Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 

Campionatul Mondial de Snooker - 2015

- - - - -
  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#73
octav727

octav727

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,795
  • Înscris: 17.01.2012
Murphy si-a pierdut cumpatul. Doua lovituri consecutive in care s-a vazut frustrarea. De inteles dupa ce s-a intamplat in jocul nr. 31.
A fost un meci demn de o finala de CM. Super-lovituri, super-ratari, un frame epic...

#74
Arianna-D

Arianna-D

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,477
  • Înscris: 16.09.2014
Superba finala!! Felicitari Stuart Bingham Posted Image !

#75
Dares

Dares

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,920
  • Înscris: 04.07.2010
Noul campion mondial este Stuart Bingham, un jucator care in urma cu cativa ani nu prea trecea de tururile inferioare ale turneelor importante. Dar la 38 de ani a gasit reteta potrivita pentru a invinge jucatori de mare valoare, precum O'Sullivan, Trump, Murphy si a castigat titlul suprem in snooker. Din punct de vedere psihic l-a dominat pe Shaun, si-a pastrat calmul in sesiunea decisiva a finalei si le-a inchis gura celor care nu-l vedeau a avea "fata de campion". Jos palaria, nea Stuart!

Edited by Dares, 05 May 2015 - 00:21.


#76
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,027
  • Înscris: 07.11.2006
Daca doriti sa vedeti un om fericit

http://www.worldsnoo...p-of-the-world/

Felicitari Stuart Bingham!!!
A castigat campionatul mondial editia 2015 prin munca seriozitate si tenacitate.Moralul si increderea in sine nu s-au zdruncinat nici un moment pe parcursul turneului.Numele mari,unele consacrate nu au reprezentat o piedica.Si-a vazut de joc si a reusit ceea ce foarte putini s-ar fi gandit.
Jocul lui a fost excelent.I-a dominat si pe capriciosul O'Ssullivan si pe impetuosul si de multe ori arogantul Trump,cat si pe calculatul si incapatanatul Murphy.A aratat tuturor,mai ales celor care nu-l agreaza,ca are clasa,dar cel mai important,ca are stofa de campion.De campion mondial.
Bravo inca o data.Ma bucur sincer pentru el.

#77
EnachescuAlin

EnachescuAlin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,008
  • Înscris: 08.07.2013
La inceputul campionatului nu i-as fi dat nicio sansa lui Bingham, pentru mine era un jucator normal de snooker, dar a jucat un snooker foarte frumos, pot spune ca cel mai frumos snooker de la acest campionat si trebuie sa recunoastem ca am avut un snooker de calitate. Nu prea am vazut mare parte din meciurile lui, doar cateva frame-uri, dar in finala am vazut vreo 25 de frame-uri si chiar mi-a placut cum a jucat. Daca inainte preferatii mei erau Trump, Robertson si Ronnie acum pot spune ca Bingham face parte dintre preferatii mei. Mai ales in frame-ul 31 mi-a cucerit tot respectul si a fost un frame de istorie, nu cred ca-l vom uita prea curand.

RESPECT BINGHAM!!!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate