Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 

Inchirieri auto

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
alex1502

alex1502

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 25.08.2013
Salutare! Va rog sa imi recomndati o firma de incredere de inchirieri auto. Ma intereseaza sa inchiriez o masina din Otopeni si sa o returnez tot acolo, pe o perioada de vreo 25 de zile... Daca ati avut experiente (placute sau neplacute) va rog sa le impartasiti. Multumesc frumos!

#2
carmenclara1

carmenclara1

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,373
  • Înscris: 08.12.2008
compania aeriana de la care ai achizitionat biletele de avion, sau intetionezi, nu are cumva in oferta si inchirierea de masini? e solutia cea mai ieftina deobicei.

in rest ai cam doua variante dpmdv avis sau sixt

#3
alex1502

alex1502

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 25.08.2013

View Postcarmenclara1, on 19 mai 2015 - 00:09, said:

compania aeriana de la care ai achizitionat biletele de avion, sau intetionezi, nu are cumva in oferta si inchirierea de masini? e solutia cea mai ieftina deobicei.

in rest ai cam doua variante dpmdv avis sau sixt


Biletele sunt de la ryanair, chiar o sa ma uit sa vad daca au oferta pt inchirieri masini. La asta nu m-am gandit. Ms mult!

#4
Passenger001

Passenger001

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,362
  • Înscris: 07.08.2015
Buna ziua.
Noi folosim de fiecare data cand zburam la Otopeni firma Eurocars. Anul acesta a fost a patra oara. De fiecare data a fost totul okay. Ne-au asteptap la iesire de fiecare data punctual, masinile erau exact cum rezervasem.

#5
moki

moki

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,232
  • Înscris: 15.01.2007
Cu autoboca am avut doar experiente pozitive, ca recomandare personala.
Mai sunt si altii ok.
Legat de operator, mai bine cauti direct pe site la compania de inchirieri, pentru ca te poti alege cu taxe in plus prin redirectionare.

#6
Johnmdm

Johnmdm

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 31.08.2015
Si eu am inchiriat o masina acum o saptamana de la AutoBoca din Bucuresti. Foarte ok serviciul si oamenii de acolo imbracati in ie..mi s-a parut foarte fain Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate