Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id
 DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...

Avem sanse sa avem energie electr...
 

telecomanda programabila Alien Pc Smart 3in1

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
bitgsm

bitgsm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 24.10.2011
Salutare la toata lumea . Ma ,, mancat buzunarul '' si am cumparate doua telecomenzi Alien Smart Pc  3in1 programabile de la  ,,domnii '' din Alexandria , cu tot cu programator (care sau dovedit a fi 1 in 1).Problema este ca au venit blocate  si nu le pot folosi ,adica butonul power sta permanent aprins.Din comentariile pe site-ul respectiv am vazut ca de vine este memoria 24c32 , care ar trebui rescrisa , dar de unde sa iau  binul? Am incercat cu o memorie goala , dar nimic. Poate unii dintre dv aveti o asemenea telecomanda , si puteti citi memoria  , si sa postati aici . Multumesc

#2
Yon59

Yon59

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 25.01.2011
Eu am telecomanda panther dar e foarte buna.

#3
0x0c

0x0c

    Membru inferior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,799
  • Înscris: 28.07.2014
Care este acei domni? De la magazinul cu M? Poate ne dai și un link la produs.

#4
bitgsm

bitgsm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 24.10.2011

View Post0x0c, on 21 aprilie 2015 - 21:26, said:

Care este acei domni? De la magazinul cu M? Poate ne dai și un link la produs.

Exact
   http://www.mivarom.r...n1-smart-p-9123

#5
doru700

doru700

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,569
  • Înscris: 16.03.2010
salut ,nu vreau sa te contrazic ,am luat si eu de acolo tot acest model 3x1 si functioneaza ,deci daca se aprind semnifica ca nu este bine programata nu trebuie sa stergi memoria oricum ea este FFFFFF si se programeaza cu softul din PC .tine telecomanda la distanta de 2-3 cm de programator ,mai incearca si o sa reusesti .

#6
bitgsm

bitgsm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 24.10.2011

View Postdoru700, on 21 aprilie 2015 - 22:07, said:

salut ,nu vreau sa te contrazic ,am luat si eu de acolo tot acest model 3x1 si functioneaza ,deci daca se aprind semnifica ca nu este bine programata nu trebuie sa stergi memoria oricum ea este FFFFFF si se programeaza cu softul din PC .tine telecomanda la distanta de 2-3 cm de programator ,mai incearca si o sa reusesti .
Ca sa aduc explicatii suplimentare ...butonul power sta permanent aprins ,  iar cand  sa programez , functioneaza totul normal , se programeaza ( cred ) iar dupa programare cand apas orice tasta pe telecomanda butonul power se aprinde si sta asa pana scot bateriile .Astazi am facut  toata ziua  ,, numai programari '' fara rezultat

#7
ionutcic

ionutcic

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.10.2009
Salut, as dori sa cumpar cateva memorii hk24c32  imi puteti spune unde as putea gasi . Multumesc anticipat pentru raspuns.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate