Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Femei singure la 30+.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
203 replies to this topic

#37
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postcrouchot, on 26 aprilie 2015 - 20:27, said:


....
Si oracaie apoi ca de ce nu au sot, copiii si cum a trecut veata pe langa dansele....
Ne las, bre....

Aici nu sunt de acord....se poate si fara sot dar cu copil si fara regrete...cu o viata frumoasa (atat cat ne permite tara asta).

#38
carpathos

carpathos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,298
  • Înscris: 07.01.2014

View Postcrouchot, on 26 aprilie 2015 - 20:20, said:

Le agati cel mai usor in pauza de masa, e o autoservire la parter, sau pe la carciumioarele /cafenelele din zona.
Te tragi la costum si la geanta de pele de bizon si sari pre' dansele.

Nu e mai ieftin sa mergi la curve?

#39
motanu_mic

motanu_mic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,041
  • Înscris: 16.12.2013

View Postxmanyacs77, on 26 aprilie 2015 - 19:54, said:

Cred ca gasesti si aici pe forum cateva zeci!Posted Image
fifi, rhini si care or mai fi. Cred ca nu ai vrea pe una care sa-i dai mancare cu biberonul si s-o tii doar pe pc toata ziua. Mai bine te lipsesti.

Sunt singure dupa o varsta toate pt ca nu vor sa faca nimic decat sa profite de unul si de altul. Nu-s familiste, aia-i explicatia.

#40
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

View Postcrouchot, on 26 aprilie 2015 - 20:31, said:



Si ai fi surprinsa ce barbati buni ar fi grasii sau uratii de care pomenesti, daca sclifositele corporatiste epilate la saloane de fite si-ar cobori privirile olimpiene asupra lor.
Sa mor io , ala din exemplul meu e gras frate , jur , nu libidinos da' are burta si falci , e taximetrist de multi ani si se pune sunca pe taximetristi ceva de speriat , imi vine sa si rid cum s-au nimerit lucrurile cu exemplul meu.

#41
Taylor_M

Taylor_M

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,209
  • Înscris: 08.08.2014

View Postcrouchot, on 26 aprilie 2015 - 20:31, said:



Draga, io ma dau in Tiguanu de la firma , sunt techical manager si urasc shaoarmele.
Din pacate pentru tine, sunt deja casatorit de vreo 16 ani si am o casnicie fericita, ceea ce doresc tuturor.
Si ai fi surprinsa ce barbati buni ar fi grasii sau uratii de care pomenesti, daca sclifositele corporatiste epilate la saloane de fite si-ar cobori privirile olimpiene asupra lor.
Deci uratii si grasii astia  suntniste prieteni ai prietenilor prietenilor tai. :lol:
De asteptat.

#42
motanu_mic

motanu_mic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,041
  • Înscris: 16.12.2013

Quote

35 membri, 12 vizitatori, 15 utilizatori anonimi
cred ca e un record. oricum multi buloioci pe aici, unii chiar peste 30 care stau in casa cu bunicii si se caca n acelasi wc cu totii

#43
crouchot

crouchot

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 569
  • Înscris: 03.12.2014

View Postlil debul, on 26 aprilie 2015 - 20:25, said:

15 milioane ? Da' ma vezi pe mine vre-un sclav modern , doamne fereste ?
Le pun niste Rammstein , fredonez ceva in germana , ma dau putin cult , scot tatuajele la vedere si poate , poate am o sansa , chit ca alea poate nu vorbesc germana si habar nu au ce fredonez io , da' conteaza  ?

Baga tare . nu te lasa impresionat, marea majoritate au doar o spoiala de cultura si educatie, cu toate faculttile, cursurile si trainingurile lor.
Doar ifose si poleiala- daca le intri in casa, nu gasesti nici macar o carte de bucate.

#44
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005
Aia 15 anonimi pun pariu ca-s pixde da' le e rusinine sa se arate.

#45
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Eu cred ca ai   o  problema de perceptie cu mine , si nu-i bine .Ca am spus clar ca asa ceva nu mi-ar trebui . nimanui nu i-ar trebui dintre barbati .taylor , cu tine vorbesc .Incearca sa te mentii ontopic si fara atac la persoana  , ca e mai bine .E bine cand dai cu batzul printre gard sa stii ce -i dupa scanduri , ok? Nu cred ca iti doresti sa te pui cu mine in  betze , da daca da , eu is al tau , numa sa te tina .sa nu iti para rau dupa aia .

Edited by gingisKHAN2015, 26 April 2015 - 20:40.


#46
motanu_mic

motanu_mic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,041
  • Înscris: 16.12.2013

View Postlil debul, on 26 aprilie 2015 - 20:36, said:

Aia 15 anonimi pun pariu ca-s pixde da' le e rusinine sa se arate.
tot de la rusine nu ramas si nefecundate si s-au uscat. Oricum asa e viata naturii

View Postcrouchot, on 26 aprilie 2015 - 20:35, said:

o carte de bucate.
carte de bucati o fi?

#47
crouchot

crouchot

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 569
  • Înscris: 03.12.2014

View Postcarpathos, on 26 aprilie 2015 - 20:32, said:


Nu e mai ieftin sa mergi la curve?

Mai ieftin, dar nu aceeasi senzatie. Cand faci bunga-bunga cu o sclfosita mirosind a Channel, marketing manager, te simti precum CEO  care are o relatie secreta cu subordonatele.

#48
carpathos

carpathos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,298
  • Înscris: 07.01.2014

View PostTaylor_M, on 26 aprilie 2015 - 20:12, said:

Eu stiu o gramada de femei tinere, faine si singure. Pur si simplu au mult de studiat sau calatorit. Sau isi muta domiciliul o data la doi-trei ani odata cu jobul.
Ce mind-set din Nespalatii de Sus aveti. Jizaz.

Bullshit. Si eu cunosc o gramada de femei in situatia asta care sunt casatorite , au copii sau o relatie stabile.

#49
Taylor_M

Taylor_M

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,209
  • Înscris: 08.08.2014

View PostgingisKHAN2015, on 26 aprilie 2015 - 20:36, said:

Eu cred ca ai   o  problema de perceptie cu mine , si nu-i bine

.Ca am spus clar ca asa ceva nu mi-ar trebui . nimanui nu i-ar trebui dintre barbati .taylor , cu tine vorbesc .Incearca sa te mentii ontopic si fara atac la persoana  , ca e mai bine .E bine cand dai cu batzul printre gard sa stii ce -i dupa scanduri , ok? N
Eu am impresia ca ai dumneata mai multe probleme in viata reala.

Numai un mascul mic si las lanseaza o serie de jigniri si caracterizari rusinoase la adresa unor femei pe care ori nu le cunoaste ori la care nu are acces, se da mai apoi lovit si trece la amenintari. Poate sunt o corporatista singura si reactionez la anii putini de educatie pe care ii afisezi. Pai e frumos asa?


View Postcarpathos, on 26 aprilie 2015 - 20:41, said:



Bullshit. Si eu cunosc o gramada de femei in situatia asta care sunt casatorite , au copii sau o relatie stabile.
Asa, si? Ce propui?

View Postcrouchot, on 26 aprilie 2015 - 20:41, said:



Mai ieftin, dar nu aceeasi senzatie. Cand faci bunga-bunga cu o sclfosita mirosind a Channel, marketing manager, te simti precum CEO  care are o relatie secreta cu subordonatele.
Parca erai insurat de 16 ani. Deci, de unde stii? Ti-ai inselat nevasta sau chiar nevasta iti face problemele astea? :lol:

#50
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
@ Taylor , vorbeste cu cine vrei si iti permite asa .ok ? Baga botu in punga si jeluieste-te acolo cat vrei .Sau la o manastire da ceva acatiste sa iti vina ursitu in drum de seara .Vezi de  drum si nu mai raspunde .

#51
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006

View PostTaylor_M, on 26 aprilie 2015 - 20:12, said:

Eu stiu o gramada de femei tinere, faine si singure. Pur si simplu au mult de studiat sau calatorit. Sau isi muta domiciliul o data la doi-trei ani odata cu jobul.

Si eu stiu una .Laura Codrutza . Cam inaltuta si bucalata , dar nu-si arata varsta . Si-i curioasa ...lucru mare ...denota inteligenta . Ce ne-ar mai lua ea la ...intrebari ( ca sa zic asa ) .

Buey , si nu mai dati in lezbiene. Si eu sunt un fel de lezbian. Este normal sa iti placa femeile desi dupa noile standarde este de-a dreptul banal cand ai asemenea apucaturi.

#52
Bokie

Bokie

    pensionata la cerere

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,518
  • Înscris: 13.12.2011
taylor de care sex poseda?

#53
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015

View PostBokie, on 26 aprilie 2015 - 20:49, said:

taylor de care sex poseda?

Digital  probabil .

#54
foxbat

foxbat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,875
  • Înscris: 22.12.2005

View Postcarpathos, on 26 aprilie 2015 - 19:38, said:

Exista multe femei care desi arata bine si multi le-ar fute fara ezitare, ajung la aceasta varsta fara a fi maritate, fara a fi intr o relatie stabila sau chiar sa stea fara nici un partener ani de zile. De ce?


-

aha, deci am inteles ca femeile trebuie f.. fara ezitare. Pai daca spui tu asta, atunci asa sa fie. Si ca sa reduci costurile ia una reesapata . nici nu se observa unde a fost reparata. Plus ca ai si garantie pe factura.

Peace man ! ca minte ioc..

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate