Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

Telekom vrea rețea all IP pănă în 2018

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
ZIGZAG20

ZIGZAG20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,971
  • Înscris: 20.04.2013

View PostZIGZAG20, on 16 aprilie 2015 - 19:40, said:

Total pe dinafara in Targu Mures care are peste 100.000 nici o miscare.Cand vine un agent de teren ma amuza cand zice sa ma abonez la ei Posted Image .Sa aiba RDS monopol in tot judetul daca pe astia ii doare in pix... Cum demnezo sa ma abonez la ei cu viteze intre 2-20Mbps cand la concurenta am minim 100 Posted Image.Am viteza mai mare chiar si de le operatorii mobilii LTE de la Vodafone si Orange,deh ei nici macar nu sunt prezentii aici cu LTE ce mai vorbim de FO.
Saraca limba romana :)

#38
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,114
  • Înscris: 04.02.2011
Am deschis subiectul ca să văd opiniile forumiştilor. În opinia mea, nu reuşesc cu 6 miliarde să facă toată reţeaua IP pe fibră. Scopul anunţului este probabil pregătirea vânzării unui pachet de acţiuni, având în vedere că Germania va avea probleme cu expunerea pe Grecia care stă să pice.

#39
aloha2015

aloha2015

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 341
  • Înscris: 26.12.2014

View PostgingisKHAN2015, on 16 aprilie 2015 - 12:38, said:

Se lucra in draci inclusiv duminica , tractoare trag din canale cablurile vechi , sute de baieti de la Teleconstructia Bacau cu zeci de dube cu Telekom pe ele sigla au invadat orasulii .

Pai probabil e mai ieftin sa "rezolve" cate un oras dintr-un foc.
Asa au lucrat si in Iasi, cu o gramada de echipe, atat ale lor cat si de la diversi subcontractori, in vara lui 2013.

#40
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
ai dreptate aloha  deranjul este mai mic cand  se desfasoara lucrarile pe timp mai scurt , este atunci poate punctual , de moment .Lucrarile facute rapid si cu forte sporite sunt mai usor de digerat de locatarii si soferii riverani .Spera, sa fie bine si sa creasca si calitatea serviciilor .Momentan sunt multumit de cum functioneaza sistemul .

#41
Hot_GaSoLine

Hot_GaSoLine

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.05.2007
.

Edited by Hot_GaSoLine, 20 August 2016 - 13:11.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate