Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 

Femei singure la 30+.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
203 replies to this topic

#19
afh

afh

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,836
  • Înscris: 14.04.2005

 Taylor_M, on 26 aprilie 2015 - 20:12, said:

...femei tinere...
aici se vorbeşte de +30

Edited by afh, 26 April 2015 - 20:15.


#20
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,118
  • Înscris: 10.07.2013

 lil debul, on 26 aprilie 2015 - 20:13, said:

Sa stii ca ai dreptate , cum de nu m-am gindit la asta ? Dimitrie Pompeiu zici ca e rezervatie , niste vinatori iscuti trebuie acolo .

Poti sa dai un anunt aici pe forum!Posted Image
Cred ca nu vei face fata la solicitari!

#21
Reactor2015

Reactor2015

    ReMember

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,692
  • Înscris: 06.01.2015

 carpathos, on 26 aprilie 2015 - 19:38, said:

Exista multe femei care desi arata bine si multi le-ar fute fara ezitare, ajung la aceasta varsta fara a fi maritate, fara a fi intr o relatie stabila sau chiar sa stea fara nici un partener ani de zile. De ce?


-
Pentru ca lor nu le place sa fie futute , ci ele sa "futa" pe altii.

#22
Eekstein_Blinkovici

Eekstein_Blinkovici

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,050
  • Înscris: 13.05.2014

 carpathos, on 26 aprilie 2015 - 19:38, said:

Exista multe femei care desi arata bine si multi le-ar fute fara ezitare, ajung la aceasta varsta fara a fi maritate, fara a fi intr o relatie stabila sau chiar sa stea fara nici un partener ani de zile. De ce?
Sunt nebune. Nebunii nu-s doar aia care aud voci.

#23
crouchot

crouchot

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 569
  • Înscris: 03.12.2014

 lil debul, on 26 aprilie 2015 - 20:13, said:

Sa stii ca ai dreptate , cum de nu m-am gindit la asta ? Dimitrie Pompeiu zici ca e rezervatie , niste vinatori iscuti trebuie acolo .

Pe Fabrica de Glucoza s-a deschis o rezervatie proaspata, Boc Tower,  are vreo 3 ani - e in spatele turnurilor alea doua.
http://en.wikipedia.org/wiki/UpGround
Cand ne-am mutat noi, era aproape goala, acu' geme de firme si de femei de succes care se zvarcolesc noaptea singure in pat, in lenjeria de matase de firma.
Le agati cel mai usor in pauza de masa, e o autoservire la parter, sau pe la carciumioarele /cafenelele din zona.
Te tragi la costum si la geanta de pele de bizon si sari pre' dansele.

Edited by crouchot, 26 April 2015 - 20:21.


#24
Taylor_M

Taylor_M

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,209
  • Înscris: 08.08.2014

 afh, on 26 aprilie 2015 - 20:15, said:


aici se vorbeşte de +30
Si nu ma esti tanar la 30 de ani?? Sa-mi pregatesc deja banutii si panza pentru cosciug?

#25
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

 lil debul, on 26 aprilie 2015 - 20:13, said:


Sa stii ca ai dreptate , cum de nu m-am gindit la asta ? Dimitrie Pompeiu zici ca e rezervatie , niste vinatori iscuti trebuie acolo .
Regret sa te dezamagesc, dar taximetristii au zero sanse. Carteluta de gat, te angajezi si tu in Pipera cu 15 milioane, si poate-poate.

#26
Benderbut

Benderbut

    viking member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,722
  • Înscris: 11.12.2014

 carpathos, on 26 aprilie 2015 - 19:38, said:

Exista multe femei care desi arata bine si multi le-ar fute fara ezitare, ajung la aceasta varsta fara a fi maritate, fara a fi intr o relatie stabila sau chiar sa stea fara nici un partener ani de zile. De ce?


-
Lezbi

#27
nesupus

nesupus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 27.02.2010

 carpathos, on 26 aprilie 2015 - 19:38, said:

Exista multe femei care desi arata bine si multi le-ar fute fara ezitare, ajung la aceasta varsta fara a fi maritate, fara a fi intr o relatie stabila sau chiar sa stea fara nici un partener ani de zile. De ce?


-

Nu vor sa fie futute doar de unul. Is iau carnat cand au chef si cu cine vor ele. Plus ca nu mai trebuie sa-i gateasca, sa-i spele, sa-i adune ciorapii si sa suporte toate toanele fraierului si nu trebuie sa stea nici capra cand vrea asa zisul cap al familiei. Poate nu vor sa faca nici copii, ca trebuie sa schimbe scutece, sa se trezeasca noaptea sa alapteze si multe altele.

#28
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Zic ca or fi ,  se poate si asta , da stati linistiti la locurile voastre , nici sa  nu va trebuiasca d-astea .E o logica-n toate  , daca au ajuns la varsta asta si is singure nici cuplate nu -i nimic de capul lor .Doar daca nu vreti sa aveti parte de vaicareli  ozenistice -n pat , de balanta si vanzari , de sefu care iar si-a schimbat masina , de Mimi de la IT care o lasa barbatul  pentru una mai tanara et stuff .Cu una de aia o sa fii in pat cu sefu in fiecare seara  .Or sa ajunga la batranete cu un catel puricos la usa , acrite si uratite la moaca de la atatea chimiicale , si vesnic nehormonate , viitoare paciente ale psihologilor , si popilor de pe la manastiri , care or sa faca slujbe pentru  maritis .

Edited by gingisKHAN2015, 26 April 2015 - 20:24.


#29
futurist

futurist

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,649
  • Înscris: 09.05.2008

 serginho74, on 26 aprilie 2015 - 20:16, said:

Pentru ca lor nu le place sa fie futute , ci ele sa "futa" pe altii.
La creeri capului.

#30
Taylor_M

Taylor_M

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,209
  • Înscris: 08.08.2014

 crouchot, on 26 aprilie 2015 - 20:20, said:


Le agati cel mai usor in pauza de masa,

sari pre' dansele.

Si cand te-ai trezit era dimineata.
Nu stiu cum dracu se face ca toti uratii si grasii cu spume din Romania, ce duhnesc a Dacia si a shaorma din cartierul vecin isi imagineaza ca toate corporatistele epilate nadusesc de dragul lor. Barbati mai in stare de negare ca in Romania nu am intalnit nicaieri.

#31
scaiba

scaiba

    Pastafarian

  • Grup: Validating
  • Posts: 12,602
  • Înscris: 03.11.2006

 Benderbut, on 26 aprilie 2015 - 20:21, said:

Lezbi

Serios acu', io' aş spune că-s cele inteligente.
Şi că vor alege bine, când şi dacă o vor face.

 afh, on 26 aprilie 2015 - 20:15, said:

aici se vorbeşte de +30
Ce de pietre-ți vei lua matale...

#32
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

 don_dannielo, on 26 aprilie 2015 - 20:21, said:

Regret sa te dezamagesc, dar taximetristii au zero sanse. Carteluta de gat, te angajezi si tu in Pipera cu 15 milioane, si poate-poate.

15 milioane ? Da' ma vezi pe mine vre-un sclav modern , doamne fereste ?
Le pun niste Rammstein , fredonez ceva in germana , ma dau putin cult , scot tatuajele la vedere si poate , poate am o sansa , chit ca alea poate nu vorbesc germana si habar nu au ce fredonez io , da' conteaza  ?

#33
crouchot

crouchot

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 569
  • Înscris: 03.12.2014

 Taylor_M, on 26 aprilie 2015 - 20:12, said:

Eu stiu o gramada de femei tinere, faine si singure. Pur si simplu au mult de studiat sau calatorit. Sau isi muta domiciliul o data la doi-trei ani odata cu jobul.
Ce mind-set din Nespalatii de Sus aveti. Jizaz.

Esti corporatista, te recunosc dupa limbaj.
http://www.kmkz.ro/o...-ep-1-romgleza/

Si calatoresc, si studiaza, si iar schimba jobul, si iar studiaza ca sa prinda un nou job de manager...
Si intr-o buna zi se trezesc la menopauza cu veverita posmogita, numai buna de impaiat si pus in vitrina din lemn de tek.
Si oracaie apoi ca de ce nu au sot, copiii si cum a trecut veata pe langa dansele....
Ne lasi, bre....

Edited by crouchot, 26 April 2015 - 20:36.


#34
Taylor_M

Taylor_M

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,209
  • Înscris: 08.08.2014

 gingisKHAN2015, on 26 aprilie 2015 - 20:22, said:

acrite si uratite la moaca de la atatea chimiicale , si vesnic nehormonate , viitoare paciente ale psihologilor , si popilor de pe la manastiri , care or sa faca slujbe pentru  maritis .
Si era dimineata si la tine.
Cata grija din partea dumitale pentru nefututele de la contabilitate. Asa esti tu mai generos de fel? S-au terminat meciurile si cazurile sociale din Somalia si fix de soarta carieristelor ti-a ramas sa te framanti? Sau est si tu unul din aia cu care nu vor sa si-o puna curvele dracu?

 crouchot, on 26 aprilie 2015 - 20:27, said:



Esti corporatista, te recunosc dupa limbaj.
http://www.kmkz.ro/o...-ep-1-romgleza/

Te-nseli complet. Dar atat ti-a mai ramas luand parte la discutie: sa te cobori cat de jos poti.
Nici nu-i de mirare ca nu va vrea nici dracu prin Vest si cand mereti p-acolo ramaneti nefe cu anii.
Barbati din Europa de Est.. :)))))))))

#35
crouchot

crouchot

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 569
  • Înscris: 03.12.2014

 Taylor_M, on 26 aprilie 2015 - 20:25, said:

Si cand te-ai trezit era dimineata.
Nu stiu cum dracu se face ca toti uratii si grasii cu spume din Romania, ce duhnesc a Dacia si a shaorma din cartierul vecin isi imagineaza ca toate corporatistele epilate nadusesc de dragul lor. Barbati mai in stare de negare ca in Romania nu am intalnit nicaieri.

Draga, io ma dau in Tiguanu de la firma , sunt techical manager si urasc shaoarmele.
Din pacate pentru tine, sunt deja casatorit de vreo 16 ani si am o casnicie fericita, ceea ce doresc tuturor.
Si ai fi surprinsa ce barbati buni ar fi grasii sau uratii de care pomenesti, daca sclifositele corporatiste epilate la saloane de fite si-ar cobori privirile olimpiene asupra lor.

#36
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005
Hopaaaa , ca mi-am adus brusc aminte de o chestie in relatia taximetrist-corporatista de banca , pe post jmeker nu la completat formulare , da' nu dau amanunte picante ca nu are rost si oricum nu este vorba de moa . Idea e ca exista asa ceva si stiu sigur 100%.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate