Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Pompa de beton

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
ManoleConstantin

ManoleConstantin

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 13.05.2015
daca cumva cineva poate sa imi dea un raspun referitor la ce tipuri de garnituri foloseste la articulati la pompa de beton cu brat caci eu am cu garnituri dar mi se uzeaza foarte repede. Are cineva ceva tipuri de garnituri mai speciale?

#2
xilo

xilo

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,052
  • Înscris: 25.10.2014
Bosch Rexroth Hydromatic, fiind masinaria in intretinere direct la firma Waitzinger greu sa spun cum se procura pe linga firma .


#3
tomtom

tomtom

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,139
  • Înscris: 03.01.2007
Ce inseamna foarte repede? Ce pompa ai?
Waitzinger e Liebherr. Incearca sa tragi o fuga pana la Genco 93 (Liebherr/Waitzinger, Putzmeister), sau Kreis Construct (Schwing Stetter).

#4
ManoleConstantin

ManoleConstantin

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 13.05.2015
Foarte repede inseamna ca in 2 luni se si duc garniturile de la articulatii si nu pot sa zic ca misc bratul flux continu in astea doua luni foarte mult. Sunt oare un alt tip de garnitura ce nu se uzeaza in perete chear asa de repede?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate