Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

PokerStars depuneri si retrageri

- - - - -
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#37
IftimieGeorge

IftimieGeorge

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.09.2015
Salut.
Numele meu este George si sunt o persoana serioasa,calma,asa ca nu ma caracterizati dupa ceea ce urmeaza.
Pokerstars este o platforma de poker fututa-n cur si slobozita.Imi bag penis in softul lor.Ma fut pe turneele lor de cacat.
Pe langa faptul ca ma cac si imi dau drumu' pe mesele lor de poker si ii iau la penis,vreau sa imi exprim nemultumirea fara de "cartile care vin random"...
Cum penis mea si biserica lu' crucea ma-si' se impart cartile alea daca in peste 80% din cazuri castiga cel care are mai multe jetoane!
Urmariti mainile la turnee,acolo unde dau all in 5,6,7,8,9 jucatori de la masa si "cartile random" il fac pe cel cu mai multe jetoane sa castige potul indiferent de ce are in mana.Poate avea un cacat si o penis in mana ca intra cartile a.i sa castige.
Apai fut crucea ma-si'...Bani pierduti pe platforma de diaree si soft de cacat moale.
Va multumesc!

Edited by IftimieGeorge, 23 September 2015 - 19:42.


#38
balios

balios

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,867
  • Înscris: 27.06.2014

View PostIftimieGeorge, on 23 septembrie 2015 - 19:41, said:

Salut.
Numele meu este George si sunt o persoana serioasa,calma,asa ca nu ma caracterizati dupa ceea ce urmeaza.
Pokerstars este o platforma de poker fututa-n cur si slobozita.Imi bag penis in softul lor.Ma fut pe turneele lor de cacat.
Pe langa faptul ca ma cac si imi dau drumu' pe mesele lor de poker si ii iau la penis,vreau sa imi exprim nemultumirea fara de "cartile care vin random"...
Cum penis mea si biserica lu' crucea ma-si' se impart cartile alea daca in peste 80% din cazuri castiga cel care are mai multe jetoane!
Urmariti mainile la turnee,acolo unde dau all in 5,6,7,8,9 jucatori de la masa si "cartile random" il fac pe cel cu mai multe jetoane sa castige potul indiferent de ce are in mana.Poate avea un cacat si o penis in mana ca intra cartile a.i sa castige.
Apai fut crucea ma-si'...Bani pierduti pe platforma de diaree si soft de cacat moale.
Va multumesc!
Variatia dude. Mai ai mult de invatat

#39
teknotronik

teknotronik

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,585
  • Înscris: 29.11.2008
Stiti ce-mi place de cei care se plang pe aici, ca vorbesc doar de partea goala a paharului.
Momentele in care desi la all-in preflop erau mult in spate fata de rival/rivali s-au dublat/triplat pe un river norocos nu le aduc deloc in discutie.
De ce?
Simplu, nu iti aduci aminte niciodata, sau aproape niciodata, de cate ori ai trecut pe sub prag fara sa dai cu capul, dar cand i-ai dat de s-a zgaltait toata casa o sa-ti amintesti mereu.

#40
IftimieGeorge

IftimieGeorge

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.09.2015
am precizat : "...in peste 80% din cazuri castiga cel care are mai multe jetoane!" Au fost momente cand s-a intamplat si invers,dar foarte rar.Iti pot da cateva printscreen-uri la niste maini si vreau sa spun ca n-am jucat asa de mult sa le fac...

#41
balios

balios

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,867
  • Înscris: 27.06.2014
Pai tocmai aici e problema. Ca nu ai jucat asa mult. Daca joci 100 de maini, poti sa prinzi 80 rele. Dar daca joci 100 000 de maini se cam echilibreaza balanta, si atunci diferenta intre a pierde sau a castiga bani, o face doar felul cum joci. Nu stau sa iti explic teoria ca oricum nu ai intelege-o. Dar crede-ma, e adevarat.

#42
KHISHCHNIK

KHISHCHNIK

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 02.05.2014

View Postbalios, on 23 septembrie 2015 - 14:03, said:

Lol. Eu nu il stiu pe tipul asta. Il cunosc, ceea ce  total diferit. Il cunosc chiar mai bine decat iti imaginezi. Stiu ce face in fiecare moment al zilei si absolut toate gandurile lui. Posted Image))


Nu inteleg ce ai tu impotriva ca lumea sa joace poker. Lasa-i sa joace. Cu cat mai multi cu atat mai bine. Si cu cat mai multi bani, cu atat mai bine Posted Image))
Cu atat mai bine pentru platformele de poker si cu atat mai bine pentru cei care stiu foarte bine jocul, asa cum e cazul celui pe care-l cunosti. Dar pentru cei care baga bani in treaba asta e ok sa le spui ca-s caini cu coalci in coada iar in final sa se trezeasca faliti ? Asta e sarlatanie mascata, nu e altceva.

#43
tocmaiacum

tocmaiacum

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 920
  • Înscris: 07.12.2005

View Postbalios, on 20 septembrie 2015 - 13:36, said:

:) Ai ales un interval de doua saptamani si ai publicat doua zile castigatoare. Restul cum au fost?
Un nick sa ne uitam pe officialpokerrankings?

#44
balios

balios

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,867
  • Înscris: 27.06.2014

View Posttocmaiacum, on 26 septembrie 2015 - 13:15, said:

:) Ai ales un interval de doua saptamani si ai publicat doua zile castigatoare. Restul cum au fost?
Un nick sa ne uitam pe officialpokerrankings?
Husng's dr. Dar jocurile sunt la spin and go. Nu  se monitorizeaza premile la alea.

View PostKHISHCHNIK, on 26 septembrie 2015 - 12:45, said:

Cu atat mai bine pentru platformele de poker si cu atat mai bine pentru cei care stiu foarte bine jocul, asa cum e cazul celui pe care-l cunosti. Dar pentru cei care baga bani in treaba asta e ok sa le spui ca-s caini cu coalci in coada iar in final sa se trezeasca faliti ? Asta e sarlatanie mascata, nu e altceva.
Deci cu atat mai bine pentru mine :)))

#45
Freekick

Freekick

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 311
  • Înscris: 07.08.2012
Am cont la FullTilt . Ei apartin de PokerStars.
E prima data cand fac retragere. Cum procedez?

Conteaza faptul ca nu am depus la ei niciun ban?
Banii i-am facut din freeroll-uri si sateliti.

#46
moldoveanca2001

moldoveanca2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 589
  • Înscris: 27.03.2015
Buna,

despre ce suma este vorba?

#47
scotty0

scotty0

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 10.02.2007

View PostFreekick, on 28 decembrie 2015 - 15:53, said:

Am cont la FullTilt . Ei apartin de PokerStars.
E prima data cand fac retragere. Cum procedez?

Conteaza faptul ca nu am depus la ei niciun ban?
Banii i-am facut din freeroll-uri si sateliti.

nu cred ca poti sa retragi pana cand nu depui ceva. apoi poti retrage cu metoda cu care ai depus.

#48
h3llspawn

h3llspawn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 01.08.2010
Stie cineva ce e cu mesajele alea de la mese , Par a fi mesaje de la booti . Ma refer la mesaje gen "Let`s play Poker" "You guys have fun"  le-a vazut cineva ?
Care e faza cu ele ?

Edited by h3llspawn, 22 June 2017 - 14:05.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate