Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Melodie Copilul de aur poveste de cartier

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
minunescu

minunescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 05.06.2012
Salut. Am revazut de curand Poveste de cartier . La un moment dat , este o scena cu agentul de politie ce intra in masina si ii fac baietii de la radio o dedicatie: "domnu agent domnu agent am ceva pentru tine cu multe zerouri cred ca-ti face bine"...
Am cautat pe google , dar nu cred ca melodia a fost facuta publica . Sper sa ma insel

https://youtu.be/4huN5eubEV4?t=49m11s

#2
anoniymus

anoniymus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,463
  • Înscris: 18.10.2014
Cine crezi tu ca pierde timpul pentru o manea?

#3
minunescu

minunescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 05.06.2012
cei care intra la sectiunea "manele" din cadrul forumului? ...frate , serios ? altceva mai bun de facut nu ai decat sa comentezi aiurea ? nu vreau sa piarda nimeni timpul , daca o recunoaste cineva si stie numele bine , daca nu asta e .Nu am pus pe nimeni sa imi caute melodia...god ce hater

#4
rahan73

rahan73

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 15.08.2014

 minunescu, on 30 aprilie 2015 - 22:38, said:

Salut. Am revazut de curand Poveste de cartier . La un moment dat , este o scena cu agentul de politie ce intra in masina si ii fac baietii de la radio o dedicatie: "domnu agent domnu agent am ceva pentru tine cu multe zerouri cred ca-ti face bine"...
Am cautat pe google , dar nu cred ca melodia a fost facuta publica . Sper sa ma insel

https://youtu.be/4huN5eubEV4?t=49m11s

Ai dreptate, te inseli sinur si singur in acelasi timp, ca bine spuea cineva, cine dracu ar pierde timpul pt. o mizeria ca asta!!!

#5
minunescu

minunescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 05.06.2012

 rahan73, on 30 aprilie 2015 - 23:25, said:

Ai dreptate, te inseli sinur si singur in acelasi timp, ca bine spuea cineva, cine dracu ar pierde timpul pt. o mizeria ca asta!!!

Deocamdata vad ca tu , din moment ce ti'ai permis sa si poestezi Posted Image that logic though

Edited by minunescu, 30 April 2015 - 23:31.


#6
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013
http://www.dailymoti...videoclip_music

#7
Dares

Dares

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,920
  • Înscris: 04.07.2010

 rahan73, on 30 aprilie 2015 - 23:25, said:

Ai dreptate, te inseli sinur si singur in acelasi timp, ca bine spuea cineva, cine dracu ar pierde timpul pt. o mizeria ca asta!!!
Hai, prietene, tocmai tu te-ai gasit sa vii cu aere de superioritate? Dupa ce ca ciripesti total incoerent, mai navighezi si la limita unui analfabetism crunt... dar cred ca simti nevoia sa fii (si) fudul.

#8
jully1994

jully1994

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,401
  • Înscris: 27.02.2012
Nu a fost lansată oficial...face parte din coloana sonoră a filmului. O găsești doar decupată și nu cred că te ajută:
http://www.trilulilu...aur-domnu-agent

#9
Taxon

Taxon

    Cârcotaș nesuferit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,067
  • Înscris: 19.01.2004
"copilul de aur"? ma duc sa vomit.

#10
anoniymus

anoniymus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,463
  • Înscris: 18.10.2014

 Taxon, on 01 mai 2015 - 10:05, said:

"copilul de aur"? ma duc sa vomit.

In acest film pe la minutul : 00:16:30 casesti explicat filmul:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JpeQHBkitNw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#11
jully1994

jully1994

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,401
  • Înscris: 27.02.2012

 anoniymus, on 01 mai 2015 - 11:04, said:

In acest film pe la minutul : 00:16:30 casesti explicat filmul:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JpeQHBkitNw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Un nesimțit! Ce să-i ceri lui Bobonete!? Gust și eu unele glume, dar el prea exagerează!
Iar Poveste de Cartier e chiar un film reușit...m-am uitat de 6 ori la el și tot îmi place, mă atrage, față de altele care mă plictisesc după 10-15 minute!

#12
anoniymus

anoniymus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,463
  • Înscris: 18.10.2014

 jully1994, on 01 mai 2015 - 14:16, said:

Un nesimțit! Ce să-i ceri lui Bobonete!? Gust și eu unele glume, dar el prea exagerează!
Iar Poveste de Cartier e chiar un film reușit...m-am uitat de 6 ori la el și tot îmi place, mă atrage, față de altele care mă plictisesc după 10-15 minute!

Mi-am dat seama dupa avatarul tau, ca un film de nota 3 te-a facut sa te uiti de 6 ori la el.
Eu sunt cinefil (NU este o injuratura). am o colectie de 1000 de filme si mai sunt si altele vazute dar pe care le-am considerat slabe si nu le-am pus deoparte.
Si iti spun eu cel care a vazut filmul Poveste de Cartier de doua ori, ca este un film slab plin de tiganisme combinate cu stil indian.
Jocul actorilor este infect iar povestea filmului este un trasa de par, cocalareasca.

Edited by anoniymus, 01 May 2015 - 17:08.


#13
rahan73

rahan73

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 15.08.2014

 Dares, on 01 mai 2015 - 00:16, said:

Hai, prietene, tocmai tu te-ai gasit sa vii cu aere de superioritate? Dupa ce ca ciripesti total incoerent, mai navighezi si la limita unui analfabetism crunt... dar cred ca simti nevoia sa fii (si) fudul.
Esti de etnie roma, te inteleg, nu e vina ta, Antonescu e de vina asa este!!!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate