Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Royal Wings sau Royal Holiday Palace ce sa aleg?

- - - - -
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
drepan

drepan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 29.05.2008
Pt cei care au fost in ambele ce recomandati intre cele 2? Ce credeti ca-i in plus la unul fata de celalalt? Intreb pt ca vreau sa beneficiem si de aquapark-ul din dotarea hotelului. Ca pret sunt identice. Am mai fost la Barut Lara si am vrea sa schimbam putin. Multumesc.

#2
dacibesti

dacibesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,554
  • Înscris: 01.02.2007
Strict dintre cele doua? Atunci Royal Holiday Palace.

#3
drepan

drepan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 29.05.2008
numai intre cele 2. merci

#4
swtm

swtm

    Welding Eng.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,776
  • Înscris: 18.01.2011
Susesi

#5
cosmins2000

cosmins2000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 05.11.2005
Am fost eu anul trecut , in iunie , la Royal Holiday Palace si era o familie care cu un an in urma (2013) au fost la Royal Wings si au spus ca e sub RHP.
Eu l-am perceput ca un hotel relativ nou si bine intretinut atat in camere (foarte mari cele standard) cat si la piscine.
Ca minusuri : wifi f.f. slab, doar la receptie daca am putut sa citesc vreun mail... fata de Barut unde merge si youtube fara intreruperi.

#6
drepan

drepan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 29.05.2008
Bravo swtm! You got it!

#7
swtm

swtm

    Welding Eng.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,776
  • Înscris: 18.01.2011
Nu am fost la nici unul dintre cele două,  dar din cele 3 ture prin Turcia, susesi mi s-a părut cel mai echilibrat.  Anul următor am fost la Adam și Eva dar era o plictiseala crunta și prea fashion pt gustul meu. Primul hotel a fost mai subțirel dar entertainmentul a fost cel mai fain. Nu mai țin minte cum îi zicea. La rw a mers soră-mea dar nu a fost încântată.

#8
swtm

swtm

    Welding Eng.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,776
  • Înscris: 18.01.2011
Primul hotel la care am fost e IC Santai

#9
drepan

drepan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 29.05.2008
Am fost in gloria serenity, cornelia deluxe si barut lara. Acum am zus sa incercam si unul din cele 2 de mai sus.

#10
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
RHP

#11
drepan

drepan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 29.05.2008
Multumesc Rottweiler.

#12
drepan

drepan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 29.05.2008
Pana la urma mergem tot la Barut Lara. Posted Image Macar acolo stiu la ce sa ma astept. Vacanta placuta tuturor!

Edited by drepan, 30 April 2015 - 15:57.


#13
valyola

valyola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 11.01.2012
Buna ziua , vreau o parere despre Hotelul Royal Holiday Palace Lara! Esta OK? Precizez ca este al 7 lea an de concediu in Turcia! In celelalte vacante alegand Hotelurile DELPHIN SI RIXOS! Este mare diferenta intre ele?

#14
ana anghel

ana anghel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 15.05.2007

View Postvalyola, on 23 iunie 2016 - 14:22, said:

Buna ziua , vreau o parere despre Hotelul Royal Holiday Palace Lara! Esta OK? Precizez ca este al 7 lea an de concediu in Turcia! In celelalte vacante alegand Hotelurile DELPHIN SI RIXOS! Este mare diferenta intre ele?

Noi am mai fost in lanțul Royal la Royal Dragon.a fost OK.sambata plecam la Royal Holiday, ultimele impresii de pe Trip Advisors sunt toate pozitive.dc nu plecați pana pe 2 Iulie cand ne vom întoarce pot sa va comunic impresiile mele

#15
valyola

valyola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 11.01.2012
Noi avem rezervare incepand cu 27.08.2016! Vacanta placuta,va asteptam cu impresii!!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate