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

THAILANDA martie 2016

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
danielboldus2015

danielboldus2015

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 19.05.2015
Buna tuturor,
Sunt in cautare de informatii...
Mergem in Phuket din 19 martie pana pe 02 aprilie.(la anu)
1.Am gasit zbor cu Thaiair cu 620 e de persoana din Munchen(pana in Phuket)....urmeaza sa il cumpar...daca stiti ceva mai ieftin accept cu placere recomandarea.

2.Am gasit transfer de la aeroport pana la hotel cu 600 bath cu aceasi firma cu care intentionam sa cumparam cele 3 excursii.....se merita rezervarea sau gasesc si la aeroport la acelasi pret?

3.Am gasit dar inca nu am rezervat camera la hotel de 4 respectiv 5 stele cu 300 euro ....aici as avea nevoie de ceva recomandari ...nu stiu unde sa ne cazam la pret rezonabil cum e cel mai de sus...as vrea sa fie relativ aproape de plaja(stiu am pretentii sa fie ieftin si aproape de plaja,maxim 1 km),bungalow,hostel,orice....dar sa fie curat!!!
as aprecia si niste indicatii cu privire la bugetul pe mancare,bautura pt cele 13 zile....nu suntem pretentiosi,vrem mai ales mancare locala,etc

4.Ca si excursii...Phi Phi Island(+bamboo island),Phang Nga Bay (neaparat cu canoe) si White water trekkinf,elephant trekking si atv...ne am rezervat din buget 50 euro de persoana pt fiecare excursie....din cate am vazut online sunt si mult mai ieftine dar si mult mai scumpe...cum erau ofertele la fata locului....merita sa rezerv din timp online sau gasesc mai rezonabile la fata locului?

5.cat costa masajul Posted Image) ? conform internetului intre 200 si 300 bath?

6.Ne am propus sa mergem in una din seri la Simon cabaret!Se merita?E interesant? Am vazut ca are pretul pana in 750 bath la VIP Posted Image

7.ne am propus sa incercam tuk tuk ul si autobuzele locale

8.speram sa vizitam niste temple,dar inca nu am ajuns sa ma documentez,Stiti ceva preturi,locatii ,etc?

Ce ar mai fi de facut/vazut?
Am ajuns la 1.000 de e de persoana (transport,viza,cazare,excursii)

Cat sa mai bugetez pt mancare,bautura,masaje,cabarete,temple.....?
Verisoara mea a fost acum vreo 7 ani si m-a sfatuit sa merg cu cat mai putine lucruri pt ca preturile sunt mici si tentatia de a ti cumpara de toate e mare(pt  femei) Posted Image !!!
va multumesc anticipat pt raspunsuri/recomandari/sfaturi...
Cu stima,
Cristina B.

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Poate uneste cineva acest post in acest topic > http://forum.softped...7567-thailanda/

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate